reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja po monitoringu :) 10dc. Pęcherzyk dominujący 16 mm, mniejszy 10 mm. Ale endo 3 mm :( :(
W piątek powtórka.
Już tozmawiałam z bercioszkiem, ze nałoję się czerwonym winem, kupię migdały.
Co jeszcze można?? Coś farmakologicznego?
 
teczowa, sliczne malenstwo :):):)

marshia, ja kupilam sobie jeszcze omega3 i lykalam duza dawke oraz po owu bralam progesteron, on tez przygotowuje endometrium do przyjecia zarodka.
 
@bertha No to żeby szybko zwolniło się miejsce &&
@marshia cienkie endo jak na taki pęcherzyk, ale jeszcze urośnie, pytanie tylko ile...z domowych sposób to dziewczyny oprócz winka ;) raczą się jeszcze orzechami brazylijskimi :) cienkie endo to nierobów estrogenów wiec może warto sprawdzić dlaczego tak się dzieje. Można spróbować je podrasować witaminą b6 (3x1), witaminą e400 (2x1), selen (2x1), koenzym q10 (2x1).... dobre efekty daje wiagra domaciczna ale to tylko na zlecenie dr, No i oczywiście estrofem/progynova ale w odpowiedniej dawce by nie zaburzyć owulacji. Generalnie branie witamin które podałam nie zawsze przynosi skutek... czasem organizm potrafi się zbuntować....a zatem, za kolejne podglądanie, coby endo podskoczyło. && Ps. A nie zauważyłaś u siebie suchości pochwy? To też jeden z objawów niskiego poziomu estrogenów...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, właśnie przygotowałam sobie nasiadówkę wg zaleceń Destino, i pojawił się problemik - nie mam miski która pomieści moja szanowną dupencję [emoji23] haha, a myślałam ze moja miska jest ogromna, ale nawet w nią się nie mieszczę [emoji23] masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@marshia ja jadlam migdaly,pilam hektolitry czerwonego wytrawnego wina,do owu bralam wit e .
A co farmakologicznego to nie wiem:/
Dupka tez bralam po owu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@bertha na szkielku to juz moze byc wina endometriozy. Ale sie usmialam z miski. A napisalam ze musi byc duza. Podpowiem ci tylko ze tez dosc wysoka moja jest taka
1504111857-aaaaaa.jpeg

Teraz w ciazy te raczki mi sie przydaja. Niestety za chwile i w ta sie nie zmieszcze bo brzuch szybko rosnie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry