reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś mały żyje od soboty lezy pod tymi aparatami ale lekarze nic nie mówią jeszcze
Siostra też niewiele mi mówi taką spanikowana.
Modlimy się cały czas żeby było dobrze i żeby był zdrowy
Nigdy nie myślałam że drogą do macierzyństwa może być taka trudna dopóki nie zaczęłam starań ....
Bidulek malutki.niech rośnie w siłę:*
 
Haha @kas90 ty to jesteś dobra z tą wagą uśmiałam się.
Muszę Cię uświadomić będzie prawdopodobnie taką matką której nic nie będzie można powiedzieć bo większość kobiet po stratach, długo czekających takie są. Pisałam, że mam przyjaciółkę która urodziła w lipcu nikomu prawie nie chce dać dziecka na ręce co dopiero doradzanie jej wywoluje płacz u niej oczywiście, ze ktoś ją poucza itd. Porodu się nie bój " przecież nie wiesz co Cię czeka" boli ale zapomina się o tym bólu od razu po płaczu dziecka bedzie dobrze. Ty czytasz uczysz się ja w ogóle tego nie robię uważam , że kobieta jakoś instynktownie potrafi się opiekować maleństwem zresztą boję się.

Ja nie odniosę się do strachu , przed późną stratą ja to przeżyłam i nawet nie chcę o Tym myśleć znam dużo kobiet które straciły wysokie ciąże.
Nie potrafię robić wyprawki nie mam prawie nic ani dla siebie ani dla dziecka. Jeśli było by cc to było by szybciej i może dlatego bym je chciała. Wszystko to dla mnie jeszcze bardzo odległe czekamy
Porzeczko wiem że się boisz Kochana, ale staraj się pokonać strach.... Chociaż doskonale Cię rozumiem.... Ja do tej pory jak coś szykuje łapie się na tym że myślę a co jak coś stanie się nie tak??? I wtedy bardzo szybko odpedzam te myśli.

@Porzeczka1234, a wiesz jaki mój mąż ma ze mnie ubaw z tą wagą:D co kiedyś wymyslił! Na tej 18nastce obżarłam się nieeeźle, myślę sobie, a zważę się. A ta menda docisnęła mi wagę od tyłu nogą (nie widziałam jej) i myślałam , że się przewrócę:D

A tego przewrażliwienia jestem świadoma, staram się sobie powtarzać, że nikt mnie nie będzie chciał krytykować, tylko pomóc ewentualnie, ale boję się, że emocje wezmą górę.

Mam tak samo.... Już teraz reaguje nerwowo jak ktoś coś chce "radzić" albo wręcz mówi mi zrób to nie rób tego... Gryze się w język ale nie wiem czy jak Michalina będzie z nami to uda mi się tak powstrzymać....



@pixi.nova ja attp i d-dimery co 3-4 tygodnie

@kas90 chyba bym padła j
widząc Cię na tej wadze . Swoją drogą ma facet humor :p:D

@funia [emoji173][emoji173]

@marshia lepiej nie czytać i nie wiedzieć

@agatush jak u Was? Jak u Ciebie d-dimery u mnie z 690 na 820 i mała panika i białko w surowicy poniżej normy 6,33 a norma 6,4 -8 może któraś robiła takie badanie?

U mnie póki co cisza :-p chociaż dzisiaj ledwo żyje... Spałam 4 godziny, a jeszcze sok z malin rozlewalam i pasteryzowalam... Jeśli chodzi o badania to nic Ci nie podpowiem bo ostatnio już krzepnięcia nie sprawdzałam - gin powiedziała ze mam już nie robić :-* kiedy masz teraz wizytę? Myślę że jeśli mała ładnie przybiera i wszystko jest ok to nie masz się co stresować tym wynikiem. U mnie ostatnio przyrost też był ponad 200 jednostek. A białko miałam ok :-*
 
@agatush kup moze herbatke z lisci malin,ruszaj sie jak chcesz przyspieszyc przywitanie z ksiezniczka[emoji5]
Macie na 7-go termin?dobrze pamietam? Czop juz odeszedl lub cos w tym stylu?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Grzeszę z.... (sprawdźcie na wątku zamkniętym ;))
1504016765-aaaaaa.jpeg
 
@agatush kup moze herbatke z lisci malin,ruszaj sie jak chcesz przyspieszyc przywitanie z ksiezniczka[emoji5]
Macie na 7-go termin?dobrze pamietam? Czop juz odeszedl lub cos w tym stylu?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Pewnie że chce, ale trochę się boję kombinować z tymi lisciami, poza tym one zmiekczaja szyjke - ułatwiają poród a nie wywołują niestety [emoji8]. Skacze na piłce cieszę się moim M :-D chodzę na spacery. Co do objawów - czop nie odszedł raczej bo nic takiego nie zauważyłam :-p skurcze.... Bardzo sporadyczne pojedyncze i nieregularne :-* a termin mam na 7 września tak jak piszesz :-) moja mama dzisiaj u mnie była i stwierdziła że brzuch mi się opuścił - tyle z objawów ;-) jutro KTG :-)
 
@marshia Dziękuje za info o progesteronie, no to nie mam dobrego wyniku bo 4 godziny na czczo :p Najwyzej mnie Jerzak jutro opieprzy.. @Funia90 @Porzeczka1234 dzięki za info odnosnie badan przy clexane.
Gdzie zaginela nam @roxie123 ? Czyzby staranka tak ja pochlonely? :p:D:D @Funia90 moze Ty cos wiesz?
Dziewczyny czy ktoras na dniach testuje? :)
Ja robilam dzisiaj bete i progesteron. Czekam na wyniki, jutro wizyta u Jerzak. Trzymajcie prosze kciuki :)
@Destino ja to nic nie wiem o zaprawach ale ogorki uwielbiammm !! :D
 
@agatush jak brzusio sie opuscil to moze lada dzien bedzie sie cos dziac[emoji5]a jak wrzesniowki?duzo sie juz rozpakowalo?

@pixi.nova Roxie ma problem z internetem ale dzis mieli jej naprwiac i obiecala doczytac na dobranoc[emoji5]
Trzymam kciuki za wyniki[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@agatush jak brzusio sie opuscil to moze lada dzien bedzie sie cos dziac[emoji5]a jak wrzesniowki?duzo sie juz rozpakowalo?

@pixi.nova Roxie ma problem z internetem ale dzis mieli jej naprwiac i obiecala doczytac na dobranoc[emoji5]
Trzymam kciuki za wyniki[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No może może ;-) może zrobi mi prezent urodzinowy :-p a z wrzesniowek 17 jest już rozpakowanych :-p takie to wrzesniowki ;-)
 
reklama
@agatush a kiedy masz urodzinki[emoji4]?
Cos Ty juz 17? No to na prawde wrzesniowki jak sie patrzy,kurcze az zaczelam miec stresa ,ze moze jednak w grudniu urodze...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry