reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś tak. Na przeciwciała wszelkie - steryd.
Fajnie, ze trafiłaś na kogos kompetentnego :) :) Jeśli szyjka cała w zrostach, to może to blokowało prawidłowy przepływ plemników? Kiedy robisz badania? Faza cyklu ma tu znaczenie?
 
@burczuś tak. Na przeciwciała wszelkie - steryd.
Fajnie, ze trafiłaś na kogos kompetentnego :) :) Jeśli szyjka cała w zrostach, to może to blokowało prawidłowy przepływ plemników? Kiedy robisz badania? Faza cyklu ma tu znaczenie?
@burczuś tak. Na przeciwciała wszelkie - steryd.
Fajnie, ze trafiłaś na kogos kompetentnego :) :) Jeśli szyjka cała w zrostach, to może to blokowało prawidłowy przepływ plemników? Kiedy robisz badania? Faza cyklu ma tu znaczenie?
Tak, ten zabieg robi się w drugiej fazie cyklu,więc nie mogła mi teraz tego zrobić, tylko to sprawdziła.
Jeśli chodzi o przeciwciała, to można robić obojętnie kiedy.
U mnie jest jeszcze jeden problem,a mianowicie nie pracujący lewy jajnik. Jak robili mi laparoskopię 2 lata temu, to usunęli część jajnika...i od tamtej pory on nie pracuje. także nawet nie badam AMH, bo na pewno nie jest wysokie.
A więc w przyszłym tygodniu zrobię te badania, poczekam na okres, zacznę brać te leki co mi kazała(modulator homocysteiny, metyle, metformax,aromek x2, acard), wezmę intralipid i będziemy próbować. Jeśli się nie powiedzie, to ten "skreczing" (sorry nie wiem jak to się pisze,więc piszę fonetycznie).
I żeby nie było, nie promuję kolejnego lekarza:) Ale myślę,że jest godna uwagi:)

A jeszcze jedno-Te przeciwciała przeciwłożyskowe i przeciwplemnikowe mam zrobić tylko ja. Nawet nie wiedziałam,że mąż też może je robić??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry