reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Alusia plany na wypadek się znajdą, w ogóle się tym nie stresuj. Modlitwę masz jak w banku. O ile kojarzę to fraxi ma mniejsze stężenie heparyny od clexanu więc ta Twoja dawka niewielka. Dla mnie clexanne 0,4 było mało, teraz chciałabym 0,6. Większość lekarzy dobiera dawkę do wagi i wzrostu. Chociaż pamiętam, że Kaira zaczynała od 0,6 i musiała odstawić. Ile encotronu chcesz brać? Rzeczywiście załatw sobie je już teraz żeby najpóźniej od pozytywnego testu łykać.
Madzia mam do Ciebie prośbę- nie rób już żadnej bety bo mnie wykończysz;-)
Truskaweczko Vignatoletten też ma dawkę 1000 więc ta dla sportowców jest ok. Tylko na razie zwiększ sobie dawkę, mi Jerzakowa kazała brać 4x 1000 przy poziomie Wit D- 9, a teraz jak mam 30 to 2x 1000.
Ja powtórzyłam dziś progesteron, tydzień temu niby po terminie owulacji wyszedł mi 2,8. Teraz miesiączki brak a piersi bolą okropnie więc może coś się tam przesunęło, oby. Co do moich planów, to po najbliższej @ biegnę do prof. gina oglądać macicę i ma mi dać skierowanie na histeroskopię, już się boję co tam może wyjść:no: Wyników z Łodzi jeszcze nie mam, chyba w październiku wybiorę się po nie do Wielunia do Maliny i zdecyduję co ze szczepionkami. Pewnie niedługo powtórzę swoje wyniki wirusowe i pójdę do immunolog. Gorączka max 37,1 i czuję się już dobrze.
Mam jeszcze prośbę o numer do Łodzi, bo dodzwonić się nie mogę. Czy te mega drogie wyniki można odebrać tylko na wizycie, nie wysyłają ich?
 
Ja acardu nie zdążyłam odstawić bo w szpitalu kazali mi brać nadal więc dzień przed porodem jeszcze brałam.

Gosiu a ja słyszałam że odwrotnie - Fraxi 0,4 odpowiada Clexane 0,6 ale tylko tak słyszałam:) Wyniki odbierasz na wizycie albo jak jesteś np na szczepionce. Nie słyszałam żeby wysyłały ale warto poprosić.
 
Enya, Karola na Waszych postach płacze ze szczęścia... wygrałyście TAK WIELKIE SZCZĘŚCIE !!! GRATULUJĘ....
Dziękuję Madziu, Truskawko za zabezpieczenie encortonem... mam cosik jeszcze od Aditki... wiec na taki dobry początek będzie na pewno... tylko niech ten początek nastanie :zawstydzona/y: Madzik chyba polecę na bete jakoś w 12-13 dpo (powinno już wtedy coś wyjść ???)
Gosia myślę o tym encortonie w dawce 5mg (na samowolkę), a potem po natychmiastowej wizycie u Wilczyńskiego może zwiększy do 10mg jak postawię go przed faktem brania... obawiam się bardzo ale co mam zrobić :-( chcę być zabezpieczona... z tym fraxi to nie wiem taką dawkę mi wskazał, może będzie zwiększać hmmm może nie trudno powiedzieć, jeśli to jest zależne od wagi ciała to raczej powinnam mieć więcej swoje bowiem ważę :-(... jak będziesz się wybierać do Maliny to koniecznie daj znać :tak:
i tak się jeszcze zastanawiam czy robić progesteron w tydzień po owulacji, ginek coś mówił że to potwierdza owulkę, ale u mnie jest pewien że była na świeżo przed badaniem usg... i jak chce to niby mogę... hmmm jak myślicie???
 
enya - cudnie, że jesteście razem, i że wszystko OK!!

Dziewczyny mam pytanie do tych, które robiły badania na Skawińskiej - w którym miejscu je odbierałyście i jak dowiadywałyście się czy już są? Dzwoniłyście na rejestrację?
 
reklama
Alusia - 12 dpo powinno już być powyżej 5, a to przynajmniej u mnie w labie oznacza ciąże.
Kupiłam na allego testy ciążowe za 1,25zł o czułości 10 i one w dniu bety 17 pokazały mi bladzioszka. Nie byłam pewna bo blady pojawił się po pewnym czasie.
Jeśli progesteronu wcześniej nie badałaś to może warto. Czasem występują jego niedobory, które trzeba uzupełnić luteiną/duphastonem.

Gosia - jesteś wspaniała i mówisz dokładnie jak mój M. Buziam.
Plan masz świetny. Będziesz dobrze przygotowana do ciąży.

Truskawka - czy to 0,8 i 20 mg to docelowa dawka w ciąży???
Jeśli tak i ten miesiąc jest starankowym, to bym zwiększyła po owulacji. Jeśli jeszcze nie to wstrzymaj się kochana, szkoda organizmu.
Te leki nie są obojętne.
Sprawdziłaś wpływ encortonu na poziom cukru? Podziel się wnioskami.
 
Do góry