reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Nadja_n kurcze.... a robiłaś inne badania? Podejrzewasz,ze to amh i policystyczne jajniki są przyczyna? Moja koleżanka ma 7,8 i lekarze nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić,ze to jest przyczyna jej nie zachodzenia... ;/ masakra, ja się na pewno nie zdecyduje na szczepienia... zreszta od nowego roku jakoś mi się odechciało tego wszystkiego ;/

Tez muszę zrobić te Krzywe...
 
reklama
@olaa90 jak dostaniesz wynik badania płci z Genesis, idziesz do szpitala gdzie miałaś zabieg. Tam wystawiają ci kartę martwego urodzenia. Z tą kartą idziesz do usc i rejestrujesz dziecko, nadając mu oczywiście imię. Nie wiem jak to z ubezpieczeniem jest, bo ja dopiero w piątek złożyłam papiery u siebie w pracy, więc nie wiem co dokładnie potrzebują. Na pewno zależy w jakiet firmie macie ubezpieczenie, bo np axa, gdzie ma mój M, wypłaca dopiero od 22tc. Nie wiem jak pzu, może się niedługo dowiem. @Asia2104 ty widzę że pisałaś o pzu. Jeśli mogę zapytać w którym tc straciłas swoje maleństwo? Bo też mi się kojarzy ze była to wyższa ciąża niż 8 tc
To był 14 Tc ale w PZU nie było rubryki o tym. Ja zgłosiłam "szkodę" internetowo. W załączeniu akt urodzenia. Tylko. I następnego dnia przesłali pieniądze.


Ja nie miałam objawów policystycznych, cukry poranne ok a po krzywych się okazało że najprawdziwiej w świecie jestem cukrzykiem. I biorę insulinę. Prawdopodobnie to była też przyczyna mojego braku owulacji
 
@Funia90 no dokładnie...jak na złość ucho mnie boli kuje w środku :/ nic takiego nie mam w domu więc jutro olejek kamforowy muszę kupić

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 oj Ty masz z tymi chorobami,w sumie ciagle cos Cie lapie zauwazylam:/
A do tego badania nie mozna byc chora?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Nadja_n kurcze.... a robiłaś inne badania? Podejrzewasz,ze to amh i policystyczne jajniki są przyczyna? Moja koleżanka ma 7,8 i lekarze nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić,ze to jest przyczyna jej nie zachodzenia... ;/ masakra, ja się na pewno nie zdecyduje na szczepienia... zreszta od nowego roku jakoś mi się odechciało tego wszystkiego ;/

Tez muszę zrobić te Krzywe...
 
Olaa90,tak robilam nic nie wychodzi mi,
U mnie przyczyna moze byc po prostu wiek 40lat,mam corke prawie 12lat i totalnie bezproblemowej ciazy i od jak to sie mowi 1 strzalu,potem lata przerwy i prawda tak ze majac juz prawie 38lat zaczelam chciec drugie dziecko noi szybko ciaza i poronienie i tak juz od ponad 2 lat ronie.wychodzi na to ze ronie,robie badania,mija 1-3 a ja znowu ciaza.
Zrob krzywa cukrowa i insulinowa bo mnie wyszla zle a robilam ja dopiero teraz,wczesniej bylam na encortonie a to od odstawienia musi minac 1 miesiac.Encorton i tak mi nie pomogl.
Z rezerwa jajnikowa kazdy lekarz mowi ze dobrze,nikt pco nie widzial,teraz zrobie usg w 3-5dc bo wtedy najlepiej podobno ocenic.
Ty masz 27lat i na pewno Ci sie uda.
U mnie moze komorki jajowe sa zlej jakosc.Nie wiem biore metformine i bede sie szczepila i zobaczymy.
 
@Asia2104 a u kogo się leczyłas kochana?

U mnie cała nadzieja w doktorze P... to jest moja ostatnia nadzieja
Pierwsza ciążę - tą zakończoną poronieniem prowadziłam w Łodzi u doktor Bas - Budeckiej. Ale kiedy ciąża obumarla pomógł mi zupełnie inny lekarz bo Pani doktor nie bardzo miała na to chyba czas. Taki całkiem bez renomy i wielkiej sławy. Przeprowadzil mnie przez wszystko a później pomógł dojść co ze mną jest nie tak. No i z nim zostałam. Teraz mamy 18 tc
 
reklama
@Nadja_n nie poddawaj się kochana, podziwiam ta siłę do walki, ale w końcu siła jest kobietą <3 trzymam mocno kciuki,żeby Twoja córka się mogła nacieszyć rodzeństwem -bo podczytywalam wcześniejsze posty i widziałam,ze bardzo by chciała. Dam znać co powiedział dr P na to moje amh. Hmm a powiedz mi odczuwasz takie bulgotanie w jajniku? W 1 ciąży miałam torbiel niby zeszła,ale od tamtej pory zdarza mi się,ze czuje właśnie w nim takie bulgotanie / pulsowanie ;/

@Asia2104 rozumiem. To już była wysoka strata ;/ ehh.... trzymam mocno kciuki za kolejne spokojne tygodnie :) <3
 
Do góry