reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
-szczepienia 3 przed ciąża i jedno w ciąży
-encorton 10mg od pozytywnego testu
- fraxiparine 0,4 od pozytywnego testu
- acard 75 od 12 dc
- luteina 2 razy dziennie od pozytywnego testu (wcześniej 8 dni duphaston)
- dodatkowo z witamin: prenatal, witamina D, metafolin oraz witaminy b6 i b12

Mąż tez brał steryd jesi dobrze pamietam to od 4dc przez 10 dni ale nie mogę tera tej kartki znaleźć no i noe wiem czy to coś pomogło bo to zakładało ze cykl ma ok 28 dni a ten musiał mieć ok 60.
Kinga oczywiscie, ze cie pamietam. kochana ja już tu tyle siedze, że to chorobą zalatuje :D cieszę się, że sie odezwałaś i że ci sie układa. strasznie jestem ciekawa jak u niektórych dziewczyn ze "starej gwardii" leci :) @alus.ia12 @apolinka @plastulinka @gogac85 odezwijcie sie plizzz :*

Wszystkim nowym koleżankom podsyłam swoją historię ku pokrzepieniu serc. Zdaję sobie sprawę z tego że troche mnie mniej ale wierzę, ze sie to poprawi bo po prostu zawaliły mnie papiery... :)
Link do: Życie uczy pokory, cierpienie prawdziwej radości
@Porzeczka1234 czekam z niecierpliwością :)
a ja jestem szczęśliwa bo mi niania obiecała jeszcze zostać conajmniej 1,5 roku bo bym młodemu juz musiała szukac żłobka, a układ mamy dobry bo ona rano wozi mi do przedszkola starszego syna a popołudniu ja go odbieram i jej córke a w miedzy czasie jest u mnie takze dla mnie super :)

@kas90 jak tam brzuszek Asi?

@Destino czekamy na Was i na @Funia90 też. Nie wiem któraś z was pytała o ZOO popieram w całej rozciągłości :)

@mickey* @czarna_mala :* @Marthi @roxie123 @anetkruczek (nie pamietam Cię po nowemu :) ) @bertha @mała79 @marzycielka81 @iveo @ovli22 @magda1208 @marshia @martaha123 @dżoł @Maciejka78... i wszystkie starajace milosne156.gif

Miłego dnia 6b9739dbf724efe50ba7675cccef8c35.jpg
 

Załączniki

  • 6b9739dbf724efe50ba7675cccef8c35.jpg
    6b9739dbf724efe50ba7675cccef8c35.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 76
  • milosne156.gif
    milosne156.gif
    41,3 KB · Wyświetleń: 90
@burczuś - Doskonale Cię rozumiem. Sama mam takie samo poczucie i ponownie napiszę, ze forum, a właściwie Wy dziewczyny, to kopalnia wiedzy. Przeryłam wczoraj moje zdjęcia usg, ale nigdzie nie znalazłam pomiaru YS (czy tym podobnego). Wszędzie miałam tylko GS i CRL podane. Na jednym widziałam tylko taką obręcz, która była trochę większa niż zarodek. To mogło być to, chyba... ale nie wiem i pewnie się już nie dowiem.

@roxie123 - ja glukozę (zwykłą) musiałam pić powoli, małymi łykami bo większe powodowały u mnie od razu odruch wymiotny. Miałam dwa momenty, gdzie myslałam, że puszczę pawia w krzaki, ale jakoś dałam radę... bałam się, że jak to zrobię to będę musiała ponownie to pić. Ale... to było straszne! Pamiętam, że chwilami mi się czarno przed oczami zrobiło i cała się spociłam w pierwszej chwili, uderzenia gorąca, no masakra... Pierwsze 30 min było najgorsze, potem już na luzie.

@eska29044 - Ja nie badałam cytokin, nikt mi ich nie zalecił. Dzisiaj idę też do gina, zobaczyć co tam na usg się u mnie dzieje. Myślę stale o encortonie czy jednak się na niego nie uprzeć... Dwóch lekarzy twierdzi, że nie widzi wskazań, jedna doktor powiedziała mi, że jak bardzo będę się upierała to mi da... ale ona wraca dopiero w połowie lutego :/ więc idę dziś jeszcze na konsultację. Jaką miałaś wadę u dzidzi? U mnie kosmówka się nie odklejała.. zarodek po prostu obumarł z powodu poważnej wady.

@olaa90 - doskonale rozumiem jak takie informacje (o kolejnej ciąży wśród bliskich) rozrywają serce... Sama przeżywałam cały weekend takie informacje u mnie w otoczeniu... Nie wiem co to te cytokny :( Nigdy nie badałam.

@kinga_86 - Dziękujemy kochana, że się odezwałaś. Takie historie dodają skrzydeł. ;* Trzymam kciuki za drugie, szczęśliwe rozwiązanie.
 
@agatush kochana ja cały czas mam taką cichą nadzieję , że to wina słabej komórki jajowej , że czyms podrasuje i się trafi dobra i się uda ... nie chce myśleć okariotypach nawet świat by mi się zawalił to pewne .
@Marthi to pewnie reakcja organizmu na skok glukozy także może się tak zdarzyć myślę , jadę z mamą i tak bo M idzie do pracy a w razie W zawsze kogoś obok będę miała jakbym słabła heh

Dziwne , że te przyszły a pc. jajnikowe jeszcze nie ... i tak sobie czekam , mama pojechała na miasto to mi wyniki wybierze z wczoraj ,w zasadzie to juz czekam na 3 badania tylko na kariotypy krzywe i te pc jajnikowe :/
Trochę mam dzisiaj sprzątania po świętach muszę odpicować podłogi i prasowania mam troche :)
Wczoraj piekłam bułeczki :) i idę właśnie sobie zrobić na sniadanie do tego kawusia ... w zasadzie nie pije kawy juz ale ostatnio taka więcej mleka jak kawy mnie nachodzi więc zapraszam do wspólnego popijania :D
 
@roxie123 - Nie mam wątpliwości, że dasz radę! ;) Ja byłam sama i dałam!
Ja z kawką mam to samo, w pracy się śmieją, że ja kawy nie pije tylko desery mleczne :D bo ciągle machciatto albo cappucino czyli dużo mleka i pojedyncze espresso ;p
Smacznej kawki, ja popijam własnie mrożone machiatto :D
--
Dziewczęta, jaka grubość endometrium jest prawidłowa (myśląc o staraniach)?
 
@Marthi dam dam , byle nie zwrócić i bedzie gitara :D ah ja muszę zainwestowac kiedyś w ekspres do kawy :) ale to jak juz skoncze badania kiedys w życiu hehe bo na razie pochłaniają wszystkie środki dodatkowe xD mniam mniam ja zawsze sobie late robiłam ale takie , że celowo duuużo piany :D w Londynie chwile za barem stałam to miałam mega dostęp do pyszności :)

Zapomniałam czekam jeszcze na
Mutacja czynnika II (protrombiny) — F2 (G20210A) takie coś mi P też zlecił :)
 
@kinga_86 Gratulacje
emoji4.png
to trudna droga ale oby każda doczekała się maleństwa

Powiem Wam ze coraz bardziej mam stracha na kariotypy ... Ciągle chce wierzyć , że Bóg ćwiczy nasza cierpliwość i nie chce się bać :/ to trudne ...
Jeśli nic nie wyjdzie to zapytam P czy jest sens zeby małż zrobił mimo dobrego wyniku nasienia ta chromatyne ... no chyba, że coś wyjdzie tylko nie wiem już czy chce wiedzieć co ...
Niby jestem taka do przodu a w środku mało nie wybuchne z tych emocji...M mi mówi że jesteśmy razem wszystko się ułoży; ze będzie jak będzie , że nic nie zmienię jak coś ...a ja mu ze jak nic nie zmienie jak sie ja zmienie a nie chce zostac zmierzla wredna baba jedza chce być mama żona i się spełnić w życiu :/ nie cierpię czekać na wyniki :/ ale Wy chyba wiecie jak to jest

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też czekam na kariotypy, dzisiaj mam wizytę. Mam nadzieje, że wyjdą dobrze. Czekanie jest najgorsze, mam nadzieje, że odetchniemy z ulgą.
Kinga oczywiscie, ze cie pamietam. kochana ja już tu tyle siedze, że to chorobą zalatuje :D cieszę się, że sie odezwałaś i że ci sie układa. strasznie jestem ciekawa jak u niektórych dziewczyn ze "starej gwardii" leci :) @alus.ia12 @apolinka @plastulinka @gogac85 odezwijcie sie plizzz :*

Wszystkim nowym koleżankom podsyłam swoją historię ku pokrzepieniu serc. Zdaję sobie sprawę z tego że troche mnie mniej ale wierzę, ze sie to poprawi bo po prostu zawaliły mnie papiery... :)
Link do: Życie uczy pokory, cierpienie prawdziwej radości
@Porzeczka1234 czekam z niecierpliwością :)
a ja jestem szczęśliwa bo mi niania obiecała jeszcze zostać conajmniej 1,5 roku bo bym młodemu juz musiała szukac żłobka, a układ mamy dobry bo ona rano wozi mi do przedszkola starszego syna a popołudniu ja go odbieram i jej córke a w miedzy czasie jest u mnie takze dla mnie super :)

@kas90 jak tam brzuszek Asi?

@Destino czekamy na Was i na @Funia90 też. Nie wiem któraś z was pytała o ZOO popieram w całej rozciągłości :)

@mickey* @czarna_mala :* @Marthi @roxie123 @anetkruczek (nie pamietam Cię po nowemu :) ) @bertha @mała79 @marzycielka81 @iveo @ovli22 @magda1208 @marshia @martaha123 @dżoł @Maciejka78... i wszystkie starajaceZobacz załącznik 834699

Miłego dnia Zobacz załącznik 834698
w którym jesteś tygodniu, trzymam kciuki i daj koniecznie znać jak wrócisz. U dziecka było wiele wad wole nawet nie pisać aby nie stresować innych dziewczyn
 
@eska29044 mam taką nadzieję...a robiliście prywatnie czy nfz ? bo my za długo musieliśmy czekac na fundusz i w końcu zrobiliśmy w diagnostyce ...czekanie jest straszne ...żadnego badania sie nie boje tylko tego teraz
 
reklama
Ja też czekam na kariotypy, dzisiaj mam wizytę. Mam nadzieje, że wyjdą dobrze. Czekanie jest najgorsze, mam nadzieje, że odetchniemy z ulgą.

w którym jesteś tygodniu, trzymam kciuki i daj koniecznie znać jak wrócisz. U dziecka było wiele wad wole nawet nie pisać aby nie stresować innych dziewczyn
kochana jesli jestem w tygodniu to jakimś 4tc :D a tak powaznie to synek ten drugi (który niby też miał wady) ma juz 1,5 roku i jest oczywiście zdrowy (choc jak czasem rozrabia to sie zastanawiam czy jakies ADHD mu nie zostało) :p :*
 
Do góry