reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia ja zauwazyłam że lekarze różnie podchodzą do brania acardu w czasie @, mi ostatnio dr janosz zaleciła aby nie brać w czasie@ choć do tej pory brałam non stop bo lepiej się czuje po nim, ale fakt jak są obfite miesiączki to lepiej odstawić acard,
@czarna_mala plan pico bello qrde takiego zestawu tu nie było :pale przyjemna perspektywa z viagrą swoją drogą tez czytałam ten artykuł p jerzakowej
@Kwiatuszekk23 super, cudnie że maluch się zadomowił
@nafoczka :-*
@susana co u Was?
@pixi.nova nie mogło być inaczej, :p
 
reklama
@pixi.nova w końcu!! dobrze ,że mam cały dzień zalatany ,to nie czekałam na szpilkach z Tobą.

@roxie123 mówisz ,że bez kija nie podchodź to chyba nie napięcie tylko taki dzień do bani . Też dziś taki mam to unikam teściowej żeby się biednej nie oberwało za free a mąż doinformowany i zszedł mi z oczu.

P,S przyszła ulubiona sąsiadka to mogłabym iść jej szpilki powbijać ,ale ciul po co psuć nerwy ;p.

@Porzeczka1234 polowanie zaliczam do udanych Jak poprosisz Foczkę to może Ci zmniejszy i prześle fotki ale ostrzegam na przegądanie trzeba czasu hihii.
 
reklama
@pixi.nova jestes obstawiona lekami - będzie git tym razem :) Nie ma innej opcji :) :) :)
Zrób w środę powtórkę i czekamy na pozytywny rozwój wydarzeń i małe pixie.dixie :)
Super z tym pixie.dixie heheh oby tak było! Może na drugie tak damy haha :D:p
Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Nie będzie to łatwy czas ale będziemy walczyć! Z własną glową też ;)
 
Do góry