reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ewa nie wiem co Ci napisać, nie miałam nigdy opryszczki. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.
Nut ja swojego wroga jeszcze nie znam ale mam nadzieję, że namierzę tego skubańca i zwalczę, tyle badań już za mną ale na razie nic, przyczyna poronień nieznana.
 
Jesteście kochane wszystkie, dziękuję :*
Oddzwoniła do mnie Pani z rejestracji - doktor twierdzi, że skoro miałam wirusa już wcześniej, to nie powinien narozrabiać i mam być spokojna i nic nie brać. Jak nie urok to sraczka, każda ciąża wykańcza mnie psychicznie coraz bardziej. Najbardziej żal mi córeczki, która podchodzi z chusteczką i wyciera mi łzy. Trochę jej zabieram poczucie bezpieczeństwa tą nieustanną walką o dziecko. Ale tak bardzo bym chciała, żeby nie była w życiu sama, tak jak ja.
AnieszkaP ja też chyba nie znam do końca swojego wroga. Za każdym razem kiedy wreszcie wydaje mi się, że znalazłam, okazuje się, że siedzi coś jeszcze.
 
Nie jestem pewna ale na samym piczatku Heviranu nie przepisuja zreszta w ulotce pisze o korzysciach iach wiekszych dla matki.
 
Alus.ia który to tydzień?
Mnie lekarze mówili, że TSH w ciąży ma nie przekraczać 2,5. Najlepiej oczywiście 1-2, ale do podobno do 2,5 nic się nie dzieje. A prolaktyna w ciąży rośnie, nie wiem do ilu, ale może nie jest tak źle? Bierzesz progesteron? Bardzo Ci kibicuję, wiem co czujesz :*
 
Ostatnia edycja:
Alokin gratulacje ;)
Alus.ia 12 najważniejszy jest teraz spokoj. Prolaktyna w ciazy wzrasta. Ja mialam na poziomie 130 i nie wzbudzilo to niepokoju lekarza a stresujac się na pewno jej nie pomozesz. Prog trochę niski . Wszystko zalezy jakie mialas normy lab. Skontaktuj się z lekarzem ale postaraj się wyciszyć. Dasz radę ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry