reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 ja bym dala sobie jeszcze ze 2 cykle na stymulacje ale pwlna, czyli leki na jajeczka, monitoring, leki na pekniecie i dupek na otwarcie okna implantacyjnego. Jak to nie pomoze to droznosc i in vitro, bo inseminacja nie zawsze sie udaje a pieniadze nie takie male i tylko slatego od razu rozwazalam in vitro. Jak wiesz to propozycja, a decyzja twoja. Powodzenia kochana

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@magda1208 ja bym poczekala z inseminacja to dopiero pierwszy cykl o ile dobrze pamietam po Twojej droznosci jajowodow. Wiesz mysle, ze jest bardzo maly odsetek ciaz zaraz w pierwszym cyklu. Ja bym kolejny cykl z monitoringem jeszcze zrobila i moze tak jak Marshia pisze z ovitrelle.

Dziewczyny ale ze mnie dziumdzia!!! Pisze z Wami o tym encortonie a w poludnie zapombialam 5 mg wziasc wlasnie mnie olsnilo i wyrwalo z kanapy. No nic przypominajke musze ustawic :mad:

@Destino dziekuje za odpowiedz. A mowil Ci cos gin czy ta 15mg to bezpieczna dawka dla maluszka? Kiedys pytalam gina ale wtedy to pytalam o dawke 10 mg a teraz z radosci to zapomnialam zupelnie zapytac o zagrozenia.
Brzuchatki nasze kiedy robilyscie test podwojny? Czy przesiewowe karkowe usg w tym sie zawiera. Kurcze no ciemna jak tabaka w rogu jestem nic nie wiem bo nigdy tak daleko nie doszlam. Chcialam isc na usg przesiewowe do Dudarewicza w Lodzi podobno bardzo dobry ale moja gin zaproponowala mi na nfz z racji wieku mego no nie mlodego niestety test podwojny w innym przybytku i rozkminiam co robic.
Myslicie ze jest sens robic przesiewowe karkowe (przepraszam jesli nie tak to sie dokladnie nazywa) jesli bede miala ten test podwojny z pobraniem krwi Pappa?
Nie chce tez ciagle usg robic bo wiem, ze dzieciatko to odczuwa i nagrzewa organy co nie jest dobre. No to naskrobalam :)
 
@magda1208 ja bym poczekala z inseminacja to dopiero pierwszy cykl o ile dobrze pamietam po Twojej droznosci jajowodow. Wiesz mysle, ze jest bardzo maly odsetek ciaz zaraz w pierwszym cyklu. Ja bym kolejny cykl z monitoringem jeszcze zrobila i moze tak jak Marshia pisze z ovitrelle.

Dziewczyny ale ze mnie dziumdzia!!! Pisze z Wami o tym encortonie a w poludnie zapombialam 5 mg wziasc wlasnie mnie olsnilo i wyrwalo z kanapy. No nic przypominajke musze ustawic :mad:

@Destino dziekuje za odpowiedz. A mowil Ci cos gin czy ta 15mg to bezpieczna dawka dla maluszka? Kiedys pytalam gina ale wtedy to pytalam o dawke 10 mg a teraz z radosci to zapomnialam zupelnie zapytac o zagrozenia.
Brzuchatki nasze kiedy robilyscie test podwojny? Czy przesiewowe karkowe usg w tym sie zawiera. Kurcze no ciemna jak tabaka w rogu jestem nic nie wiem bo nigdy tak daleko nie doszlam. Chcialam isc na usg przesiewowe do Dudarewicza w Lodzi podobno bardzo dobry ale moja gin zaproponowala mi na nfz z racji wieku mego no nie mlodego niestety test podwojny w innym przybytku i rozkminiam co robic.
Myslicie ze jest sens robic przesiewowe karkowe (przepraszam jesli nie tak to sie dokladnie nazywa) jesli bede miala ten test podwojny z pobraniem krwi Pappa?
Nie chce tez ciagle usg robic bo wiem, ze dzieciatko to odczuwa i nagrzewa organy co nie jest dobre. No to naskrobalam :)
Kochana ja miałam i usg i pappa na NFZ i robiła mi Basiowka na Zielonej. Ona jest naprawdę w tym bardzo dobra... Ma certyfikat europejski bo sprawdzałam na stronie... Ale decyzja należy do Ciebie ;-)
 
@roxie123 [emoji8][emoji8][emoji8] dobrze,ze taka kobitka sie trafila,ze rozumie.


@Destino staram sie miec zlezane nerwy.
Bede dzwonila do Sachy ,jestem ciekawa czy uda mi sie cos wskurac.
Niby mowil ,ze martwic to bym sie mogla jakby bylo 10 sek ale wiesz jak dziala moj mozg.
Wydaje mi sie ,ze tez czasem mam skurcz bo brzuch czasem taki twardszy mi sie robi,lekarz mi mowil,ze jak to jest nie za czesto to zupelnie normalne.
Dlatego akurat tym sie nie martwie bo juz w ogole bym chodzila znerwicowana[emoji4]
Tylko u Was jeszcze to krwawienie:/
Kochana mozesz nas przeteleportowac juz do stycznia? Blagam[emoji5]
Ja to chyba od 37 tyg bede blagac o oxy na prawde .
Bo psychicznie mnie to wykonczy:/

@kas90 ja sie powaznie zastanawiam czy jutro nie wziac 150 i tez brac tak co drugi dzien,tym bardziej ,ze moj gin cos o tym ostatnio wspominal.
Dziekuje Ci za odpowiedz.
Kiedy do domciu?

@marshia no tak,obaj mowili ,ze aptt nawet jak bedzie troche ponizej to mam sie nie martwic.
Obaj pracuja na oddziale hematologi ,dwoch roznych.

@Porzeczka1234 jestes przekochana[emoji8]nie wiem jak sie odwdziecze.
Zrobie co mi kazesz [emoji5]
Ten wczoraj mi tlumaczyl ,ze heparyna nie wplywa na aptt.
Mysle ,ze acard na to dziala i zastanawiam sie czy go nie zwiekszyc.
A od dwoch dni jem cebule,czosnek i imbir,naturalnie rozrzedzaja krew.

@Maciejka78 ooo szkoda ,ze nie dopytalas .
O d-dimerach tych dwoch lekarzy tez mi tak mowilo.
Dodam,ze mialam 900 a od dawki 0,6 przez 3 tyg spadly na ponad 700 ,jedynie znow troszke fibrynogen urosl.
Ja robilam usg i test pappa ,nie wiem czy o to Ci chodzi.
Mialam to badanie w 12t4d

@magda1208 [emoji8][emoji8][emoji8] a Tobie nie doradze bo sie nie znam[emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hm od dłuższego czasu czuje się przezroczysta na forum [emoji12]wiec robię sobie chwilową przerwę [emoji4] Buziaki Wam ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@magda1208 myślę że dziewczyny dobrze proponują stymulacja plus monitoring a mąż bierze jakieś witaminy mój zaczął brać profertil w cyklu w którym się udało może nie miało to wpływu tylko hsg ale jednak się udało i mąż też powiedział że zauważył jakby to nasienie było inne więcej mówił mi to jeszcze przed zajściem
 
@Maciejka78 ja mialam miec 20, ale ze mam guza na watrobie i on zle na leki reagowal to wzielam 15. Nie ma lekow, ktore nie oddzialywuja na dziecko, ale tu wiele zdrowych dzieci z takiej a nawet wiekszej dawki. Jak chcesz wiedziec jakie sa zagrozenia to przeczytaj ulotke, wtedy w ogole go nie wezmiesz. Mowisz o badaniu genetycznym. Nie wyprzedzaj lekarza, on ci wszystko powie.

@Funia90 do 10 na dzien skurczow jest ok. Byle sie nie nasilaly. Moze Sacha pomoze. To dobry wybor. Kochana ciesz sie tym stanem. Styczen bedzie szybciej niz sie wydaje. A u nas po 20tc juz przestalo leciec na szczescie.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry