reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny bylam u dr Przybycienia na konsultacji. Lekarz ok wizyta trwala ponad 40 min. Dokladnie przejrzał wyniki i zrobil USG po ktorym stwierdził ze mam 2 zrosty i polipa ktore trzeba usunąć. Powiedział ze mam zrobic wymazy na m.in chlamydia, mycoplasma,ureaplasma i ze w tym widzi przyczyne moich poronien. Mąz ma zrobic zylaki.Na MRL bede brac steryd i tyle. Powiedzial ze clexane ani acad nie jest mi potrzeby bo nie mam zespolu antyfol. Boje sie ze sam sterdy nie wystarczy, co myślicie?
 
Gabi433, nie wiem jakie masz wyniki badań, ja bym brała chociaż małą dawkę Clexane, np 0,2... Czasami sam Acard pomaga..

Misiejku! Dziękuję za kwasik:* Buzi dla Janka:-D

Kochane, ja dziś w pracy... nudaaaaaaaaaaa
I za dwa dni wraca mój kochany mężuś. Ale się za nim stęskniłam... Oj....
Miłego dzionka wam życzę... Rosnących betek... Mamusiom przespanych nocek... Naszym Brzuchatkom kopniaków i ruchów... a staraczkom i kobietkom w trakcie leczenia i diagnozy spełnienia najpiękniejszego marzenia...

Ech zobaczyłam znowu Enyi mała na face...ale urocza młoda dama. Oczywiście poryczałam się ze szczęścia... a jak zobaczyłam kapcie w kotwice... Ciocia truskawka szczęśliwa:) Lubię marynarskie klimaty...
 
Pietrucha wspaniałe wieści!!! Będzie cudnie :)

Dziewczyny dzięki za słowa otuchy :) Kochane jesteście, dziś mi już znacznie lepiej.

Chyba miałam wczoraj owulkę. Niby 14 dc, ale tak równo to jeszcze nigdy nie miałam. Jak już to 18-20 dc. Zaskoczona jestem. Kiedy wstawałam w nocy do małego to aż mnie skręcało i nie mogłam spokojnie usiąść. Przytulaliśmy się wcześniej. Jeśli nie pojawi się już sluz tzn, że moje przypuszczenia się potwierdzą.
 
Ciociu Truskawko:) to teraz do dzieła i trzymamy kciuki :):* wierzę, ze uda się i będzie wszytsko dobrze :)

Pitrucha, jak wspaniale :) to jest Nasz kolejny Cud :)

Gabi, ja znam przykłady dziewczyn, które miały mrl 0% i dodatkowo Ana, nie zaszczepiły się, a z lekami się udało,..... mi się wydaje, że to wszytsko zależy od organizmu kobiety.... a boisz się, że nie zlecił Ci szczepionek tak? bo Ty masz MRL 20% dobrze pamiętam?a inny lekarz nie widział polipa i tych zrostów, bo to rzeczywiście mogło być przyczyną, bo zarodek mógł się tam zagnieżdzać.....
Kruszko, to trzymamy kciuki :)

ja za niedługo zaczynam starania, boję się bardzo, ale musi być dobrze..... :* dziękuj kochanej Alokin mam utrogestan, wierzę, że mi też pomoże...trzymajcie za mnie kciuki proszę :*

tak jak pisała Gosia, męczę doktora o zastrzyki z hcg, mówi, ze nie potrzeba, że to dużo wyjdzie, ale nie pwoiedział, nie (ten utrigestan miałam na kartce napisany i powiedział, ze to byłoby dobre) ale ja wierzę w te zastzryki, mam nadzieję, ze sie zgodzi....
ja zażywam : 1/2 parlodel, euthyrox, femibion natal 1, kwas foliowy 15 mg, magnez, magzez plus potas, oeparol, tran, lacibios femina, wit. d3 , myślę jeszcze nad tym enortonem...... tzn od 9dc na pewno będę zażywała, ale męczy mnie to czy nie powinnam już od 1dc, chyba muszę jechać do doktora.....
utrogestan, i lek na stymulacji i ovitrelle czekają....

Enya, i Karola, tak serdecznie Wam gratuluję, mi też się łezka zakręciła, jak sie dowiedziała, brawo, wygrałyście:*:*:*:*

Pozdrawiam wszyściutkie dziewczynki :*
 
koszyczek ja nie chce szczepionek i dr powwiedzial ze przy moim 14% MRL nie sa potrzebne. Ale powiedział ze bede brac sterdy a clexane i acard sa niepotrzebne , myslalam ze dostane caly zestaw a nie tylko sterdy. Jeszcze powiem mu o ustrogestanie co o nim sadzi. Inni lekarze nie zauwazli polisa i zrostow.
A ty koszyczek masz caly zestaw od dr Przybycienia?
 
Gabi, na pewno encorton, a acard już zażywam, o clexanie, też mówiliśmy, ale też Pan doktor mi też mówił, że nie jest potrzebny, ale ja to musze też mieć, także mój lekarz "zwykły" ginekolog, mówił, że na pewno mi to przepiszę, takze mam nadzieję, ze tak będzie.... Gabi Ty masz 14 % to właśnie nie najgorszy mrl, choć myślałam, że dr Przybycień wyślę Cię na szczepienia,,, ja myślę, że wie co robi, bądź dobrej myśli :*
 
neli!!! Serdecznie gratuluję mamusiu!
Ewuniu - rośnij zdrowo!!!! :)))))))))))))))

imagesCA486GVP.jpg
 

Załączniki

  • imagesCA486GVP.jpg
    imagesCA486GVP.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Neli kolejna mamuśka!!!! AAAAA Ucałuj Ewę od cioci Anity i Basiuni:-) Bardzo , bardzo się cieszę i gratuluję!!!!

Gabi ja też niezależnie postarałabym się o heparynę. Ja muszę się zorientować w moich zapasach (wszystko zostało u mojej mamy bo u niej mieszkałam przed porodem ) i dam znać. Wymazy zrób jak najbardziej, ja robiłam po 2 poronieniu. Fajnie że już masz jakąś drogę bo to najważniejsze:)

Ciociu Truskawko dziękujemy za miłe słowa:-D Basia jest nieziemska i w nocy daje mi spać hehehe. Okazuje się że na październikówkach byłam pierwsza.
 
Do góry