reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja też myślę że Pani doktor jest dobrym specjalista. Natomiast dosłownie trafiłam w moment w którym u niej działo się na tyle dużo że nie mogła mnie przeprowadzić. Więc dalej ją oceniam jako dobrego lekarza od "zachodzenia w ciąże,". Jest w tym skuteczna.
Przykro że akurat padło na Ciebie. Ale super że teraz tak dzielnie radzicie sobie w dwupaku :-)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
il2 nie jest jakaś wysoka, ale tu chodzi też o wartość il-10, którą mam tylko 260, a to stanowczo za mało, jeszcze nie biore tego leku, bo 15 mam mieć drożnośc, a jeśli chodzi o strach, tu raczej większość z nas inaczej na to patrzy ,jeśli chodzi o cytokiny nieumiem powiedzieć czy to miało wpływ ale ja kilka miesięcy brałam inralipid a on napewno zadziałał na moją immunologie
 
Dziewczyny, dlugo nie pisalam. I szczerze powiem nie czytalam, wrocilam z wakacji, troche podladowalam akumulator i wracam do walki. W czwartek lece do Polski, w piatek wizyta u Pasnika i zaczne robic badania aby sprawdzic co bedzie, mam duze nadzieje zwiazane z ta wizyta. Jak on mnie nie nakieruje na powod poronien to juz nie wiem gdzie jest przyczyna. Ale poki co czekam z nadzieja na piatek !!!
Sciskam Was i bede juz teraz podczytywac! Pozdrawiam [emoji8]

Edit: zapomnialam dodac ze jutro ide sprawdzic bete czy po ostatnim poronieniu co bylo na poczatku grudnia jest juz zero! Mam taka nadzieje bo bede mogla zaczac dzialac!

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ; * ja czekam w labie śpię na stojąco...

Wy ten test prolaktyna robiliście tylko po h czy po 2h tez ?
Ja zapłaciłam tylko po godzinie nie wiem czy sens robić jeszcze po 2 bo jak urośnie to i po jednej .
Właśnie doczytałam że skopana prolaktyna tez odpowiada za niewydolność cialka żółtego .

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Nie mam napisane na skierowaniu nic Pani w labie mówiła ze tutaj nie ma potrzeby po 2 h robić ze robią zazwyczaj po 1h... krzywe tak ale prolaktyna jak ma wyjść to po godzinie będzie widać różnicę także może faktycznie nie ma sensu się kluc tyle razy ...w piątek znowu ide a ręka ciągle na świeżo i cierpnie :/
A jak Ty się czujesz? [emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 Eeee dasz radę:) Ja tak miałam,że pobieranie krwi co drugi dzień(beta), a pomiędzy intralipid...i wszystko z tej samej żyły:)
A jak ja się czuję...funkcjonuję. Jestem w pracy,ale nie mam siły tu być. Ale jestem osobą obowiązkową i nie chcę zostawić koleżanki z całym miesiącem na głowie. Dziękuję ,że pytasz;*
 
reklama
Jakoś to będzie jeszcze w piątek i z głowy [emoji4]
Rozumiem...z drugiej strony zajęcie to dobra rzecz na głowę... Kiedy wizyta ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry