reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny ponawiam pytanie jakie badania robicie w związku z dawką clexane? Te o których pisze @Marthi APTT, INR ANTY XA? Czy coś jeszcze? Są jakieś zalecenia co do tych badań?

* witamina D3 trzeba być na czczo do badania? Babka w luxmedzie na infolinii mnie straszy, że tak i progesteron też??:o:o
 
Ostatnia edycja:
@pixi.nova ja attp i d-dimery co 3-4 tygodnie

@kas90 chyba bym padła j
widząc Cię na tej wadze . Swoją drogą ma facet humor :p:D

@funia ❤❤

@marshia lepiej nie czytać i nie wiedzieć

@agatush jak u Was? Jak u Ciebie d-dimery u mnie z 690 na 820 i mała panika i białko w surowicy poniżej normy 6,33 a norma 6,4 -8 może któraś robiła takie badanie?
 
Dziewczyny ponawiam pytanie jakie badania robicie w związku z dawką clexane? Te o których pisze @Marthi APTT, INR ANTY XA? Czy coś jeszcze? Są jakieś zalecenia co do tych badań?

* witamina D3 trzeba być na czczo do badania? Babka w luxmedzie na infolinii mnie straszy, że tak i progesteron też??:o:o

Witamina D nie musi być na czczo. Ale progesteron już tak (min 8 godz. Musi minąć od ostatniego posiłku)
 
@Destino
Zalewa-na 1 litr wody jedna łyżka soli(takiej do kiszenia ogórków)+ z pół łyżeczki cukru. Do słoików włóż koper-taki suchy jakby, czosnek,chrzan(liść plus korzeń) plus ogórki i zalej zalewą. Może być ciepłą spokojnie. Opcjonalnie dodaj liść winogrona lub czarnej porzeczki.
 
@kas90 dziękuję kochana za pytania i oczywiście że możesz :) ostatnio się nie udzielam bo za bardzo nie nadążam za forum przez to że rzuciłam się w wir pracy a widzę dużo nowych osób i postów. Czuję się dobrze, o wiele gorzej znioslam drugie poronienia teraz wiem że zrobiłam wszystko co mogłam i na co miałam wpływ ale Niestety nie na wszystko mamy wpływ z czego ja po ludzku mówiąc zdawałam sobie sprawę. Teraz pracuje i już nie myślę o ciąży :) może kiedyś może nie zobaczę.
Cieszę się że u was wszystko w porządku, kompletowanie wyprawki to chyba najcudowniejsze chwile bycia w ciąży :)
 
@burczuś mały żyje od soboty lezy pod tymi aparatami ale lekarze nic nie mówią jeszcze
Siostra też niewiele mi mówi taką spanikowana.
Modlimy się cały czas żeby było dobrze i żeby był zdrowy
Nigdy nie myślałam że drogą do macierzyństwa może być taka trudna dopóki nie zaczęłam starań ....
 
reklama
@marshia wiesz ,ze ja wierze w przyciaganie zdarzen?nie raz mi sie udalo[emoji4]
Szkoda tylko ,ze drugie poronienie czulam w kosciach[emoji53]

@kas90 Twoj M ma poczucie humoru[emoji23]
Ja pewnego dnia pojadlam i bylo to upaly,wstaje rano i na wadze 2 kg wiecej niz dzien wczesniej[emoji32]chodze zrozpaczona i nie powiem co jeszcze (choc wiedzialam ,ze to zejdzie) ,nawet M poprosilam zeby sie zwazyl bo chyba waga sie zepsula,niestety nie ,on wazyl tyle samo:/
No i zale sie mu a ten mi mowi,co sie dziwisz ,w ciazy jestes,dziecko rosnie [emoji23]wybuchlam smiechem,dziecko ponizej 200gram mialo a ja przytylam 2 kg w jeden dzien i dla niego to bylo ok [emoji12]jakbym w takim tepie tyla ,to jeszcze 300 kg bym przybrala[emoji1]

@Destino biedny ten Twoj pecherz[emoji53]tez czuje ruchy na stojaco,juz ponad tydzien[emoji5]

@Porzeczka1234 mi d-dimery z 500 cos wzrosly na prawie 700 w 3 tyg ,gin powiedzial,ze w ciazy to badanie jest zbedne,bo sa inne normy.
Nie wiem czy bede je jeszcze robic.
Mowil walsnie o tym co pisze Marthi Inr i anty xa (czy jakos tak) i chyba to zrobie dla odmiany plus aptt


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry