reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
cyklosporyna w 5/6 tyg ciąży??? Dobrze rozumiem? Ile u ciebie wynosi Interkulina2? u mnie ok 450
Ja mam IL2 888.

niziutkie masz w porównaniu do mnie IL2. Ja bardzo boje brać tego typu leków i myślałam, że przed ciąża się je bierze ale nie w trakcie :-0. A jak się czujesz biorąc ten lek?
Ja sie czuje najnormalniej w świecie. biore wlasnie equoral, metypred 4mg i azatioprine. dzisiaj 5-ty dzien. koncze w srode.

Laski jednak to, ze nienawidze sikaczy to prawda. Nie wiem po co ich tyle nakupilam tym razem. Kompletny idiotyzm. Bede jeszcze powtarzac w srode ale poki co, beta tylko 4 wiec lipnie.
Coś się ruszylo! jest nadzieja i tego sie trzymamy :)
 
Dzięki dziewczyny za kciuki...pamiętajcie jednak,że ja jestem realistką:) Twardo stąpającą po ziemi. Jeśli byłaby to pierwsza moja strata...może nawet druga,to żyłabym złudnymi nadziejami. na ta chwilę nie mam sił rozczarować się po raz drugi(w tej ciąży). Staram się funkcjonować wbrew swojemu samopoczuciu. Moi szefowie jak zwykle ze swoją wyrozumiałością mnie wspierają i czekają na wieści.
Jadę w środę na 13:30 do Katowic na USG. Nie chcę tu wprowadzać ponurego nastroju i czarnowróżyć,ale wiem co zobaczę. Poprostu wiem.
@dżoasia a który to dzień cyklu? Czy tam dzień od transferu??
Dziewczyny taka moja analiza swojej osoby i poronień. czy byłam szczuplejsza, bo wprowadziłam ruch, diętę+ metformax-to miałam 4 poronienia. Potem przytyłam...i też dwa poronienia. Tzn jedno...jak narazie.
także na udaną ciążę składa się milion czynników. Np na teraz byłam obstawiona lekarstwami,a jednak może pechowo sie połączyły komórki? A może jeszcze cos innego? ch.j wie. Tak jak u @magda1208 też myślę,że organizm był ogarnięty pod ciąże,przecież była po szczepieniach u " malinowskiego"a pech ,że komórki się źle połączyły. tak myślę. i życze z całego serca by @magda1208 doczekała się swojego cudu;*;*;*;

@burczus kochana przykro mi ale może jescze nic straconego i będzie dobrze .
Ja tez jestem realistką ale czasami tez jest potrzebna ta malutka nutka nadziei .

Pozdrawiam was wszystkie ;)



2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Laski jednak to, ze nienawidze sikaczy to prawda. Nie wiem po co ich tyle nakupilam tym razem. Kompletny idiotyzm. Bede jeszcze powtarzac w srode ale poki co, beta tylko 4 wiec lipnie.
też uważam, ze nie jest źle, a moze akurat :) trzymam kciuki! jamiałam z 9dpo 6
Ja coraz bardziej sie przekonuję do tego leczenia ale ogólnie ciąża to czas kiedy apap powinno sie ograniczać w pierwszym trymestrze i w ogóle wcześniej najlepiej oczyścić organizm i przygotować do ciąży, dlatego te leki mnie po prostu przerażają. Intraipid myślałam że jest tylko na zbicie komórek NK, tak mi mówił lekarz, natomiast na cytokiny właśnie immunosupresja. Ja mam ana ok.


czekamy na wieści...
Witaj w naszej grupce :)
Dzięki dziewczyny za kciuki...pamiętajcie jednak,że ja jestem realistką:) Twardo stąpającą po ziemi. Jeśli byłaby to pierwsza moja strata...może nawet druga,to żyłabym złudnymi nadziejami. na ta chwilę nie mam sił rozczarować się po raz drugi(w tej ciąży). Staram się funkcjonować wbrew swojemu samopoczuciu. Moi szefowie jak zwykle ze swoją wyrozumiałością mnie wspierają i czekają na wieści.
Jadę w środę na 13:30 do Katowic na USG. Nie chcę tu wprowadzać ponurego nastroju i czarnowróżyć,ale wiem co zobaczę. Poprostu wiem.
@dżoasia a który to dzień cyklu? Czy tam dzień od transferu??
Dziewczyny taka moja analiza swojej osoby i poronień. czy byłam szczuplejsza, bo wprowadziłam ruch, diętę+ metformax-to miałam 4 poronienia. Potem przytyłam...i też dwa poronienia. Tzn jedno...jak narazie.
także na udaną ciążę składa się milion czynników. Np na teraz byłam obstawiona lekarstwami,a jednak może pechowo sie połączyły komórki? A może jeszcze cos innego? ch.j wie. Tak jak u @magda1208 też myślę,że organizm był ogarnięty pod ciąże,przecież była po szczepieniach u " malinowskiego"a pech ,że komórki się źle połączyły. tak myślę. i życze z całego serca by @magda1208 doczekała się swojego cudu;*;*;*;
@burczuś a ja i tak pamietam o tobie :)
@bertha o tobie też :) i @czarna_mala to taka stara gwardia :)
 
@burczuś - ja też jestem realistką, a z drugiej strony sama nie wierzę w to jaka byłam naiwna wierząc w te moje dwa poprzednie kropki... Teraz to wiem, ale jeszcze rok temu wierzyłam, że mimo tego iż kropek miał w 12tc tylko 0,4 cm - wierzyłam, że z tego coś będzie. Na usg kontrolnym przed podaniem tabletek poronnych, zrobiłam awanturę, że może jednak serce zacznie bić... O jaka ja byłam naiwna... Sama dzisiaj stwierdziłam, że muszę popatrzeć na moje zdjęcia z usg, by sprawdzić jak u mnie wyglądało YS (czyli to ciałko żółte) w stosunku do CRL (długości zarodka), bo wcześniej nikt mi nie mówił o tych zależnościach, a jednak trisomia się u mnie pojawiła... Niestety zły podział komórek to coś na co nie mamy wpływu i choćby skały srały nic nie zmienimy. Mam jednak nadzieję, że po tym co przeszłaś spotka Cię cud i wszystkie tu będziemy bić się w pierś, że Cię nie zmusiłyśmy do większej wiary. Niemniej, myślę że Twoje świadome podejście jest dobre i w razie tego najgorszego łatwiej będzie Ci to przyjąć... :*
 
reklama
Do góry