reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo, jeszcze nie pytalam milewicza, ale mysle ze on bedzie za cesarka skoro nie wyobrazal sobie ze moge do pracy chodzic. Poza tym stwierdzil ze dzieciak ma nadwage [emoji4] wiec raczej duzy urosnie i chyba sn pojdzie w niepamiec

@Funia90 super ze Asia aktywna. Nataniel tez jak na swoje mozliwosci i rosnie jak na drozdzach, a wcale go nie tucze. Wprost przeciwnie ostatnio w ogole nie moge jesc.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 wczoraj napadłam na mięsny wiesz dla siebie to kupiłam szncycle z indyka cielęciny i udka np na rosół to od razu dla mnie będzie gotowane mięso kazdy kotlet zapakowałam osobno będę miała zeby sobie z grila albo na parze zrobić i to się szybko robi jak masz mięso oczywiście. A dla męża robię rolady, kilka kotletów schabowych zamroziłam, żeberka zrobie i poprorcjuję będę miała go z głowy i golabki zjemy trochę teraz a resztę zamrożę we czwartek zrobię fasolkę po bretońsku mam smaka a jeden 2 sloiki zawekuje i bedzie dla męża w razie w. Wiesz ja zrobiłam więcej mięsa dla niego bo on kurczaka gotowanego lub na parze nie lubi a ja myślę , że raczej nie będzie czasu siły a tak odmrozimy jakaś surowka ziemniaki kasza i obiad gotowy w 30 min. Upiekłam jeszcze wczoraj 2 kilo buraków mąż dziś potarkuje i takie nie przyprawione zawekuje i bedzie baza na sałatkę dla mnie i męża i nie będę się martwić , że za słone za mocno przyprawione itd. Zrobiłam w lato salatki z cukini kapusty bialej, ogorki kiszone, konserwowe to m nie padnie z głodu haha

@roxie123 nastawienie super trzymam za was bardzo mocno kciuki

@Destino mojej szwagietki córka jak mierzyli od 30 tygodnia ciąży to w 90 centylach cały czas ona przerzywała , że mała taka gruba itd a ja zdołowana prawie ryczałam bo nasza taka kruszka przed porodem mała podobno waga 4300 a urodziła się 3400 także to tylko maszyna. Pomiar zależy od lekarza czego jestem przykładem i od tego co
sie mierzy czy główkę brzuszek kość udową pewnie koło 36 tygodnia będzie wiadomo już co do wagi zbliżonej bo wtedy to jest 500 gram w jedną lub drugą stronę
 
@Porzeczka1234 szacun za to szaleństwo w kuchni. Ja ostatnio nie mam weny za grosz, od dłuższego czasu idę na łatwiznę, czasem to nawet kanapki na obiad :(
Dziś w ogole załapałam dola, od rana co chwilę chce mi się ryczeć. Z jednej strony liczę, że Paśnik da mi nową nadzieję, z drugiej boję się, że nigdy się nie uda :( :( :(
Po tym 4 razie zaczyna do mnie docierać, ze nawet leki nie dają gwarancji :( Zbliża się ta 40. Taki etap podsumowań i czuję, ze będzie deprecha. Bo kiepsko to podsumowanie wyglada :( :( :(
Eh.... Sorki za taki podły nastrój. Moze to przez pogode za oknem, dzis we wrocku szaro, buro i deszczowo :( :( :(
 
@Destino czemu nie mozesz jesc bidulo? Ja na apetyt nie narzekam osobiscie.
W ogole czuje sie tak jakbym mogla gory przenosci[emoji4]

@Porzeczka1234 ja tez narobie mojemu M jakis gulaszow ,rolad ,bitkow itd a potem obrac mu ziemniaki to luzik.
Ja nawet jak robie kapuste zasmazna to sobie mroze[emoji4]dzieki za pomysly[emoji5]
Dla siebie na parze to bede na swiezo gotowac.
Mam takie urzadzenie thermomix,moge jednoczesnie robic zupke i na parze drugie danie ,takze 30-40 min i gotowe[emoji4]
Surowka 30sek -1min

@marshia doskonale rozumiem Twoje obawy,mam nadzieje,ze po wizycie poczujesz sie lepiej.
Wiem tez ,ze jestes silna kobieta i wezmiesz sie w garsc,powtarzaj sobie ,ze sie uda ,nie bierz pod uwage innej opcji.
Musi byc dobrze.
Wszystkie bedziemy mocno wierzyc i zaciskac kciuki[emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@marshia kochana nosek do góry, jesteś super laska, twarda babka, będziesz walczyć o swoje! a wiek jest tylko wiekiem, mam znajomą która urodziła dopiero pierwsze dziecko dzięki prof Jerzak w wieku 46 lat. Mam nadzieję że na każdego jest jakaś metoda i będzie dobrze <3 !
 
Witam w niedzielny poranek ♡
Zacznę od @roxie123 bo tak ogromnie Ci zazdtoszczę tego co przeżyłas. Na samą myśl cisnął mi się łzy. Ja to już chyba za stara jestem bo wciąż wszystko przeżywam :) dziś w kościele były siostry zakonne no i coś tam opowiadały (ja to taki średni słuchacz) no ale najważniejsze było potem, "akt oddania się Matce Bożej jako jej dziecko" i tu słowa utknely mi w gardle a potok lez zlał make up. Slow dokładnie nie powtórzę ale "ona czuwa nad nami tak jak my poprzez swoje czyny czuwam i pomagamy innym" i na tychmiast pomyślałam o nas wszystkich i całej bezinteresownej pomocy, że w sumie to realizujemy taka właśnie misje. .. ♡

@kas90 zelazo niestety tak działa :/
@Destino cudny wspaniały i jedyny w swoim rodzaju
@Funia90 @kas90 jak czytam "Asia" to ♡ mi skacze :*
@Ilis ja tez mialam lamette 2x1 i strasznie mię bolał brzuch przy owulacji i jajeczek dużo na początku a potem coraz mniej
@nevergiveup dziękujemy ze się odezwałaś :*
@ovli22 ledwo zakochałam się w twoim awatarze a tu już siup inny, a ja straszny wzrokowiec jestem
@marshia główka w stronę słońca :*
@bobasek1990 @Maciejka78 teraz niech moc będzie z wami :*
 
@Porzeczka1234 o tyle wierze milewiczowi, bo on 3x mierzy kazdy wymiar i sa do siebie zblizone. Zobaczymy przed porodem.
Gratuluje domowych kuchennych rewolucji

@marshia emocje musialy dotrzec. To nie jest obojetne wydarzenie. Wiem, ze to bardzo straszy, ze moze sie nie udac. Moze, ale NIE MUSI. Jeszcze mozesz probowac na wiekszych dawkach. Byla kiedys na forum Magda, ktora na lekach tez poronila. A jak zwiekszyla dawki i to dosc znacznie urodzila sie Klara. Wspaniala dziewczynka. Czasem 10 encortonu to za malo. Mozna spokojnie brac 20. Poplacz, odreaguj, nawet posmuc nam, a potem jedz do pasnika i posluchaj jaki ma na ciebie pomysl [emoji8]

@Funia90 jak tylko zjem to wszystko sie cofa, mam za duzo kwasow zoladkowych ktore rozwalaja mi jelita. Watroba i zoladek nie daja rady od jakiedos czasu. No i jedynie dieta watrobowa jakos przechodzi. Umiem jesc bo musze, ale ciagle mdosci i ciaganie do wymiotow okropne. No i brzuch jak kamien od kilku dni. Nawet espumisan nie daje rady, wiec nienajlepiej sie czuje.

@nafoczka a co u was slychac? Jak chlopaki? A moze zrob sobie 1dzien off i choc do lagiewnik sobie pojedz. A moze rodzinnie do lagiewnik. Cos dla ciebie i jestes z rodzina

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marshia, to oczywiste, że masz teraz doła. W szpitalu walczylas z cialem, a teraz adrenalina spadla. Pozwol sobie na to, a potem wizyta i do boju:*
@ Porzeczka1234, widze, ze jednak skusiłam cie na te gołabki i fasolke :D
@Funia90, ja zawekowałam dla M fasolkę po bretonsku, poza tym zamrozilam flaczki, zupe krem, schabowe, mielone, pulpety drobiowe, gołąbki i 100 pierogow z białym serem :D i juz nie ma miejsca w zamrazarce haha. Ja nie planuję dla siebie szczegolnej diety, tej fasolki tylko nie zjem, a oprócz tego to po prostu zdrowo i domowo (no chyba, ze wychodzilaby malej jakas alergia).
 
@marshia kochana ja Cię w pełni rozumiem ja zawsze lubiłam gotować ale były i u mnie momenty , ze jadło się kanapki. Myślę , że zeszło z Ciebie całe ciśnienie wiem , że czas goni do tego ciśnienie, pragnienie bycia mamą kochana musi się udać musisz wierzyć chociaż zdaję sobie z tego sprawę , że coraz trudniej o spokój. Zobaczymy co Paśnik powie. Ściskam Cię bardzo serdecznie

@Funia90 :) zawsze lepiej coś pomrozić niż później się stresować , że musisz musisz do sklepu czy nie masz czasu. Lepiej wykorzystać ten czasna drzemkę :D

@Destino i Ty pewnie coś też będziesz pichcić bo mój mąż się śmieje , że wiję gniazdo bo wszystko sprzatam z pomocą ( siostra mi wczoraj umyła okna) zagładam tam gdzie od roku nie zaglądałam także coś w tym jest. Co do wagi dziecka chyba lepiej jak grubsze niż chude bo to dopiero stres.

@kas90 gołabki byly zaplanowane haha odgapiłam tylko biały sos i fasolkę bo oczywiście mam na nanią hiper ochotę a później raczej fasola nie wskazana. Jeszcze dziś robię krem z dyni miałam jej 6 kg uuuu teściowa mówiła , że ma taką małą czy chcę okazało się ze jest ogromna cały gar mam trochę zjemy dam siostrze a resztę zamrożę jak zostanie a celowo ten gar nie doprawiam tylko warzywa, sól trochę a mężowi doprawię osobno i sobie też. Kasiu ja nie zamierzam jakoś też specjalnej diety stosowac ile przez kilka dni bardziej lekko strawną a poza tym my lubimy bardzo ostre a jakbym karmiła odpada.
 
reklama
Dziewczyny padlam!!! Czy Waszym facetom rece z tylkow powyrastaly?? Skaczecie kolo nich jakby to oni byli dziecmi masakra. To jak ja wracam ze szpitala moj maz mi gotowal a nie ja jemu.Dorosli faceci a wy im kotlety mrozicie chyba przesadzacie. Jak zamierzacie zostawic dzieci z mezami jak musicie za nich wszystko zrobic?
 
Do góry