reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Madzia ja najabrdziej zeschizowana z w=Was wszytskich zawsze przed wizytami mialam Brak dolegliwosci ciążowych, i zawsze wchodziłam z płaczem bo nic nie zułam.I ginekolog zawsze pierwse co robiłą usg pokazac ze jest ok, odrazu cyce zabolały.Psychika ludzka jest okropna. A objawóz dziewczyno mozesz nie mieć wogole niektore kobiety trafiaja na porodówkę nie wiedząc ze sa w ciaży
 
reklama
magdach u mnie tez szału nie ma czasami cos poczuję jakies kłucie a potem parę dni spokoju :baffled: i znowu cos poczuję ale tylko chwilę nie tak żebym przez cały dzien coś czuła...
wcale ci się nie dziwie ja mam cały czas schizę, że to już koniec:baffled:

poza tym nie mam nudności, zachcianek ani senności

moim objawem są powiększone piersi nieco bolą wieczorem, zaparcia, często sikam i mam straszny niesmak w ustach ale to pewnie od tych wszystkich tabletek zwłaszcza encortonu i lutki podjęzykowej
im dalej jestem tym bardziej się boję co innego widzieć tylko kropeczke a co innego małego czlowieczka ach trudne to wszystko...

felicia super ze u was wszystko ok

truskawko myślę, że wlewy to bardzo dobry pomysł:-)

pietrucha ja tez bym poszła na ten koncert:-)

co do imion dzieciaczków ja bym chciała Macieja albo Kalinę ale mojemu imie dla dziewczynki się nie podoba:baffled:

pozdrawiam resztę dziewczyn
 
Pietrucha ja na koncert bym poszła.
Truskawko ja też szykuje się na wlewy lub szczepienia.
Gogac, felcia, dobrze że u Was wszystko ok.
Magda nic się nie przejmuj brakiem objawów, każda ciąża jest inna to że we wcześniejszych odczuwałaś inaczej nic jeszcze nie znaczy.
 
Zula ja nie ma już w lux medzie, zmienili nam na coś co sie zowie opieka medyczna pzu i szczerze maja tam taki bałagan,
że tylko moje prenatalne w 12 tyg wyłapali że powinno być za kaskę, ale tylko dlatego ze miałam łączone z testem pappa.
Z reszta usg zapisując sie nie wychylam sie zbytnio który to tydzień, dopiero na wizycie stawiam lekarza przed faktem i poki co mam wszystkie za darmo;-)
a co do Twojego , to jak z echem serca i u takiej dobrej specjalistki to może jednak warto..
u nas samo echo kosztuje chyba 150 zł.

Truskawko jak macie fundusze, to może warto upierac sie przy tych wlewach, jak sie zabezpieczyć to ze wszystkich stron, ja tak sobie też myśle że MLR tez nie spadł Ci do 0 :)
To życze w takim razie owocnych starań :)i oby sie udało tak szybko jak zawsze :-):-)
Na jakims wątku o APS , czytałam o Dziewczynie , której dopieroclaxane 0,8 pomógł , Ty widze teraz tez bedziesz miec większą dawkę,
musi sie udać :))
Felicia dobrze że sie odezwałaś, super zę u Was wszystko w porzadku, zdawaj relacje cześciej :-)

Madziu ja w tej ciazy, nie czułam nic!!! , zadnego kłucia, ciagniecia itd, nie mowiąc juz.. o mdłościach i reszcie,
jedyne co to troche piersi, ale to też bez szału..
i jak widac, akurat ta bezobjawowa jest udana , wiec Ty tez badz dobrej myśli:-)
Chociaz wiem jak sie denerwujesz, bo ja juz mega schiz dostawałam przez ten brak objawów:sorry2:
 
Czemu każdy lekarz przepisuje czekanie??? To samo co fraxiparine a tańszy. ;) ale to tak poza tematem :) bo chyba wszystkie się tym klujecie tylko ja miałam fraxi, po clexanne w szpitalu miałam swędzenie i b. Bolalo przy aplikacji
 
Nut4nut ja nie pamiętałam jaką miałam wartość, ale ponad 600 po obciążeniu. A tak to chyba w normie. Dostałam pół tab bromergeronu na zbicie.

Aditka chodziło Ci o clexane w pierwszym zdaniu? Nie wiem dlaczego, ja w trzeciej ciąży z marszu dostałam i się klulam. Bez badań więc wtedy 100 % placilam. Nie przeszkadzało mi wkluwanie, ale mój M był przerażony co wieczór ;-)
 
Teraz skojarzylam, że obila mi się ta nazwa o uszy, ale wymieniał ją jakiś lekarz chyba jak byłam w szpitalu na zabieg.
Teraz mam wskazania, więc mam nadzieje, ze będzie taniej. Kurka, bo to ponad 300 zł a jeszcze tyle wydatków. Choć wiadomo, że każda z nas by zapłaciła nie tylko tyle, byle mieć po co się kłuc.
 
Truskawka - sytuacja wyjaśniona?
Jeśli jesteś gotowa na wlewy, to ja bym trochę napierała na lekarzy. Tym bardziej, że mają bardzo szerokie spektrum działania.
Trzymam kciuki za dobre decyzje lekarzy.
Nut 4nut - Witaj w klubie.
A encorton bym brała. Zastosuj dietę o niskim indekcie, bo z tego co Misiejek pisała same gluko słabo obniża insulinę.
Ja szanownej profesor nawet o sterydzie nie wspomniałam znając jej nastawienie do tego połączenia.
Zresztą z tego co tu GosiaS pisała niegdyś Jerzak stosowała u pacjentek obydwa leki na raz.
Współczuję odjazdów po gluko - nie miałam. Za to po bromergonie umierałam na duszności każdej nocy, aż go zmieniłam na parlodel.
Życzę szybkiego zaciążenia.

Aditko - wg Jerzak clexan bezpieczniejszy dla płodu. Choć bardziej podejrzewam dobrą współpracę z firmą farmaceutyczną.
Mój gin też niestety nigdy nie wypomniał o zamiennikach, a głupio mi go tak cisnąć o wszystko.

Jak Was poczytałam to kamień spadł mi z serca z tymi rozciąganiami. Czekam na to usg do 06.10. i wymyślam.
Resztkami sił pohamowałam się dziś przed zrobieniem kolejnej bety.
 
reklama
Do góry