reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bea25ta wspaniale sie czyta takie wpisy. Niby przed toba jeszcze 3 tygodnie, a jednak juz w kazdej chwili moze sie zaczac. Z tego co chyba dobrze pamietam masz planowana cesarke?

@magda1208 i jak beta... czekam z niecierpliwoscia
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc Dziewczynki,
nie wchodzilam od czasu zdjecia kawowego :) spotkanko super :) polecam! :)
W sobote w nocy dorwała mnie migrena, takze masakra, niedziele mialam w stanie lekkiego zawieszenia.

Jaki plan u mnie - na razie czekam na wynik rekrutacji, moze zmienie prace (choc ciezko mi w to uwierzyc, bo pracuje 13 lat w jednej firmie ;) ). ale mysle, ze to byloby dobre, zeby skupic na czyms innym mysli i dac organizmowi odpoczac.
Takze w zaleznosci jaki wynik rekrutacji, albo dzialamy od razu, albo pare miesiecy sobie przerwy robimy.
Poki co dalej czekam na odpoweidz Paśnika co proponuje dalej.. Ale ja jakos nie mam szczescia do niego, odpowiada z duuuuzym opoznieniem. nie wiem jak wy to robicie, ze odpisuje raz dwa..
 
reklama
@magda1208 Kochana to jeszcze za wcześnie na przejmowanie się brakiem zarodeczka. Ja byłam w pierwszej ciąży w 6 tyg. a lekarze jeszcze dawali szansę więc Kochanie nie będzie łatwo ale pozostaje tylko czekanie. Ja bym poszła na usg po 6 tyg.
 
Do góry