reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny mam powtórzony wynik mojego progesteronu i nadal marnie.. :( wynik z dzisiaj 18,14..
Witamina D3 za to 70!
Nie wiem co zlecą mi lekarze ehh wiem @Destino , że jest tak jak mówisz nasi ginowie nie mają z nami łatwo ;) I nie jest też dziwne, że my szalejemy po tym co przeżyłyśmy..

Z małymi kocurkami nie jest tak lekko ale za to jakie to słodziaki!!!:D:p:p Ja uwielbiam zwierzęta, nie mogłabym bez nich żyć. Od dzieciaka zawsze mieliśmy ich pełno i nie wyobrażam sobie aby moje dzieci nie dorastały wśród nich.

Ubranka słodkie kupiłaś @Destino masz już pewność, że to chłopiec? Jakie imię jest wybrane?

@Marthi ułoży się, zobaczysz! Oby było tak jak mówisz! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@teczowa89 myslalam o nich tylko nie bylam pewna czy lepsze bambusowe czy tetrowe

@pixi nie mam pewnosci, ale mam ubranka, ktore moge zalozyc i dziewczynce i chlopakowi. Nie przepadam za rozowym. Za to lubie bialy. A jak ludzi beda mylily ubranka to bede miala ubaw. Pixi, nie wiem czy progesteron nie jest niski ze wzgledu na dupka. Mi tez po nim slabo przyrastal. Ale to nie znaczy ze jest go malo. Poczekaj na wizyte. Wiem ze sie martwisz i trudno to przeskoczyc. Staraj sie jednak rozluznic, to cialo sie dostosuje do ciazy. Stres naprawde wiele utrudnia. Ja sluchalam radosnej muzyki zeby sie rozweselic albo czytalam jaki dzidzius jest na tym etapie. Wtedy usmiechalam sie sama do siebie i gadalam do dziecka. Znajdz swoj sposob na te trudne chwile. [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@pixi.nova ja też wierzę w tą Twoją ciążę :) Lekarz Pewnue zwiększy duphaston, albo zaleci/Dołoży luteinę, ale nie panikuj :) :) bo norma w ciąży do 12 tygodnia jest od 9. Mój gin z Invimedu mówił, ze martwić się trzeba jak spada do 11. Powyżej tych 11 nie ma co się nakręcać.
@tęczowa89 synek słodziak. @Destino super zakupy. @Marthi "okazje" często są przyczyną dołka, bo człowiek analizuje co było, co jest. Czy się udało zrealizować marzenia. W naszym przypadku te podsumowania czasem wychodzà in minus :(. Ale gliwa do góry - trzeba dać sobie chwilkę na przeżycie tego smutku i dalej do przodu :) Innej opcji przecież nie ma :) Chyba każda się z tym zgodzi? :) :) :)
 
Ostatnia edycja:
@bertha interleukina 10 duuuuuużo za niska, nie ma co ochraniać zarodka. Szczerze, to spodziewałam się takiego wyniku po tym teście który ostanio wstawiłaś... Interleukina 2 za to mega wysoka. Ewidentnie wynik przekłada się na jakis stan zapalny w organizmie (plus czynnik martwicy i interferon bardzo wysoko). Mi doc mówił że badanie robić po odstawieniu wszystkich lekow... u ciebie ewidentnie widać że robiłaś w trakcie infekcji. Nawet pominąwszy ten stan zapalny, to ochrona zarodka blado wyglada... moim zdaniem tylko szczepienia, ale że nie jestem lekarzem to czekamy na opinię twojego dr...
@pixi.nova piękny wynik witaminy D. Bravo kochana.
 
Lekarka kazała mi zwiększyć duphaston 3x1 i pojawić się na wizycie w piątek. Dzisiaj mam Jerzak. Zobaczymy co powiedzą.
Może uda mi się podpytać czy jest może tak jak podejrzewasz @Destino , że dupek jakoś rozleniwia organizm? ;):o
Może w piatek wydębie od mojej gin clexane 0,6 bo teraz to już jest coś 5 tydzień u mnie a 0,4 biorę od owulacji więc to chyba dobry czas na zmianę.
@marshia Dziękuję za dobre słowo, bardzo teraz takich potrzebuję, sama się wstydzę, że tak wam zawracam głowę ale świruje.. Ja jednak ciągle czekam na Ciebie i bobofruta!!! W końcu dziewczyny zbierzcie się, bo tu same zaawansowane brzuchatki a takich małych brzuszków coś mało ;)
A przypominam, że ten @susana ciągle wolny!:D:p
@Destino ja czasami mam problem z odróżnieniem płci niemowląt hahaha ale ja nigdy nie miałam styczności z dziećmi za bardzo więc pewnie dlatego taka dzika jestem:D:D Ale w twoje cudo tak długo się będę wpatrywać, że na bank się nie pomylę, obiecuję! :D:D:p
@edloteh Teraz się zastanawiam czy nie brać wit. D co drugi dzień żeby nie przedobrzyć ;) Ale dziękuję też się cieszę ostatnio miałam 29 a to było ok 2 miesiące temu
 
reklama
@bertha napiszę ci co wiem wieczorem albo jutro rano teraz jadę do maliny i nie bardzo mam jak.

Teraz lekki stres przed wizytą od rana wybaczcie
dzieki i kciuki!!!

@bertha interleukina 10 duuuuuużo za niska, nie ma co ochraniać zarodka. Szczerze, to spodziewałam się takiego wyniku po tym teście który ostanio wstawiłaś... Interleukina 2 za to mega wysoka. Ewidentnie wynik przekłada się na jakis stan zapalny w organizmie (plus czynnik martwicy i interferon bardzo wysoko). Mi doc mówił że badanie robić po odstawieniu wszystkich lekow... u ciebie ewidentnie widać że robiłaś w trakcie infekcji. Nawet pominąwszy ten stan zapalny, to ochrona zarodka blado wyglada... moim zdaniem tylko szczepienia, ale że nie jestem lekarzem to czekamy na opinię twojego dr...
@pixi.nova piękny wynik witaminy D. Bravo kochana.

Wlasnie sie martwie, ze ta infekcja mi te wyniki rozwalila i w sumie pieniadze wyrzucone w bloto..
czy encorton tez poprawia immunologie? bo moze liczyc na to ze encorton ochroni zarodek, skoro nie nastawiam sie na szczepienia..
 
Do góry