reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Agnieszko dziękuję za info. Jeśli chodzi o encorton to ja miałam mega biegunki takie jakbym miała grypę jelitową:(

Alusia- ja bym zaczęła od fraxi 0,4. Nie masz stwierdzonego APS. Masz podobną sytuację bo mi też raz wyszły przeciwciała p/c beta 2 glikoproteinie a potem już nie. Jerzak kazała kontrolować je w ciąży oprócz tych wszystkich współczynników krzepliwości. Ja najpierw zaczęłam od fraxi 0,3 i Fragminu 2850 ale to okazało się za mało. Teraz byłam cały czas na Fragminie 5000 i ja wyczytałem, że to jest odpowiednik Clexanne 40 i Fraxi 0,4 ale ktoś kompetentny mógłby to potwierdzić:)

Misiejku- będę mega, mega wdzięczna.

Muszę dla Was dziewczyny coś wymyślić za te leki/ recepty..

Enya, Karola- dzięki za wszystko co napisałyście. Bardzo bym chciała żeby moja historia też miała pozytywne zakończenie.

Karola - mogłabyś napisać gdzie rodziłaś. Jak nie chcesz oficjalnie to na priva?
 
reklama
Zula Jerzakowa każe badać NK między 16 a 25 dniem cyku.
Enya, Karola tak Wam zazdroszczę, mam nadzieję że i mi kiedyś się uda.
Takie mam też pytanie o encorton, czy odczułyście jakoś branie tego sterydu, tycie lub inne działania niepożądane?
Ja nie, ale chyba tylko ja nie przytylam po encortonie, nawet moja dr byla w szoku...
 
Kruszka - dlaczego Cię nie zakwalifikowali?? Mój mąż ma mutację MTHFR heterozygotyczną , powiedział o tym, pokazał wyniki badań. Poinformował jakie leki przyjmuje i został zakwalifikowany.

Edytko -:) mnie też nie chcieli ze wzgl na wagę.

Anieszka
- ja jestem na metypredzie 2 tygodnie i schudłam. Zero opuchnięć, a też tego się bałam.

Enya - zazdroszczę tego błogiego uczucia macierzyństwa. Po tych latach walki życzę Wam z Basieńką samych cudowności.
Zobaczę jak będzie dalej.

Truskawka - też myślę, że Twoja p. doktor wie co robi. Zresztą pamiętam jak pisałaś, że jest specem od ciężkich ciąż.
Zaufanie to podstawa i zazdroszczę bo ja takiego lekarza jeszcze nie znalazłam. Choć nie powiem swojego darzę olbrzymią sympatią, ale to inna kwestia.

Alusia i Truskawka - paczuszki nadane, mam nadzieję, że przyniosą dużo szczęścia.
 
Byłam w bazie coś ok 3 lat z przerwami na ciążę, bo wiadomo o każdej trzeba poinformować. Teraz jak dostałam tę wszystkie wyniki, podumalam i uznałam, że napiszę. Czułam, że z tym wszystkim już nie mogę być dawcą, jednak tlila się we mnie jeszcze iskierka nadziei (jak zawsze zreszta). No i klops. Źle mi z tym, nawet teraz gdy o tym piszę, to chcę mi się płakać...
Magda właśnie taką mam mutacje,a do tego ana, anty Tpo i Tg, napisałam o wszystkich lekach. Nie wiem, napisali, że to z powodu obaw o powikłania. Ja ich rozumiem, ale to takie... przykre...
 
reklama
Mój mąż zarejestrował się w DKMS a ja akurat zaszłam w ciążę więc nawet nie próbowałam natomiast też nie jestem pewna czy by mnie chcieli przez ten wywiad potencjalnej zakrzepicy....

Pietrucha mega mega się cieszę, czekam na tego Twojego kruszka i jego zdjęcie za jakieś 7-8 miesięcy:-) Trzymamy kciukasy z wojowniczką Basiunią;-)
 
Do góry