reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Funia90 co ty taka zestresowana. Ja od poczatku swieta rezerwuje na szpital. Co prawda pierwotny termin mialam na 19, potem przesunal sie na 13 koniec koncow kto powiedzial ze Ciaza bedzie trwala 40 tygodni. Wtedy swieta na bank na porodowce [emoji3] Pytalas o polowkowe. Pierwsze w ta sobote, drugie tydzien pozniej

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Destino hehe ja sie wszystkim przejmuje[emoji4]urodzi sie w Swieta to bedzie w Swieta ale moze lepiej niech zaczeka do nowego roku,bedzie bezpieczniejsza i dluzsze dziecinstwo[emoji4]
Swoja droga marzy mi sie urodzic tak w 38 tygodniu[emoji12]a na Swieta to zamierzam najesc sie porzadnie kapusty z grochem a pozniej na drugi dzien roladek wiec jakbym zaczela rodzic to byloby weselo[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@malutkikaczorek Witaj. Tak z czystej ciekawości dlaczego w tym dziale szukasz odpowiedzi??W
googlach wyskoczyło czy Ci ktoś polecił?? Tu dziewczyny szczepią się ze względu na poronienia nawykowe jak w temacie. Mogę polecić Ci popytanie w www.krotki.blog.pl tam jest masa dziewczyn podchodzących do ivf z różnymi problemami. Dziewczyny szczepią się i rodzą dzieci. Wiadomo życie to ciągła loteria mozna miec niepłodność idiopatyczną że wszystko gra ,czasem i śpiewa a nie zachodzą . Tak samo może być w Twoim przypadku . Można się szczepić i mieć słabe nasienie u męża a zaskoczyć za 1 razem a czasem i za 10 .
Dlatego ze po pierwszym podejściu do transferu zarodek się przyjął ale była to tylko ciąża biochemiczna.Beta rosła co prawda słabo ale rosła przez tydzień i nagle organizm odrzucił zarodek i poronilam można tak powiedzieć.A dwa kolejne transfery się nie przyjęły.I dlatego polecono nam prof Malinowskiego i wyszło z badań ze mój organizm zwalcza męża plemniki i jesteśmy w trakcie szczepień.Niby też mąż ma słabe nasienie ale jednak mamy córkę z naturalnych starań w którą zaszłam 11 miesięcy po ślubie.Maz teraz bierze leki ma poprawę nasienia ale nie wiem na ile one pomogą:(
 
@agatush a kiedy masz urodzinki[emoji4]?
Cos Ty juz 17? No to na prawde wrzesniowki jak sie patrzy,kurcze az zaczelam miec stresa ,ze moze jednak w grudniu urodze...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No i dwie następne chyba dzisiaj dojdą ;-) ja mam urodziny 01.09 więc za dużo czasu nie ma... No chyba że chce zrobić tacie prezent urodzinowy ale to już będzie po terminie bo mój M jest z 12.09 [emoji6] spokojnie wytrzyma Twoja Księżniczka do stycznia :-)
 
@marshia kochana wkrótce będziesz w ciąży!! Mówię Ci to ja wróżka Beata :oops: Ściągnij to na siebie .

@anetkruczek najważniejsze ,ze nie możesz sobie nic zarzucić. Odetchnij i zaraź sie ciążą od kwiatuszka.

@kas90 :biggrin2: ale śmiałam z pomysłu Twojego męża hihi już go lubie :D:D

@iveo myślami i kciukami przy maluszku.

@Porzeczka1234 też mam takie straty na koncie jak Ty i wyprawkę już wypraną dziś korzystałam z pogody a z pralki tylko para szła hehehe. Ciesz się ciążą szalej po sklepach bo będziesz mamą żywego dziecka ;)
 
Dlatego ze po pierwszym podejściu do transferu zarodek się przyjął ale była to tylko ciąża biochemiczna.Beta rosła co prawda słabo ale rosła przez tydzień i nagle organizm odrzucił zarodek i poronilam można tak powiedzieć.A dwa kolejne transfery się nie przyjęły.I dlatego polecono nam prof Malinowskiego i wyszło z badań ze mój organizm zwalcza męża plemniki i jesteśmy w trakcie szczepień.Niby też mąż ma słabe nasienie ale jednak mamy córkę z naturalnych starań w którą zaszłam 11 miesięcy po ślubie.Maz teraz bierze leki ma poprawę nasienia ale nie wiem na ile one pomogą:(
Pomogą:) koleżanka z pracy pierwszą ciążę ma z inseminacji bo wyniki męża złe itd. Do drugiej podeszli,że dają sobie pół roku na naturalsa a potem zaś inseminacja. Zaklikło w pierwszym cyklu:) No wiec plemniory się naprawiły? Cud? Kto to wie;) Także uda się i Tobie:)
 
Dziewczyny może któraś dobra duszyczka jeszcze nie śpi, jestem zaniepokojona bo odebrałam właśnie wyniki i beta jest ok wzrosła i wynosi 1550,09.
Jednak progesteron jest niższy niż ostatnio, 6 dni temu wynosił 21,81 jednak badania nie robiłam rano i na czczo ani wtedy ani dzisiaj, jednak progesteron wynosi 18,99. Co prawda robiłam w innym labie ale chyba progesteron powinien rosnąć?
Biorę dwa razy dziennie rano i wieczorem jedną tabletkę Dupastonu, wiem, że on nie wychodzi w tym badaniu? Ale czy to nie zagraża ciązy taki wynik? Boje się zwiększyć dawkę bez zwiększania dawki clexane. Co byście radziły?

Bardzo się denerwuje, chyba nie zasnę dzisiaj z nerwów..
 
reklama
Dziewczyny może któraś dobra duszyczka jeszcze nie śpi, jestem zaniepokojona bo odebrałam właśnie wyniki i beta jest ok wzrosła i wynosi 1550,09.
Jednak progesteron jest niższy niż ostatnio, 6 dni temu wynosił 21,81 jednak badania nie robiłam rano i na czczo ani wtedy ani dzisiaj, jednak progesteron wynosi 18,99. Co prawda robiłam w innym labie ale chyba progesteron powinien rosnąć?
Biorę dwa razy dziennie rano i wieczorem jedną tabletkę Dupastonu, wiem, że on nie wychodzi w tym badaniu? Ale czy to nie zagraża ciązy taki wynik? Boje się zwiększyć dawkę bez zwiększania dawki clexane. Co byście radziły?

Bardzo się denerwuje, chyba nie zasnę dzisiaj z nerwów..

Pixi.nova progesteron mógłby być wyższy. Ja bym zwiększyła dawkę Duphastonu. 2 tabletki na dzień to wcale nie jest dużo. Ja na początku przyjmowałam 3 x 1 Duphastonu i 3 tabletki Luteiny (2 wieczorem + 1 rano). A od początku mam dawkę neoparinu tylko 0,4. A w razie plamień miałam zwiększyć Duphaston do 3 x 2. Sprawdzałam d-dimery i mam niższe niż przed ciążą.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry