reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoł, dobrze że już po, daj znac, jak wyniki. Z tą zóltaczką to chodzi o to, że nie zaszczepi się wtedy limfocytami od męża.
@marshia, ja brałam acard od 12dc do @
@matulkaa, tak jutro :)

@pixi.nova, zartujesz, że takie teksty mówila?
No dokładnie nawet gorsze!! ale nie chce Wam tu takich bluzgów pisać! Najlepsze jest, że ja zadzwoniłam tylko raz!!! Jak mój to usłyszal... nie wiem ale chyba dorwie ta babe :D Masakra jutro tam chyba pojade i poproszs kierownika czy cos bo to jest jakas kpina. Jakby jakies starszce chorej na serce tak zaczela sypac?? Ona nawet nie sluchala co ja mowie, od razu wystrzelila z armaty!!
 
reklama
@kas90 cudowne. Pewnie tez bede lezec godzinami i wpatrywac sie w brzuch. Narazie to sporadyczne a i tak niesamowicie cieszy.

@agathus trzeba wierzyc ze bedzie dobrze u kolezanki. U ciebie rowniez. Ty juz w pelnej gotowosci. Czekamy...

@susana wy juz... czy jeszcze razem? Jak ksiezniczka?

@beri123 a ty co dzialasz dalej. Tak malo ciebie ostatnio.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No to prawda, ostatnia prosta ;-) narazie nowych wieści od koleżanki brak :-* cieszę się że u Ciebie dzisiaj trochę spokojnej :-*

@roxie123 no i pieknie[emoji5]

@pixi.nova ja tez sie bardzo balam ale musisz mocno wierzyc ,ze sie uda[emoji5]

@czarna_mala to endo na pewno Ci urosnie i to w mgnieniu oka [emoji5]przy takim obstawieniu[emoji4]trzymam kciukasy

@Marthi ja zaszlam w pierwszym cyklu staran ,czyli po drugiej @ ale zielone swiatelko mialam po pierwszej[emoji4]
I wiesz co ja mysle ,ze nasze dzidzie tez byly pewnie chore,mam to mthfr a bralam zwykly kwas wiec to tak jakbym nie brala.
Nie mysl o tym,ze dziecko moze byc chore .
Macie prawidlowe kariotypy a to na prawde duzo.
Wady jak widomo moga sie trafic zawsze ale nie ma co brac tego pod uwage i gdybac.

@Destino u mnie tez sporadycznie ,narazie maialam kilka razy [emoji5]

@Kwiatuszekk23 pieknie[emoji5]gratulacje

@agatush coraz blizej [emoji4]ale mnie to cieszy[emoji5]dziekuje za odpowiedz[emoji8]homocysteiny w ciazy jeszcze nie sprawdzalam ale jakby mi skoczyla to co wtedy sie robi?
I trzymam kciuki za kolezanke

@Porzeczka1234 dziekuje za odpowiedz[emoji8]

@kas90 u mnie jeszcze nie widac golym okiem[emoji4]

@bertha Destino mi podpowiedziala zeby polozyc reke na brzuszku i sprobowac wyczuc ale bez przyciskania i rzeczywiscie dzidzi reaguje i czuc jak sie przesuwa[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie wiem co jeśli skoczy homocysteina niestety... U mnie odpukac nie było takiej sytuacji :-*
Ale mam cisnienie podniesione!!! aaaa czekam ciagle na wynik bety, dzwonie do diagnostyka a tam słuchajcie.... baba na mnie z ryjem, że mam ***** nie wydzwaniac, odpierdolic sie, że ma dosyc głąbów co do nich dzwonią!!! ze mam kur.. wypierdalac... wyobrazacie sobie cos takiego??! tam dzwonia i chodza chorzy ludzie a oni z bluzgami na nich!!!!! Nie no poprostu brak słów, juz napisalam maila ze skarga ale nie podaruje im tego!! To jest szczyt ja kupe forsy u nich wydalam a oni tak traktuja ludzi. Zastanawiam sie juz gdzie to zgłosić aaaa masakra
Nie do uwierzenia!!!! Nawet brak słów na jakikolwiek komentarz :-/
 
@bea25ta no zawsze coś ...zawsze do tyłu fuck...
@iveo byc może , jakoś teraz ow późno jest...sprawdzę to w tym miesiącu ...temp może też zacznę mierzyć :)
@Marthi no nie mogę się doczekać , rozerwiemy się trochę i zrelaksujemy a to mi akurat potrzebne :)
Ja ostatnio miałam 29-30 a dzisiaj 32 i nic :< wiesiołka odstawie całkiem na razie ... nie martw się wady genetyczne czasami same się tworzą przy podziale i nie mamy na to wpływu
@mickey* czekam czekam ...ale już mam nerwy ;/
@Porzeczka1234 prolaktyna progesteron wszystko u mnie jest dobrze ;/ na usg też wszystko ok ... eh
@bertha coś w tym jest...ale podglądnę się bo się zastanawiam kiedy te moje owulacje ...
@marshia kurde powiem coś głupiego...zazdroszczę Ci :p oczywiście nie pobrudzonej kiecki hehe tylko @ ja się chyba nie doczekam . Acardu nigdy nie brałam przy @
@Funia90 cieszę sie ,że dzidzia daje o sobie znać :* musi być piękne uczucie ... :)
@czarna_mala ważne mieć plan! Ty go masz i jesteś krok do przodu :)
@pixi.nova rozumiem Cię wspaniale...ale z drugiej strony...po co nastwiać się ,że będzie źle ? faszerowac głowę negatywnymi myslami ....lepiej przyjąć ,że musi być dobrze :) jak będzie miało być źle to i tak będziesz przeżywac tak samo boleśnie... nie lepiej cieszyć się ciążą od jej początku ? nie wrócisz później do tych chwil , a przecież nie możesz zakładać ,że się nie uda :) wręcz przeciwnie musisz wierzyć w to ,że tym razem będzie dobrze :* kreseczka jest czekamy na bete :*
Co za babsztyl !!! pewnie ,że idź ze skargą co to ma być !
@Kwiatuszekk23 świetnie ,że z dzidzią wszystko superowo :)
@Destino to pięknie @ niech podskakuje i daje mamie dużo radości :*
@dżoł powodzenia :) działajcie :)
@matulkaa odpoczywaj ile wlezie :)


A ja jestem rozbita... bez planu...wszystko du dupy :< brak wredoty ;/ szlak wie kiedy przyjdzie i wgl...
Ciągle do tyłu ... chyba nigdy nie wyjdę na prostą ;/ stanę się starą zrzędą , nikt ze mną nie wytzyma o i tyle... tak jak teraz PMS + dołek = nie zbliżać sie na kilometr ;/
 
Dziewczyny mam już dosyc chyba nie bedzie dzisiaj tej bety, caly dzien siedze na szpilkach.. Jeszcze ta wstretna baba.. Pierwszy raz mi sie zdazylo, ze nie mam wyniku tak dlugo.. Masakra moze im cos nawalilo dlatego ona taka byla wredna.. Ehh bez sensu tam w ogole poszlam.. @roxie123 masz rację, trzeba wierzyć i być optymistą ale to bardzo trudne. Trzymam kciuki aby juz jak najszybciej okkres zawitał u Ciebie i zebys ruszyla do przodu! :)
 
@pixi.nova ja też bym się bała , ale cieszyła i przyjmowała gratulacje , jednak te pierwsze momenty nie wrócą później a są takie piękne :* nosz kurczak co za lab! ...a na necie nie mozesz zobaczyc? ja w diagnostyce mam konto online
 
Dziewczyny cały czas odświeżam stronke i nic... dlatego zdecydowalam sie tam zadzwonic... :(:(
Badanie robilam po 9 rano..
Chyba bym oszalała na Twoim miejscu z niepewności. Ja robiąc betę sprawdzałam stronę co 5 minut :)
Musieli mieć jakiś zonk, co nie usprawiedliwia skakania do klientów.
Skarga do kierownika obowiązkowo!
 
@pixi.nova no co za wredny babsztyl ja na pewno też bym nie podarowała takiej wariatce. Może zaraz będzie wynik nie denerwuj się

@marshia no kochana współczuję ja miałam kiedyś podobnie ale zalało mnie w domu. Ja brałam inofem 1 saszetkę bo był to ratunek na moja tarczycę ale ze względów, że ma zwykły kwas również nie tylko metylowy to 1 a nie 2. Ale od każdego lekarza słyszałam że 2 lepiej brać że wtedy to dawka lecznicza. Ps ja nie bralam nigdy acardu w @
 
reklama
Do góry