reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kupiona Mołdawska dolina - nawet nie wiedziakam, że mają wytrawne. Ryjka nue wykrzywiło :) zeżarlam na szybko garść migdałów i garść mieszanki różnych orzechów (razem pewnię z 1000 kcal na noc :/). Wit E 200 (większa na receptę), koenzym i selen kupione :)
Trzymajcie kciuki, żeby moje endo się rozruszało do weekendu ;)
 
reklama
@marshia ołki! trzymam kciuki za endo ! (a to musi być wytrawne wino? a nie może być np. pół słodkie? :D)

A ja dalej nie mam okresu.. boję się, że to wina in vitro, że mi się wszystko rozregulowało..
myślałam, żeby wziąć duphaston.. no chciałabym już dostać :/
 
@marshia Trzymam kciuki za endo!
Ja tak na szybko, pisze z kom wiec nie odniose sie do waszych postów. Wracam z wizyty u Jerzak, uspokoila mnie, że progesteron jest ok. Dawka 2x1 tez by mogla byc ale jak juz biore to zostawic 3x1 Duphaston. Mam sie pojawic pod koniec wrzesnia. To na tyle co u mnie :)
@Porzeczka1234 A jak było u Ciebie? @Funia90 A Ty kochana pakujesz sie już do Chorwacji? :p
:p
 
@marshia ja za winem nie przepadam, ale Merlot daje radę :) co do witamin, to pamiętaj, że one po jednym czy dwóch dniach cudów nie zdziałają, ale to zawsze dodatkowe wsparcie [emoji5] Mam nadzieje, że twoje endo ruszy && i widzę że też masz słabą głowę jak ja [emoji16]
@Beciiia-87 cykl po ivf może być niestety zachwiany. Zobacz ile hormonów bierzemy w trakcie stymulacji.... Jak bardzo ci sie spóźnia? Z duphastonem to się nie spiesz jeszcze może....
@pixi.nova od przybytku (duphastonu) głowa nie boli ;) Dobrze że bierzesz te 3x1

Dobranoc moje drogie dziewczęta [emoji6]
 
@edloteh jak nie na teraz, to na za miesiąc się przyda :) Ja nie do końca wierze w taki szybki cud i ze tak łatwo pójdzie. Jak ktoś ma pod górkę, to zazwyczaj ja ;) No ale pożyjemy, zobaczymy :)
 
Ja po monitoringu :) 10dc. Pęcherzyk dominujący 16 mm, mniejszy 10 mm. Ale endo 3 mm :( :(
W piątek powtórka.
Już tozmawiałam z bercioszkiem, ze nałoję się czerwonym winem, kupię migdały.
Co jeszcze można?? Coś farmakologicznego?

@marshia z farmakologicznych to estrofem. Jeszcze nie stosowałam ale właśnie dostałam receptę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marshia moi znajomi robili dzieci po pijaku :D do dzisiaj się z nich śmiejemy, że co większa impreza to potem nasza A. Z brzuchem.

@edloteh jutro będzie dzień 4.
37 dc. Pobolewają jajniki brzuch przestał.
To będzie moja 3@ od in vitro..

Dobranoc ;)
 
Na receptę nic na już nie dostanę. Gin napisałał, żebym w ogole była spokojna, bo jeszcze urośnie i nic nie robić z tym fantem, bo cykle długie u mnie. Ale ze zdążyłam zakupić E, koenzym, selen, wino, migdały i orzechy to działam. Mam klika dni. A nóż/widelec ;)
@Beciiia-87 nasi znajomi tez s dużej mierze poimprezowo powpadali :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny wybaczcie , że nie odniosę się do waszych postów ale piszę z telefonu a jestem w szpitalu matki polki i nie mam ładowarki. Cóż nasza niunia po usg 28+5 waży 1087 g wszystkie kostki, mózg, przepływy w porządku tylko brzuszek mały podejrzenie hipotrofi. Malina powiedział, że niby jak by nie moja historia polożnicza to by mnie nie kierował do szpitala ale ja się już zaczęłam bać i sama chciałam bo tu robia ktg co 2,3 godz. Dostałam kroplówkę z magnezem, na rozwój plucek porobili jakieś badania z krwi jutro kolejne usg módlcie się żeby było dobrze i zeby okazało się, że to bład bądź zły pomiar lekarz albo złe ułożenie. Będę się odzywać
 
Do góry