reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witaj Inka, wydaje się być ok, tzn najważniejsze jest to hamowanie , a Ty masz bardo dobry wyniik, ja na początku miałam brak hamowania, wieć 0%, dopiero po 4 szczepionkach podskoczyło do 49%.
Według prof. Malinowskiego do zachodzenia w ciaże powinno być przynajmniej 40 %.
Jeśli chodzi o wynik test cytotoksycznego to się nie wypowiem, bo się nie znam, ale na moje oko tez brzmi dobrze :)
 
reklama
Zuluś gratulaaaaacje!! :) Zdrówka dla całej Waszej Trójeczki życzę!:)

Miesiejeku, niedługo Twoja kolej, ale fajnie!:)

Alusiu- wooooooooow....co za nowina!! :)) Teraz tylko odpoczywaj i dbaj o Was:) robiłas też dziś betę?

Esperanza - cieszę się, że wizyta u Jerzak się udała :) A jak Twój wynik MLR? dostałas już go? Kiedy teraz do Jerzak się wybieraszz?

Agnieszka - super, że masz już kolejną wizytę u Dubrawskiego za sobą:) Zalecił Ci już jakieś lekarstwa? Czy czeka do zakończenia wszystkich badań?

Gosiu - dzieki! :) a gdzie przeczytałaś o tym ovitrelle i encortonie? tak, mam MLR 0% ;/

Eyna , Twoja Baśka to cukiereczek! Śliczności małe !:)

Truskaweczko kochana - a co u Ciebie? Tak rzadko ostatnio się odzywasz;)

Nut4nut hop hop? :)
 
Ostatnia edycja:
Apolinko, nie robilam MLR, bo tym razem nie podchodze do szczepionek, wiec nie chce sie dolowac. Do Jerzak tak w drugim tyg. Grudnia, mam nadzieje, ze juz bede miec wszystkie wyniki.

Misiejek, ale mi poprawiłaś humor swoim "ja dzisiaj strasznie mądralińska jestem :)), a przedwczoraj taki obsraniec :)) ". Jak urodzisz to zaglądaj prosze na forum, zeby mnie wyprowadzać z moich obsranczych ataków, jak znow gdzies trafie niefortunnie :-)
 
Witaj Inka!
Agnieszka dziękuje!. Ja też niestety nie miałam samoistnych poronień i nawet po podaniu żelu nic nie "ruszyło" więc histeroskopie póki co tez sobie zrobie a potem to sama nie wiem czy Malina czy Dubrawski, a wy co radzicie? Ja już przeszłam przez "zelazny zestaw".. .
Misiejek- mądralino ty! :*
 
WOW aktualizacje mi sie pojawiały i mam mnóstwo do nadrabiania :/

Misiejek ja Franka szczepiłam. Dostał 5 w 1 oraz rota. Nie miał tylko szczepienia MMR, ale akurat był chory, zresztą nie zaszczepiłabym Go, bo ona ma składzie białko kurze a Franek jest na to uczulony i nie zaryzykuje.

Napisałas sporo informacji, chce to przeczytac na spokojnie. A z niecierpliwością będe czekala na te info od pediatry-genetyka.
 
Misiejek, nigdzie nie moge znalezc metylowanej B6 :eek: tam mi nikt nie odpisuje. Chcialabym zeby napisaly konkretnie jaki producent i nazwe, bo ja juz drugi dzien szukam. Do Ciebie tam jakos laskawiej podeszly, wiec jak masz ochote, to wesprzyj moj dramaryczny apel :-) bo ja na żadnej z tych stron nie widze. I troche sie boje tych witamin, ktore maja ostrzezenie, ze trzeba konsultowac przed zazywaniem w ciazy. Co myslisz?
I czy kiedykolwiek znalazłaś metylowana b6 na allegro?
 
Hej dziubki ;)

Nie wypowiem się na temat szczepień dzieciaczkowych, bo o tym to nie myślę ;p zbliży się termin porodu, to będę Was tu zagadywać;)
Co do szczepień u Maliny, jestem na nie. Mogą spieprzyć wyniki - dla mnie za duże ryzyko. Rozmawiałam o nich z moją Panią Profesor, skomentowała to mniej więcej tak, że niestety ale jest to jedno wielkie naciągactwo - mówiła mi o swoim tacie, który zajmował się immunologią itd... nie przytoczę tu jej słów, bo za dużo nie zapamiętałam jak mam być szczera - skupiłam się tylko na tym, że jesteśmy na NIE ;-)

Co do metylowanych form - łykam kwas foliowy methylx1 i b12 methyl x1 i zwykłą b6 x2 ( bo nie ma metylowanej?). Teraz od tego tygodnia dzielę sobie tabletkę b12 na pół i biorę połówki i niebawem przerzucam się na zwykłą b12 x2 dziennie tak jak b6, bo w femibionie ona też występuje przecież.. Ale i tak jestem niezła, bo zeżarłam prawie 100 tabletek b12 i dopiero się skapnęłam, że one są do ssania ;p niech żyją blondynki! :)))
Pozdrawiam z łóżeczka - całymi dniami leżakuje, dla atrakcji wstaję na siusiu i jedzenie przy którym czasami siedzę ;)) Czuję się dobrze, mam nadzieję, że mój dzidziuś również. Wizyta we wtorek. Dobrze, że mam detektor, inaczej zawał murowany ;)

Zula
- hop hop! Jak tam się macie? :*

całuski :*
 
Pietrucha przegapilam Twoje wyjście? Z tymi tabletkami to mnie ubawilas :-D

Od razu przypomniałam sobie o Olusi, ktoś coś wie?
 
