reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha na szkielku to juz moze byc wina endometriozy. Ale sie usmialam z miski. A napisalam ze musi byc duza. Podpowiem ci tylko ze tez dosc wysoka moja jest taka
1504111857-aaaaaa.jpeg

Teraz w ciazy te raczki mi sie przydaja. Niestety za chwile i w ta sie nie zmieszcze bo brzuch szybko rosnie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Musze zakupic nową ;) ja mam w domu kwadratowa i niestety niespecjalnie daje rade ;)
 
reklama
A polecacie jakues wytrawne wino, które mi ryjka nie wykręci??? Bo nie znoszę wytrawnego :( :(
W okolicy mam tylko lidla i rossmana hak coś. Tak na szybko - dziś.
2 kieliszki pomogą czy styknie 1?
@Funia90 @bertha @edloteh i inne, które się tym wspomagały.
Bertha miska mnie rozwaliła :) :)
 
@marshia ja akurat uwielbiam wino wiec jakbym nie jechala na drugi dzien autem to pewnie wypilabym i cale hahah[emoji23]
A mi smakuje z takich przyziemnych ,dostepenych i cenowo ok carlo rossi wytrawne wlansie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A polecacie jakues wytrawne wino, które mi ryjka nie wykręci??? Bo nie znoszę wytrawnego :( :(
W okolicy mam tylko lidla i rossmana hak coś. Tak na szybko - dziś.
2 kieliszki pomogą czy styknie 1?
@Funia90 @bertha @edloteh i inne, które się tym wspomagały.
Bertha miska mnie rozwaliła :) :)
:D
Wybierz jakies wino ktore jest ze szczepu Cabernet Sauvignon, albo Merlot albo Shiraz. one sa wlasnie niewykrecajace, bardzo smaczne. nie wszystkie niestety wina maja nazwy szczepow na etykiecie. 1-2 kieliszki wystarcza. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry