reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@edloteh i tak jakoś szybko poszło w miarę ale ciekawi mnie jak to wszystko się potoczy... &&& żeby u Ciebie się poukladalo ;*
@olaa90 wydaje mi się ze beta teraz już tak nie rośnie szybko i mogłoby Cię jeszcze bardziej stresować poczekaj na serduszko ♡ kiedy kolejne usg ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@nafoczka, cudny babel. No to nic nie posisz. Mali
@Porzeczka1234, na początku byly po kazdym karmieniu, po 4 tyg stopniowo mniej, 3-4 na dobe. Chociaz zdarzalo sie ze nie bylo kupy z 12 godz, a potem 3 q ciagu kilku godzin.
@bea25ta czekamy na zdjecie milenki!!
@roxie123, fajnie ze sie udalo tak szybko i w ogole widac ze nabralas wiatru w zagle :*
@Ilis91 jak kruszynka? Ile
juz ma?
@pixi.nova zycze Ci zeby udalo sie ustalic jakis dobry plan
 
@zosiak ja mam dzis dzuen spiocha i zarloka[emoji16]
@Porzeczka1234 @agatush @Avita na szczecie porzadek robie na biezaco ,jedynie te okna ale zobacze hmm. ,ja mam bardzo malenkie te okna .
Nic sie nie martwcie ,nic ponad sily[emoji8]

@Destino Asia tez lubi ewana ale obudzic to on jej nie obudzi[emoji4]

@nafoczka ale slodziak[emoji7]

@roxie123 pewnue ,ze sie uda,teraz badania i bedzie widomo jak dzialac[emoji4]moze umow sie jakos kolo 10 stycznia

@olaa90 kochana trzymam kciuki za dzidzi[emoji5]

@llis91 alez sie ciesze,czekamy na relacje[emoji4]

@burczuś ponad 200 zastzykow to jakos przywyklam[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Ilis91 pocałował w czółko ooooo to takie kochane :D on wgl na mnie mega wrażenie zrobił...taki ciepły człowiek z empatią i zrozumieniem :) dzidzi Twoje słodziutkie :***
 
reklama
@Ilis91 najpierw rozboil mnoe pocałunek w czołko... Padlam... Hihi. A potem teściowa która bliźniaki wypatrzyla... Czyli dobre wieści... Kochana odpoczywaj i uważaj na kochany malutki cud... Mega się cieszę kochanie... Mega....supeerrrrr
 
Do góry