Hej dziewczynki
Miło, że pytacie o mnie. Owszem, pojawiam się i znikam, dużo pracy mam i to dlatego. U mnie bez zmian. Dzieci zajmują cały mój czas (jak to w szkole ;D ) i czasami nie mam nawet jak do łazienki wyjść.
Ostatnio zastanawiam się, czy ruszyć z leczeniem w lutym czy później (mam umowę do kwietnia i wiem, że nie zostanę dłużej, dlatego rozmyślam, ale nie chciałabym być źle odebrana przez dyrektorkę no i może kiedyś, jakby zwolniło się miejsce, to by o mnie pamiętała, dlatego nie chcę też sobie narobić wrogów). Na pewno podejdę znów do szczepień plus inseminacja albo in vitro - czas pokaże. I nie wiem jeszcze czy u Maliny czy może do Wilczyńskiego iść... Na szczepionki jestem zdecydowana, wiem, że to mi pomoże.

Esperanza tu masz linka do metylowanej witaminy B12: B12 Witamina b methyl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja kupowałam swoją też na allegro.

Ogólnie to musi być B12-metylokobalamina (ja mam taką: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images.iherb.com/l/NOW-00495-3.jpg), tylko trzeba z nią uważać, bo można sobie nieźle homocysteinę obniżyć, a zbyt niska też nie jest dobra. Najlepiej, jakbyś sobie badała tą homocysteinę co jakiś czas (po lekach szczególnie).

Tu masz linka do sklepu internetowego z witaminami metylowanymi - B6 (inaczej zwana P-5-P) : P5P Nutrilabo
Na allegro możesz nieraz znaleźć takie opakowania tego leku: P-5-P Witamina B 6 50 mg - 50 tabletek . Pp (4673272820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - to też możesz sobie zakupić.
Troszkę się orientuję (jak wszystkie tutaj zresztą) w temacie mutacji MTHFR, bo niestety ja mam jedną z tych gorszych - homozygotę C677T i w żadnym wypadku nie mogę brać zwykłego ,,folika", ponieważ mi homocysteinę podnosi (ostatnio skoczyła na 14,2 z 11). Mam metylowany kwas foliowy, ale ze Stanów (koleżanka przywiozła mi, jak wracała do PL, mam: FOLATE 800 MCG, METAFOLINA firmy SOLGAR). Tu masz linka do forum, na którym jest fajnie wyjaśnione, co to MTHFR: mutacja MTHFR to NIE jest trombofilia! - Trombofilia+zesp.antyfosfolipi - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Mam nadzieję, że trochę pomogłam :)

Pozdrawiam wszystkie Was i całuję :*
 
reklama
hehe Pietrucha te metylowane sa przeważnie do ssania ;-), bardzo się ciesze ze u Was dobrze, odpoczywaj za zapas:-):-),
a te metylowane gdzie zamawiałas ?

Esperanza, mnie tam tez olały z zapytaniem gdzie można kupić, co do B6 to chyba z metylowana będzie trudna, ale akurat na nia az takiego nacisku żeby była metylowana nie ma, ja brałam normalna tylko az 150 mg dziennie.
Co do ostrzeżeń, to przecież wszystkie lekarstwa maja "konsultować przec ciążą ".
jak dla mnie jak taki encorton przepisują , to witaminy w rozsądnych dawkach nie zaszkodzą.
Oczywsice sa takie których przedawkować nie możńa, np. A i E , ale te z grupy B w rozsądnych dawkach wydaja się bezpieczne.

Nafoczka nie wiem Kochana co Ci doradzić, ja jako histeryk leczyłam się i u Maliny i u Jerzakowej, i teraz ciężko stwierdzić co pomogło,
czy szczepienia, czy żelazny zestaw, czy glucophage:sorry:
Decydujac się na Maline jednoznacznie decydujesz się na szczepionki, wiec to musisz przede wszystkim przemyśleć.

Truskaweczko dopiero dzisiaj wysłałam:zawstydzona/y:, trochę daleko mam na pocztę i bałam się żeby mnie siuku gdzies po drodze nie złapało, bo z tym teraz dramat:sorry:, wiec czekałam az mnie maz podrzuci samochodem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry