reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

MaDziK czyżby urodzinki... Hmm
Kobitko życzę Ci zatem samych radości, łez szczęścia, magicznych chwil oraz ... Zdrowiutkiego ziemskiego cudu !
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki!

Misiejek – ja jak rozmawiałam z Panią genetyk o mutacji, to mi powiedziała, że chłopak nie odziedziczy, a dziewczynka tak. Więc jak widać każdy ma inną opinię ;) jejjjjuu jejjuu Jeszcze dzień, jeszcze chwila i będziesz tulić młodego:*
Kaira – całuski dla Liwci i Lenki :* a dla ciebie największy:*:*:*
Alusia – nie jest wcale łatwiej. Tzn dla mnie okres od 11 do 13 tygodnia był łatwy, a później szpital, teraz akcja szyjka się zaczyna… więc miałam chwilę wytchnienia, radości i samej pozytywnej energii, bo przeszłam ten okres 10 tyg.. ale nie jest źle. Pozytywne myślenie i daje radę. Ty też dasz. Każda z nas da radę. Kciukasy za betę!
Iris – kciuki za betkę!
Kruszka – daj znać jak Franek. :*!
Madziu –stooo lat stooo lat :* urodzinowe uściski :*

Byłam na wizycie u nowej Pani Dr... Lekarka generalnie spoko, sprawdziła na usg, dzidziuś ma się dobrze, krwiaka nie widać. Szyjka nadal 34mm czyli nie skróciła się i nie otwiera - ale jest miękka...
Na razie jest ok, leżymy i oby było nadal tak jak jest z szyjką
Dzidziuś machał więc było pięknie;)
Zdjęcia dzidziusia nie mam, mam zdjęcie szyjki i niestety ale łożyska jak na razie przodującego.. i bicie serca brzdąca.
W sumie to nie wiem co myśleć o lekarce. Nie urzekła mnie, ale też nie przestraszyła. Powiedziała mi jeszcze tylko przyszłościowo, że czeka mnie cc, bo o sn - jeżeli będę u niej - to nie ma mowy... No i tyle. Czyli nie jest źle, szału też nie ma - ale się cieszę i leżę dalej ;))

całusy!
 
Pietrucha chciałabym, by z tym, że chłopcy nie dziedzicza było prawda, Franek i tak startuje z ciężką alergią, źle śpi w nocy. Mogłyby Go te sprawy choć ominąć.
Na dodatek niestety znowu jest chory. Możliwe, ze złapał ode mnie :-( Musimy znowu odwołać urodzinki. Zeszłej jesieni i zimy chorował 2x, a teraz to dopiero początek sezonu, ech...

Iris wow, no nie ma mowy i pomyłce. To teraz lekarz i do boju. Będzie dobrze :-)

Jeszcze czekamy na Alusina betę &&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Iris gratulacje :-):-)

Magdach wszystkiego najlepszego:-) mam nadzieje ze gorączka szybko minie

Alusia no z tym strachem ciężko jest :baffled: dopiero teraz jak czuje ruchy jestem trochę spokojniejsza :zawstydzona/y: ...

Pietrucha ja też na początku miałam kosmówkę na samym ujściu szyjki macicy stąd te krwawienia i szpital w 10 i 13 tyg na szczęście w 16 tyg kosmówka sie przesunęła i była 1cm od ujścia a teraz jest już 3 cm od ujścia także jest jeszcze szansa, że się przesunie no bo jeśli będzie łożysko przodujące to tylko cesarka..
Pietrucha przepraszam, że pytam ale nie pamiętam ale co było przyczyną, że straciłaś Stasia, szyjka?
 
reklama
Do góry