reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Kochane ja nadal na IP szukaja dla mnie lozka dlatego to tyle trwa. Z nerwow w koncu udalo sie wyproznic i mam wrazenie, ze jest lepiej a caly czas czulam jakby skret jelit i jakby bol przy wyrostku wiec moze to to Boze mam nadzieje, ze to nic powaznego. Nie usmiecha mi sie zostac w szpitalu ale nie bede ryzykowac.
 
@Maciejka78 trzymamy tu wszystkie za ciebie kciuki. Dawaj znać jak będziesz coś wiedzieć :* i staraj się uspokoić, żeby nie denerwować kruszynki :*

Siedzę i czekam na drugie pobranie krwi. @roxie123 ta glukoza wcale nie jest zła. Miałam zwykła a nie cytrynowa. I wypiłam bez cytryny nawet, chociaż mam w torebce w razie czego :p także nie masz się co stresować przed jutrem ;)
 
@nafoczka czy jesteś może ?
Dostałam namiar na tą grupę od jednej z dziewczyn ktorej udało sie zostac mamą...
Słyszałam bardzo duzo rożnych opinii na temat prof do ktorej idę, może jest ktoś kogo możecie mi polecić? Dojadę ....
Zajrzyj na nasz wątek pomocniczy z diagnozami i leczeniem. Wszystko zależy skąd jesteś i w jakim kierunku idziesz :)
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg

@burczuś ♡♡♡

@Maciejka78 przechodziłam przez to samo, raz to już myslalam ze urodze a wiedziałam że muszę zrobić to co musze.. potem niestety doszły hemoroidy

@kas90 Karol uwielbia szkole i dzieci. W pierwszy dzień poszedł bez zmruzenia oka choć twierdzi ze dzieci go nie lubią. Do tego jest strasznym wrażliwcem i to we wszystkie kierunki od przytulania i powtarzania "kocham cie" (ale ja też taka jestem) po płacz nie do opanowania i fochy. Być może to tylko dziecko ale i większość nie słucha o się obraża ale u innych dzieci nie widzę takiego "strachu" przed hałasem
 
@Maciejka78 kochana myślę że lekarz może mieć rację dzidzi się rozpycha rośnie i uciska na inne narządy dobrze ze pojechałaś skontrolować ;*
@roki_1991 o trochę Ci tych ANA wyszło ja ich nie mam więc nie pomogę: / ale dziewczyny beda wiedzieć wklej foto wynikow najlepiej będzie przejrzyście [emoji4]
O widzisz to fajnie heh a nie słabi Cię po tym ?

@burczuś jak u Ciebie ; *

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 ten poziom nie jest jakiś strasznie wysoki. Wyniki wkleje potem, bo póki co siedzę tu i siedzę, jeszcze 40 minut :p po glukozie nic mi kompletnie nie jest. Jedyne co, to przy tym pobraniu po godzinie krew nie chciała się przestać lać :p jak nigdy. Trzymałam 10 min, a ta franca się dalej sączyła
 
Do góry