reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@agatush dziekuje za odpowiedz[emoji8]
Sa juz jakies objawy zblizajacej sie akcji?
@7Martynka88 ja kiedys tez nie lubialam wytrawnego,pilam polslodkie,potem polwytrawne i w koncu wytrawne i tak juz zostaje[emoji5]

@roxie123 i to ma byc juz ostatnia [emoji4]nie wpuszczaj wiecej wredoty[emoji5]milej imprezki[emoji8]

@kas90 Tobie tez zycze udanej imprezki[emoji4]

@susana To prawidziwa ksiezniczka[emoji7][emoji7][emoji7]

@magda1208 a jakbys odstawila tylko encorton a witaminki brala dalej?
Jak zle sie czujesz po swoich to moze sprobuj tych prenatal uno co ja bralam[emoji4]tez metylowane a moze bedzie Ci lepiej[emoji5]
A u mnie dzis dzien beksy[emoji29]

@Beciiia-87 moj M tylko potrafi mnie podkurzyc,i ponarzekac jaki jest zmeczony[emoji53](dzis mam zly dzien ,wiec moglabym napisac same zle rzeczy wiec sie powstrzymam[emoji53])

Nie bede narzekac bo nie powinnam,inni maja gorzej ale plakalam dzis jak bobr.
Ciagle jestem sama i juz czasem mnie wszystko przytlacza[emoji29]

@Destino przykro mi ,ze ciagle skurcze Was strasza[emoji53]
A ogolnie czesto czujesz ruchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funiu uszy do góry!!! Nie smuc się :-*

U mnie póki co cisza oprócz bólu spojenia. Michasce się nie spieszy :-p

@susana - Mała jest cudna!!! Aż nie mogę doczekać się jak moja Niunia będzie po tej stronie :-) niech rośnie Ci zdrowo!!! A Ty nabieraj sił!!!
 
@Destino były suplementy. Aktualnie nic.

Ciężko mi się z małżem rozmawia.
Ogólnie temat tabu. Jak sprawdzam forum czy Internet i mu mówię jaka może być przyczyna to On: Nie czytaj głupot lekarz Ci powie.
Albo robiłam sobie paski owulacyjne a On: No i po co? Przecież naturalnie dzieci mieć nie będziesz. Przynajmniej ze mną.
Myślę że przez tą sytuację czuje się sfrustrowany i mało męski tylko zapomina o fakcie, że to wszystko odbija się na mnie :(

Ech.. Idę po winko (tylko pół słodkie). Mąż w pracy..
 
@Beciiia-87 mnie sie wydaje ze jest sfrustrowany i nie potrafi sobie z tym poradzic. Nam kobietom ciezko jak przyczyna lezy po naszej stronie, a co dopiero facetom. Sprobuj z nim pogadac i uswiadomic mu, ze nie masz zalu i go nie obwiniasz- jesli tak oczywiscie jest. Moze potrzebuje to uslyszec od ciebie by sobie troche w glowie i sercu poukladac.

@agatush juz niedlugo spotkasz sie z Michaska, ja to dopiero bede niecierpliwa

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozostaje mi wiara w dr P. I w Was bo cuda się zdarzają:) @Destino Twoja historia bardzo mnie wzruszyła. Będzie dobrze wszystko skończy się szczęśliwie!!
Cholera dlaczego tak mamy? Że nasza miłość do dzieciątek musi być taka wyczekana??

Przez słabe nasienie męża nikt nie daje nam szans na naturalną ciążę..
Witaj serdecznie! Jestem u nas moderatorka. Chciałabym dodać ci wiary wiec podsyłam swoją historię
Link do: Życie uczy pokory, cierpienie prawdziwej radości oraz historię pozostałych dziewczyn

Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Naprawdę cuda się zdążają :)

Pozdrawiam was moje kochane ♡ oj jak mi was brakuje ale tak samo jak brakuje mi czasu. Dziś zrobiłam rewelacyjny sos słodko kwasny od @bea25ta mniam ! Pamiętam o Was ♡♡♡ PS w zimie znajdę więcej czasu :p
 
@Beciiia-87 tak to jest z facetami, ja też mam wrażenie, że się czasami nie rozumiemy. Ale ogólnie wspiera mnie bardzo, gdyby nie on dawno bym ześwirowała [emoji6] ale tak czy inaczej mam wrażenie, że faceci inaczej podchodzą do tematu

W ogóle właśnie dostałam wyniki antykoagulanta LA2 i wiecie co? Wynik jest ujemny [emoji41] może nie będę musiała brać heparyny?!
Rozmawiałam też przed chwilą z doktorkiem o moim endo i powiedział, że wypisze mi receptę na jakieś tabsy estrogen czy coś takiego i od następnego cyklu mam brać.. wiecie coś na ich temat?
W ogóle byłam u niego wczoraj a dziś totalnie nic nie pamiętał, dramat [emoji51] spytał czego oczekuje, w czym problem i, że nie rozumie mojego pytania... ale chociaż receptę wystawi.. chyba już do niego nie pójdę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Barwinski tak nie pamiętał??
 
@Destino były suplementy. Aktualnie nic.

Ciężko mi się z małżem rozmawia.
Ogólnie temat tabu. Jak sprawdzam forum czy Internet i mu mówię jaka może być przyczyna to On: Nie czytaj głupot lekarz Ci powie.
Albo robiłam sobie paski owulacyjne a On: No i po co? Przecież naturalnie dzieci mieć nie będziesz. Przynajmniej ze mną.
Myślę że przez tą sytuację czuje się sfrustrowany i mało męski tylko zapomina o fakcie, że to wszystko odbija się na mnie :(

Ech.. Idę po winko (tylko pół słodkie). Mąż w pracy..
Beciia wiem, że napewno ci przykro jak słyszysz takie rzeczy ale też spróbuj zrozumieć męża popieram przedmówczynie, napewno też jest sfrustrowany ale ja dała bym mu trochę czasu żeby to "przerobił"
ja myślę że faceci są bardzo słabi psychicznie i oni poprostu sobie z tym nie radzą, nie zrozum mnie źle ale daj mu czasu trochę, i starajcie się o dziecko ale może spróbuj( o ile to uznasz za stosowne) go trochę odsunąć od tych naszych zabiegów przygotowujących do staranek, bo jak on widzi te testy, tabletki to ma poprostu poczucie ogromnej presji a niestety męska duma dobrze wiemy jaka jest:-p
myślę że tu trzeba dużej rozwagi i wyczucia żeby nie za pędzić go w kozi róg;)
 
@Destino były suplementy. Aktualnie nic.

Ciężko mi się z małżem rozmawia.
Ogólnie temat tabu. Jak sprawdzam forum czy Internet i mu mówię jaka może być przyczyna to On: Nie czytaj głupot lekarz Ci powie.
Albo robiłam sobie paski owulacyjne a On: No i po co? Przecież naturalnie dzieci mieć nie będziesz. Przynajmniej ze mną.
Myślę że przez tą sytuację czuje się sfrustrowany i mało męski tylko zapomina o fakcie, że to wszystko odbija się na mnie :(

Ech.. Idę po winko (tylko pół słodkie). Mąż w pracy..
Kochana a powiedz mi czy Androlog mówił coś o operacji żylaków? Mój mąż też ma żylaki powrozka nasiennego, urolog który robił usg mówił,że narazie są nie operacyjne
Mąż ma 1% prawidłowych plemników i stwierdzoną teratozospermie
 
reklama
@Beciiia-87 mnie sie wydaje ze jest sfrustrowany i nie potrafi sobie z tym poradzic. Nam kobietom ciezko jak przyczyna lezy po naszej stronie, a co dopiero facetom. Sprobuj z nim pogadac i uswiadomic mu, ze nie masz zalu i go nie obwiniasz- jesli tak oczywiscie jest. Moze potrzebuje to uslyszec od ciebie by sobie troche w glowie i sercu poukladac.

@agatush juz niedlugo spotkasz sie z Michaska, ja to dopiero bede niecierpliwa

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wytrzymasz Destino ja Ci to mówię ;-) nie będziesz miała wyjścia :-* bardzo się cieszę że Twoje Maleństwo jest aktywne i daje Ci tyle radości :-)
 
Do góry