reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Maciejka78 zrób prywatnie badanie i będziesz wiedzieć co jest grane. Musi być dobrze, więc nie stresuj dzieciaczka :) wiedziałaś że to dziewczynka czy dopiero teraz ci powiedzieli w szpitalu?
@Destino nie pytałam czemu masz heparyne, ale zapytam na co to badanie miałaś zlecone :p
@Funia90 musi być dobrze i będzie :) już niedługo Asia będzie przy tobie :*
 
reklama
@agatush haha ja urodze sto lat za murzynami[emoji23]mowie Ci


@eska29044 krzepliwosc badam co dwa tyg .

@kas90 ja chetnie po pordzie dolacze[emoji4]

@burczuś dobrze ,ze masz corcie ktora mozesz ukochac.
Trzymaj sie jakos[emoji8]

@Maciejka78 mam nadzieje,ze skontrolujecie serduszko i bedzie wszzytsko dobrze.
Ktory macie tydzien?

Ja dzis wizytowalam.
Porodu nic nie zapowiada.
Szyjka tak jak byla 3,8 cm,zakmnieta.
Jedynie glowka nisko ,ale ostatnio tez juz chyba tak bylo.
Jak tak dalej pojdzie to serio za miesiac urodze i sfiksuje.
I uwierzcie mi ,ze schody,spacery,sprzatnie,ananasy,sexy i liscue a nawet hektary lisci malin jic nie daja[emoji23]
Ja chce rodzic bo sie o nia boje,innych powodow nie mam[emoji4]
No takze pomarudzialam i tyle[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia daj dziecku spokój, ma jeszcze 2 tygodnie :) Oszczędź Asiuni jeszcze trochę zła tego świata, niech posiedzi tam, gdzie najlepiej :) Jeśli na wizycie było wszystko dobrze, to Ty odpoczywaj, głaszcz malutką i mów do niej czule :* Będzie wszystko dobrze :)
 
@roxi123 a ja sie wykapalam, tylko nie w goracej bo mozna zemdlec i nic. I mimo ze chce mi sie kapieli to drugi raz nie zrobie, bo tylko ja wiem jak meczylam sie w wannie i ledwo wylazlam [emoji16] teraz kapiel to jak wrzucic wieloryba do kaluzy [emoji23][emoji23][emoji23] Natomiast gorace prysznice nie dzialaja. Mialam piekna akcje we wtorek. Skurcze regularne 70 przez 17 h i rozlazly sie cholery, wiec porod to nie takie proste


@roki_1991 to pomocnicze badanie do zakrzepicy. Jest jeszcze jedno ale nie pamietam. Mi tylko to wyszlo.
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia ja wiem ,ze jej tam dobrze ,ale ja na prawde sie stresuje[emoji17]a to tez nie jest dla niej dobra sytuacja .
Poza tym boje sie jaka ona wyjdzie duza .
Jak posiedzi jeszcze miesiac to ja jej na prawde nie urodze bo bedzie ponad 4 kg[emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dżoasia ja wiem ,ze jej tam dobrze ,ale ja na prawde sie stresuje[emoji17]a to tez nie jest dla niej dobra sytuacja .
Poza tym boje sie jaka ona wyjdzie duza .
Jak posiedzi jeszcze miesiac to ja jej na prawde nie urodze bo bedzie ponad 4 kg[emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak się bardzo stresujesz to puść sobie trening autogenny schulza - relaksuje i wycisza :) Wierzę, że na samym finiszu się stresujesz, bo cel jest już w zasięgu ręki ale postaraj się wmawiać sobie, że nigdzie nigdy nie będzie jej lepiej niż tam, taka prawda :* A ile już Asia waży? Lekarze tez się lubią mylić, może nie będzie aż taka ogromna :)
 
@dżoasia obawiam sie ,ze nic mnie nie uspokoi[emoji4]
Ale dziekuje za propozycje[emoji8]
Dwa tyg temu miala 2917 a biorac pod uwage przyrost 200/250 gr na tydzien to jak jeszcze miesiac posiedzi to bylaby spokojnie pomad 4 kg[emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczynki jest dobrze i niedobrze

Jest serduszko jest zywa dziewczynka tylko echo serca kazali prywatnie zrobic bo obraz serca im sie nie podoba. Mam kociol w glowie. Sama nie wiem co mysle, radosc przeplata sie ze strachem. Pojdziemy prywatnie zapewne do Dudarewicza. Ehhh kochane ...
Zostawili Cię w szpitalu? Badalam Cię ta Pani doktor? Jesli tak to spokojnie, akurat ona nie jest dobrym ultrasonografista. Skonsultujcie usg ale nie stresuj się. Trzymam kciuki.
@agatush haha ja urodze sto lat za murzynami[emoji23]mowie Ci


@eska29044 krzepliwosc badam co dwa tyg .

@kas90 ja chetnie po pordzie dolacze[emoji4]

@burczuś dobrze ,ze masz corcie ktora mozesz ukochac.
Trzymaj sie jakos[emoji8]

@Maciejka78 mam nadzieje,ze skontrolujecie serduszko i bedzie wszzytsko dobrze.
Ktory macie tydzien?

Ja dzis wizytowalam.
Porodu nic nie zapowiada.
Szyjka tak jak byla 3,8 cm,zakmnieta.
Jedynie glowka nisko ,ale ostatnio tez juz chyba tak bylo.
Jak tak dalej pojdzie to serio za miesiac urodze i sfiksuje.
I uwierzcie mi ,ze schody,spacery,sprzatnie,ananasy,sexy i liscue a nawet hektary lisci malin jic nie daja[emoji23]
Ja chce rodzic bo sie o nia boje,innych powodow nie mam[emoji4]
No takze pomarudzialam i tyle[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak ja Cie doskonale rozumiem.... U mnie było dokładnie to samo... I rozumiem Twój strach i stres o Asię.. U mnie było to samo z Michalina... I wiem że nic nie jest w stanie tego zmienić dopóki Malutka nie będzie przy Tobie. Wytrzymasz Kochana [emoji8]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 spokojnie, po 38tc waga dziecka nie zwieksza sie juz tak szybko. To co ja mam powiedziec jak Nataniela 2tygodnie temu wyliczyli na 3600
Urodzimy zobaczysz i wszystko bedzie dobrze

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia obawiam sie ,ze nic mnie nie uspokoi[emoji4]
Ale dziekuje za propozycje[emoji8]
Dwa tyg temu miala 2917 a biorac pod uwage przyrost 200/250 gr na tydzien to jak jeszcze miesiac posiedzi to bylaby spokojnie pomad 4 kg[emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A Ty nie masz terminu na 25go? Wydaje mi się, że tak kiedyś pisałaś :) Mam nadzieję, że aż miesiąc to Cię nie będzie stresować!
 
reklama
Do góry