reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Maciejka78 kochana czytam i prawie zawał mam.nadzieję że to fałszywy alarm poleż w szpitalu nikt tego nie lubi ale pamiętaj dla kogo to robisz ❤❤❤❤

@burczuś jesteś wspaniała mimo ,że sama leżysz w szpitalu to kibicujesz masz wielkie ❤❤❤

@dżoł kochana jak u Ciebie skarbie????

@mokka25 każda przeżywa stres przed badaniami będzie dobrze spokojnie

Idę robić babkę bo teściowa przyjeżdża zaprosiłam ja chciałam sprawić przyjemność mężowi i niech się babcia małą nacieszy a co ... dobro podobno wraca

Ściskam wszystkie
 
Ostatnia edycja:
reklama
@nafoczka czy jesteś może ?
Dostałam namiar na tą grupę od jednej z dziewczyn ktorej udało sie zostac mamą...
Słyszałam bardzo duzo rożnych opinii na temat prof do ktorej idę, może jest ktoś kogo możecie mi polecić? Dojadę ....
nafoczka juz podala ci link gdzie sa opisane wszystkie badania, oraz historie udane - gdzie ktos sie leczyl, jakie leki bral.
Jerzak jest tez ok, idz najpierw do niej i zobaczysz co ci powie. Ona glownie zwraca uwage na IO i nie lubi encortonu. dobrze pamietam dziewczyny?
Jesli immunologie chcesz zglebic, to albo Malinowski - tam wydasz na wstepie 6000+ i pewnie wysle cie na szczepienia, albo Paśnik - do niego mozesz sama zrobic badania (trmbofilie, CBA, IMK lub inaczej subpopulacje limfocytow, LCT, heliobakter pyroli, ANA) i pojsc jesli rzeczywiscie wyjdzie cos zle. albo w Krakowie jeszcze Przybycień lub Sacha. Jest jeszcze Sydor Krakow/Katowice.

Ja bym na pewno zbadala (nie wiem co juz masz):
- zespol antyfosf
- pakiet na trombofilie (testdna.pl) - v leiden, gen protrombiny, mthfr, vr2, pai1.
- ANA, ASA, AOA
- CBA, IMK, LCT
- heliobakter pyroli


@Maciejka78, dobrze ze z dzidziolkiem wszystko ok. czekamy na potwierdzenie!

@bertha - super informację! ;* ja dla świętego spokoju poszłabym i do 3 lekarza skonsultować, bo jest 1:1, ale najważniejsze, że drugi lekarz nie potwierdził tego, co przyjął ten pierwszy.
Dla mnie ta druga opinia jest wazniejsza, bo to byla onkolog ginekolog. takze wlasnie w takich sprawach sie specjalizuje. Wiec poki u innego gina to cos co widzial nie bedzie rosło, to nie bede sie martwic :)
 
@bertha no wlasnie nie wiem czy z malenstwem wszystko dobrze bo dopiero mam miec usg. Dziewczyny umieram ze strachu. Poki co tylko badanie ginekologiczne mialam no masakra lekarz, ktory mi je robil juz dawno tak bolesnie nikt mnie nie badal myslalam, ze go zab.... golymi rekoma!!!
 
@Maciejka78 kochana kciuki trzymam za usg. Weź siebie, maleństwa i nas nie strasz ;) Tak dobrze Ci idzie.
@burczuś ♥️
@Marthi wczoraj był 10 dc, zobaczymy co z tym endo będzie do jutra po winie. Pęcherzyk miał wczoraj 16 mm, teoretycznie w sibote powinien mieć koło 22 chyba. @bertha @Porzeczka1234 dobrze liczę? Czyli byłby 13 dc z owulką. Przed poronieniem zawsze miałam 16/17 dc, ale coś się poprzestawiało.
@Auri_a co tak Cię mało ostatnio?
 
@bertha no wlasnie nie wiem czy z malenstwem wszystko dobrze bo dopiero mam miec usg. Dziewczyny umieram ze strachu. Poki co tylko badanie ginekologiczne mialam no masakra lekarz, ktory mi je robil juz dawno tak bolesnie nikt mnie nie badal myslalam, ze go zab.... golymi rekoma!!!
Trzebabylo mu zagrozic piętą kolo nosa;) Wiesz o ktorej bedziesz.miala usg czy czekasz na laske pana? Mam nadzieje, ze u malenstwa wsio ok i tylko ma.mega wzdecia po watrobce;) :*
 
@dżoasia łaska pana i to tylko obietnica, ze dzis zaluje, ze nie pojechalam prywatnie do mojej gin byloby szybciej a ja liczylam, ze jak pojade na 7:00 na IP to szybciej sie czegos dowiem o ja naiwna
 
@dżoasia łaska pana i to tylko obietnica, ze dzis zaluje, ze nie pojechalam prywatnie do mojej gin byloby szybciej a ja liczylam, ze jak pojade na 7:00 na IP to szybciej sie czegos dowiem o ja naiwna
Maciejka to jesli uda ci sie wcisnac do swojej gin to mozesz sie wypisac na zadanie. Ewentualnie poczekaj, zobaczysz co ci dzis powiedza w szpitalu a jak cos cie bedzie nadal niepokoilo to podjedziesz tez do swojej. Trzymam kciuki za Malenstwo!
 
@marshia z moich obliczeń to koło soboty powinien mieć pęcherzyk 20mm może troszkę szybciej rośnie to koło 22 mm gotowy moja Zosia jest z pęcherzyka 20 mm endo też będzie ładne pewnie koło 10 mm

@Maciejka78 niestety tak jest w szpitalach trzeba czekać będzie dobrze czekam na wieści od
 
reklama
@Maciejka78 kochana czytam i prawie zawał mam.nadzieję że to fałszywy alarm poleż w szpitalu nikt tego nie lubi ale pamiętaj dla kogo to robisz [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

@burczuś jesteś wspaniała mimo ,że sama leżysz w szpitalu to kibicujesz masz wielkie [emoji173][emoji173][emoji173]

@dżoł kochana jak u Ciebie skarbie????

@mokka25 każda przeżywa stres przed badaniami będzie dobrze spokojnie

Idę robić babkę bo teściowa przyjeżdża zaprosiłam ja chciałam sprawić przyjemność mężowi i niech się babcia małą nacieszy a co ... dobro podobno wraca

Ściskam wszystkie
Oczywiście że dobro powraca. A to okazanie teściowa chyba podwójnie [emoji23] [emoji23] [emoji23]
@bertha no wlasnie nie wiem czy z malenstwem wszystko dobrze bo dopiero mam miec usg. Dziewczyny umieram ze strachu. Poki co tylko badanie ginekologiczne mialam no masakra lekarz, ktory mi je robil juz dawno tak bolesnie nikt mnie nie badal myslalam, ze go zab.... golymi rekoma!!!
Kochana mocno zaciskamy kciuki! Wszystko będzie dobrze? Do którego szpitala cię przyjęli? Matka Polka? Madurowicz? Rydygier? Zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Jesteśmy z Tobą!

@burczuś jak się trzymasz?

@Funia90 Kochana jesteś? Bo nie uwierzysz ale śniło mi się że urodziłas i do mnie napisałaś żebym przekazała dziewczynom [emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry