reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dupja w badaniach krwi nie wykryjesz. Jesli nic sie nie dzieje * nie plamisz to nie nartw się niepotrzebnie. Spokojnie skontaktuj się z lekarzem. Ja mialam prog 2.02 . Więc miakam powody do zmartwienia.
 
Alusiu,masz luteine???? Moze zacznij podawać dopochwo.
Myślę,że jak zadzwonisz do gina wypisze ci albo lec jutro do rodzinnego i wypisz. Myślę że 100 rano i wieczorem podniesie progesteron.... 16 to mało... On rośnie w ciąży...
Trzymam kciuki... Kiedy usg????

Buziaki

Alokin wielkie gratulacje....

Misiejku Cmok...dzis dostałam kwasik...

Witam nowe dziewczyny....przykro mi z powodu waszych strat...
Nut...czyli nie robilas histero??? Odwazna Jestes kobieta... Ja po 3 poronieniach miałam pierwsza histero i kariotypy...plus badania w kierunku Aps...
Po kolejnych 3 kolejne histero i usunięta przegroda..
Życzę ci powodzenia... Trzymam kciuki

Ja miałam szczepienia przy dodatnich ANA u Maliny. Niestety u mnie nie przyniosły rezultatu....

Teraz idę nowa drogą...czas pokaże czy poznałam do końca swego wroga.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy obecne i przyszłe...
Trzymajcie się kochane :*
 
Dziś zwiększę dupka na 3razy dziennie, luteinę biorę podjęzykowa 1x50 mg (od Aditki ... jeszcze raz dziękuje kochana). Z zaleceń prof. miałam tylko 2razy dupka... Niestety nie mam dowcipnej .... Czyli jeśli w badaniu dupek nie wychodzi to czy możliwe ze poziom mojego progesteronu jest mimo wszystko na odpowiednim poziomie? Niby nic się nie dzieje, żadnych plamien, ale wiecie jak to jest ... Człowiek zawsze boji się najgorszego....
O usg myślałam koło 7-8 tygodnia żeby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu ze serducha nie widać, ze nie bije, ze mam czekać na najgorsze... Wiecie jak jest, a teraz kompletnie nie wiem co robić... Wizyta u prof. dopiero za tydzień ...
 
Ostatnia edycja:
ja na chwilę obecną łykam dupka 3x2 a luteinę dopochwową 2x100... więc trzy dupki to minimum ;)
A co do tsh, teraz mam 2,88 więc nie jest źle. Biorę i tak już 75 letroxu, więc na zwiększenie dawki mam jeszcze chwilkę czasu...

całusy laski, nie chorujemy, rośniemy! :*
 
reklama
Do góry