reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Maciejka78 ja bym dzis wyszla i jutro na usg czy ktg, bo jeszcze 3 dni tam siedziec w niewiedzy to dlugo, no ale decyzja Twoja. Jedno jest pewne, ze wszystko jest oki[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Maciejka, tez bym wyszła i poszła na ech serduszka!! Kciuki, musi być wszystko dobrze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
oj dziewczyny jak Wam zazdroszcze czytania ksiazek ostatnio nie mam na to czasu a dzisiaj mam dzien wolny i o dziwo w domu siedzeB) bylam w sklepie ale juz nie pamoetam jak to jest dobrze miec wolne :)
 
@czarna_mala ja zaczęłam czytać "miłość po miłości " Sandy Lynn , oczywiście romansidło bo jak :D możesz coś polecić tyle , że ja już mam tyle przeczytanych książek , że facetka w bibliotece się śmieje , że mi braknie w końcu :D

Dziewczyny zamawiacie coś na allegro bo mam aukcje taką , że wysyłka jakaś z Pocztex Kurier48 ... to przychodzi do domu czy na poczte ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry