reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia a mnie sie wydaje ,ze wygladasz super [emoji4]jestes na watku ze zdjeciami bo juz nie pamietam?
Ps zycze Ci zebys grubla juz teraz ale z powodu bobofruta[emoji5]

@bertha Sydor przyjmuje w gyncentrum.
Jak tam dzwonialam to terminy byly odlegle ale Pani wpisala mnie na liste rezerowowa i chyba juz po 2-3 tyg oddzwaniala z terminem.
W koncu nie poszlam bo sobie poradzilam ale moze jak powiesz ,ze mocno ale to mocno Ci zalezy to dadza jakos szybciej termin[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@bertha[emoji8] przykro mi ze czasem tak trudno. Czlowiek robi badania, placi i nie ma kto tego zinterpretowac. Sydora znajdziesz w Katowicach. Moze woj googl znajdzie kogos w opolu?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale czy Sydor zna się na tych obszarach? Bo wiem ze wspominałaś jego nazwisko.

Janosz nie znacie? I nikogo innego ze śląska co zna immunologie?

Mi poza Wrocławiem to Śląsk najbardziej pasuje bo tam mam rodziców i teściów wiec co najmniej raz w miesiącu tam jesteśmy na weekend.


O, Funia, to muszę szybko tam dzwonić. Dzięki! Tym bardziej ze mi najlepiej sobota by pasowała, No ewentualnie dam radę w piątek..

Może coś w najbliższych dniach dorzucę ;)
Hihi, nie mogę się doczekać!! [emoji1]
 
@bertha Sydor przyjmuje w gyncentrum katowice ul. Żelazna ja tam jeżdżę moja gin tam przyjmuje. On przyjmuje tylko w sobotę a Janosz przyjmuje w Zabrzu moja koleżanka do niej chodzi moge poprosic o namiary przyjmuje też w drugiej klinice w Katowicach mogę poniuchać co i jak ona leczy głownie steryd ,wlewy z intralipidu clexan zna się dobrze na cytokinach podobno konkret baba. Sydor przy niskim mrl kieruje do Paśnika
 
@bertha nie wiem czy Sydor zna sie na cytokinach, ale zna kiry i w koncu to immunolog wiec mysle ze tak. On tez pracuje z accogilem wiec w razie w. No i w klinice in vitro. Mozesz z nim pogadac o tym i o owym. Znasz juz procedure. Podpytaj moze cos zaleci, cos zmieni o czym bedziesz mogla zagadac w novum. Powodzenia kochana

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wrażenie ze to jeden ruch usg inny i już inaczej to endometrium wyglada..


Poszłam dzisiaj na badanie genotypowania kir.
Mamy taki fasadowy wielki instytut immunologi we wrocku, ogromniasty. Sami naukowcy tam.
Przychodzę do laboratorium Inkowie jakie badanie. Pani mnie pyta jaki lekarz mnie skierował. Mówię ze sama się skierowałam :)
Ze nie wiem czy ktokolwiek się tym w ogóle we Wrocławiu zajmuje i Pani chciałam właśnie zapytać o radę do kogo udać się na konsultacje.
Na co Pani - och, to szkoda, bo już miała nadzieje ze jakiś lekarz we Wrocławiu się douczył...
także niestety we wrocku lekarza raczej z immunologi nie znajdę.

Zatem dziewczynki, kto na Śląsku zna się na limfocytach, cytokinach oraz kir'ach?
Sydor? Janosz?

A limfocyty treg robiła na pewno Strawbelka. Już się z nią skontaktowałam. Ale ma zupełnie inaczej wyglądające wyniki niż moje..
także może @susana jak wróci do żywych da znać czy robiła :)
Bertha ja byłam u Dr Janosz w Katowicach odnośnie wysokich nk, kobieta ma wiedzę ale mnie nie zaskoczyła niczym nowym, nierobilam tych badań limf treg więc niewiem czy ona ma taką wiedzę bo jest lek ginekologii, może faktycznie sydor to lepszy wybor
 
Hej laski :) Jestem ... nie było mnie chwilke a tu zasypało mnie stronami poczytałam , ale jestem w niemocy żeby nadrobić :)
Wczoraj trochę porządziłam , wypiłam winko , piwko i drineczka , pofikałam trochę z M i padłam spać :) No iiiii @ jak nie było tak nie ma... lekarz każe się jeszcze wstrzymać z progesteronem , żeby się sam cykl wyklarował , ale jak dalej nic nie bedzie , to bede musiec brać . Cycki wystrzelą mi w kosmos chyba ;/ pierwszy raz po poronieniach mam nabrzmiałe . Dzisiaj byłam u fryzjera o tak sobie zabiłam czas... :)
Zaczęłam zamawiać już ludzi do wykończenia , w sensie garderobe mi mają robić na wymiar i z wszystkimi trzeba się tak umawiać na pomiar projekt itd. Także ten miesiąc będzie grubo ...ale dobrze nie bede sie nudzić :D
Myslałam że padne w tym zakładzie :D najpierw przyszła taka mała z mamą włosy podciąć ...chyba miała wypadek z jakaś lokówką albo czymś takim bo włosy na czubku miała takie sianowate spalone :p i w zakładzie już ją znali to pewnie nie pierwszy raz przycinała i czeka aż odrosną ...ale taka mała z 3 latka pewnie no myślałam ,że padne jak ją zobaczyłam ...pomyślałam miej tu dzieci hahaha nie upilnujesz xD
Później jak już szłam zmywac farbę to pisze do M że tak z pół godzinki i bede gotowa , bo miał mnie zabrać po drodze...to ok siadam do tej myjki na szczęście salon wypasiony to ta myjka wygodna no i przyszedł do mnie taki laluś , młody chłopak tylko widać głowy mył ;p wydaje mi się ,że pedałek po jego zachowaniu i wyglądzie ...ale młody szczyl taki chyba praktykant :D no i dobra ... i coś do mnie mówi swoim piszczącym głosikiem a ja prawie w śmiech :D i myje tą głowe i myyyje i myyyyyyyyyyyyyyyyje i myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyje Jezu sobie myśle ileż można :D i tak mizia i tak i inaczej...nie powiem bo tam nie drapał mnie ani nic , ale ja nie cierpie jak mi ktoś myje głowe :D może niektóre Panie lubię "masaż " głowy ale ja nie...myślałam ,że mnie trafi na tym fotelu ja sie go w końcu pytam grzecznie ... to już kończymy tak ? a on tak tak tylko jeszcze odżywka :D i daaalej myje i płucze i w końcu wyciera te włosy patrze na zegarek 35 minut hahaha sobie pomyślałam tylko koszmar...chyba strasznie brudną głowe musiałam mieć :D no a M czekał i czekał bo to jeszcze podciąć wysuszyć wyprostowac haha :D jak podszedł do mojego M się zapytac czy pan do strzyżenia i tym swoim piskliwym głosem ę ą ...to nawet nie musiałam M tłumaczyć czemu tak długo :D w zasadzie od 13 wyszlam dopiero o 17 30 :D lol
Pomijając to ,że głowe musze dalej umyć i sobie zrobić jutro po swojemu hahahhaahhaah
Co do heparyny ja też dostałam 0,4 waze tak 50/51

@dżoł powodzenia z testowaniem za 12 dni :) 3mam kciuki na razie ściskaj M mocno :D a co do acardu ja biore i zstrzyk i acard tylko w odstepach 12h
@pixi.nova bete możesz zrobić ale tak jak dziewczyny piszą z przyrostem bo tak nic Ci to nie pokaże
@Porzeczka1234 dziękuję ,że pytasz :* no jeszcze żyję , ale już mam nerwy i niemoc na ten cykl chce nowy !
@bertha ja to Ci w niczym nie pomogę bo jestem ciemnota w tych sprawach o których piszesz :) wg nie wiem o co kaman... ale za to wiem w razie W do kogo pisac jakby mi trzeba było :p także nie pomogę ale bardzo kobicuję i wspieram :* oby było wszystko tak jak trzeba :)
 
@bertha Sydor przyjmuje w gyncentrum katowice ul. Żelazna ja tam jeżdżę moja gin tam przyjmuje. On przyjmuje tylko w sobotę a Janosz przyjmuje w Zabrzu moja koleżanka do niej chodzi moge poprosic o namiary przyjmuje też w drugiej klinice w Katowicach mogę poniuchać co i jak ona leczy głownie steryd ,wlewy z intralipidu clexan zna się dobrze na cytokinach podobno konkret baba. Sydor przy niskim mrl kieruje do Paśnika

@bertha nie wiem czy Sydor zna sie na cytokinach, ale zna kiry i w koncu to immunolog wiec mysle ze tak. On tez pracuje z accogilem wiec w razie w. No i w klinice in vitro. Mozesz z nim pogadac o tym i o owym. Znasz juz procedure. Podpytaj moze cos zaleci, cos zmieni o czym bedziesz mogla zagadac w novum. Powodzenia kochana

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Bertha ja byłam u Dr Janosz w Katowicach odnośnie wysokich nk, kobieta ma wiedzę ale mnie nie zaskoczyła niczym nowym, nierobilam tych badań limf treg więc niewiem czy ona ma taką wiedzę bo jest lek ginekologii, może faktycznie sydor to lepszy wybor
Dziekuje dziewczyny!
No to tak - poczytalam gdzie kto przyjmuje. Do Sydora nie ma miejsc. Zapisuja tylko na liste rezerwowa. nie ze na za 2-3-4-5 miesiecy, tylko w ogole nie ma miejsc.. Jak dr poda terminy kiedy bedzie przyjmowal, to beda oddzwaniac.. dziwnie.
ale dobra wiadomosc Porzeczka, ze w soboty przyjmuje. wtedy spokojnie sobie na weekend przyjade.

Zadzwonilam tez do Angelius Provita zeby umowic sie do Janosz, ale ona tam tylko we wtorki przyjmuje. to na razie olewam ja. w Zabrzu przyjmuje w czwartki, to juz lepiej. Jutro jeszcze zadzwonie do Rudy slaskiej, moze tam przyjmuje w piatki..

Pojde do tego do kogo bedzie szybciej wizyta.. mam nadzieje, ze ci od Sydora oddzwonia..
 
@roxie123 Hahaha co za wizyta [emoji23] u mojego fryzjera chyba wszyscy mają zalecony masaż głowy podczas mycia więc niestety zawsze mnie to spotyka i trwa i trwa i trwa [emoji23] gdzie ja myślę już o wyjściu a tu takie rzeczy [emoji23] także rozumiem ‍♀️

Urządzanie domku to super sprawa [emoji169] przynajmniej myśli będą zajęte [emoji41]

@dżoł ja acard biorę też rano a wieczorem Clexane (w zasadzie to Neoparin) ps. Mam nadzieje, że ja też będę testować w podobnym czasie, owu była jakoś chyba wczoraj [emoji848]

@bertha być może, zobaczymy za dwa tyg co z tego wyszło.
niestety też nie pomogę, bo zielona w tych sprawach jestem.

@marshia @Funia90 fajnie jest mieć na kim oko zawiesić [emoji4] moi to raczej urodą nie grzeszą i są starsi ode mnie o jakieś 20 lat [emoji848]

Miłego wieczorku dziewczyny
Ja tymczasem leżakuje i chyba zaraz odpalam winko [emoji485][emoji485][emoji485]







Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry