reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki, mam do oddania całe, nie rozpoczęte opakowanie Clexagne 0,4. Czy komuś może przesłać?
Sus, jak się masz? To już chyba za chwilkę?
Jak nie będzie chętnych już zaciazonych z pilną potrzebą to ja chętnie :) poczekam na spokojnie na dziewczyny, które juz muszą brać i Mize im się kończy. Mój gin każe czekać do pozytywnego tekstu i wtedy dopiero chce mi dawać receptę. A kto tam wie kuedy będzie test pozytywny.... Mize w jakąś sobotę, on dopiero w pon wypisze.... i dni mi będą uciekać
 
reklama
@kas90 cudowne. Pewnie tez bede lezec godzinami i wpatrywac sie w brzuch. Narazie to sporadyczne a i tak niesamowicie cieszy.

@agathus trzeba wierzyc ze bedzie dobrze u kolezanki. U ciebie rowniez. Ty juz w pelnej gotowosci. Czekamy...

@susana wy juz... czy jeszcze razem? Jak ksiezniczka?

@beri123 a ty co dzialasz dalej. Tak malo ciebie ostatnio.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam nadzieje,ze sie nie pogniewacie[emoji4]
Chcialam Wam powiedziec ,ze od tyg mniej wiecej sposobem Destino czuje jak dzidzi sie przesuwa,kilka dni temu dostalam pierwszego jakby kopa,a teraz zaczynaja pojawiac sie coraz czesciej [emoji7]
Zycze kazdej z Was tego uczucia.
A zdradź jaki to sposób bo chyba nie zapamietalam takiego wpisu?

Przepraszam, że tyle to trwało ale jestem z tatą na kolonoskopii u lekarza :)

A nie chcę Wam tu smęcić cały czas o moim endometrium, bo nie o tym ten wątek i inni mają gorzej [emoji12]

@bertha, @Porzeczka1234, @kas90, @Liluli, @Funia90 mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam ;)

Od kolejnego cyklu zamierzam brać od owu Dong Quai czyli Dzięgiel Chiński (wyczytałam, że jest na owu ale też pomaga ukrwić macicę) i będę łykać olej z Wiesiołka do owu, bo potem powoduje mikroskurcze. Oprócz tego nadal będę wspomagać się: migdałami, wszelkimi orzechami, jabłkami, glutkiem z siemienia lnianego, Omega 6, Magnezem, olejem Lniany budwigowym, Tokovit (wit. E 2X200mg), Acard 75mg (działa na ukrwienie macicy).
A ponadto będę brać wit. C bo wyczytałam, że wspomaga wchłanianie estrogenów (i tu pokrywałaby się teoria, że cytrusy wpływają na wzrost endo), codziennie lampka wina czerwonego wytrawnego, będę spożywać pestki dyni (oprócz migdałów i orzechów) ok. 1-2 garście, będę jeść ryby przynajmniej co drugi dzień, nadal będę brać magnez i łykać kapsułki Omega 3, bo działa na odbudowę endo, UWAGA będę wtykać sobie Viagrę dopochwowo od 5dc do owu 4x1:D mam nadzieję, że Małż nie będzie podkradał [emoji23] będę popijać sok z granata i sok z czerwonej koniczyny bo zawierają fitoestrogeny, czyli takie jakby naturalne estrogeny ;)
I uwaga teraz najważniejsze, są badania i udowodniono, że Sperma ma w sobie białko, które pobudza wzrost endo przygotowując macicę do ciąży [emoji16]

A plan jest taki:
Staramy się 1-2 cykle, i jak nic nie pyknie, to wizytę w klinice mamy w połowie października. Wstępnie rozmawiałam już i po moim wywiadzie oprócz małego endo mogę mieć uczulenie na białko Małża i dlatego piecze mnie okropnie nasienie po każdym stosunku. Generalnie możliwe, że tak się składa, że mogą być nici z naszych naturalnych starań, bo podejdziemy do ivf, aaa i tam w klinice przed ewentualnym transferem zrobią mi infuzję domaciczną G-CSF i po tym endo ponoć ładnie ma rosnąć.
Powiem tak, niech się coś w końcu zacznie dziać, bo ja mam coraz mniej siły na taką zabawę w kotka i myszkę, tzn. jest ciąża i zayebista euforia i ok. 6tc czar prysł.

Tyle o mnie ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No ZACNY PLAN! podoba mi sie!! konkretny! do dzieła! :)
A w jakiej klinice jestes umowiona? i co to G-CSF?

Ja tylko na chwilę bo padam na pysk... mialam dzis wizytę. Dzidzia 8tydz 6 dzien tak jak wychodzi z om. Serduszko bije<3 i tyle wiem, bo dr nir chciał mnie "meczyc".
Ide sie teraz chwilę położyć bo bylam z Adasiem na rehabilitacjach i tak mnie to umeczylo ze ledwo siedze....
Buziaki :*
Cudowne wiadomosci :)
 
@roxie123 no i pieknie[emoji5]

@pixi.nova ja tez sie bardzo balam ale musisz mocno wierzyc ,ze sie uda[emoji5]

@czarna_mala to endo na pewno Ci urosnie i to w mgnieniu oka [emoji5]przy takim obstawieniu[emoji4]trzymam kciukasy

@Marthi ja zaszlam w pierwszym cyklu staran ,czyli po drugiej @ ale zielone swiatelko mialam po pierwszej[emoji4]
I wiesz co ja mysle ,ze nasze dzidzie tez byly pewnie chore,mam to mthfr a bralam zwykly kwas wiec to tak jakbym nie brala.
Nie mysl o tym,ze dziecko moze byc chore .
Macie prawidlowe kariotypy a to na prawde duzo.
Wady jak widomo moga sie trafic zawsze ale nie ma co brac tego pod uwage i gdybac.

@Destino u mnie tez sporadycznie ,narazie maialam kilka razy [emoji5]

@Kwiatuszekk23 pieknie[emoji5]gratulacje

@agatush coraz blizej [emoji4]ale mnie to cieszy[emoji5]dziekuje za odpowiedz[emoji8]homocysteiny w ciazy jeszcze nie sprawdzalam ale jakby mi skoczyla to co wtedy sie robi?
I trzymam kciuki za kolezanke

@Porzeczka1234 dziekuje za odpowiedz[emoji8]

@kas90 u mnie jeszcze nie widac golym okiem[emoji4]

@bertha Destino mi podpowiedziala zeby polozyc reke na brzuszku i sprobowac wyczuc ale bez przyciskania i rzeczywiscie dzidzi reaguje i czuc jak sie przesuwa[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No to teraz padniecie. Pytałam rano czy brać acard podczas miesiączki...... już wiem, ze w moim przypadku lepiej nie......
Mam dziś bardzo jasno-szarą długą sukienkę -zwykłą bawełnianą. Nie używam tamponów ze wzgl na wieczne nadżerki po nich, tylko podpaski wchodzą w gre....
Wstawałam od biurka na chwile i moja sukienka już nue jest szara. Po prostu chlup, pomimo podpaski. Masakra. Dobrze, ze jestem sama w biurze. Poszłam zaprać przód i tył, owinięta w biodrach kurtką dżinsową....... M A S A K R A.
Teraz pół godziny suszyłaam się pod wiatrakiem.
Acard na razie odpuszczam.
a jutro czarna sukienka. Omg.
 
No to teraz padniecie. Pytałam rano czy brać acard podczas miesiączki...... już wiem, ze w moim przypadku lepiej nie......
Mam dziś bardzo jasno-szarą długą sukienkę -zwykłą bawełnianą. Nie używam tamponów ze wzgl na wieczne nadżerki po nich, tylko podpaski wchodzą w gre....
Wstawałam od biurka na chwile i moja sukienka już nue jest szara. Po prostu chlup, pomimo podpaski. Masakra. Dobrze, ze jestem sama w biurze. Poszłam zaprać przód i tył, owinięta w biodrach kurtką dżinsową....... M A S A K R A.
Teraz pół godziny suszyłaam się pod wiatrakiem.
Acard na razie odpuszczam.
a jutro czarna sukienka. Omg.
o kuźwa!!! ale pech!! :) no to mialas przezycie :) dobrze ze sama bylas w biurze i ze masz ze soba kurtke!!!
 
Witam Was [emoji8]
Marshia ja na @ odstawiam, bo jak bralam to "sikalam" krwia [emoji20]inofem pije 2 saszetki w 1 szklance.
Iveo moj tej mial zotlaczke [emoji33] od tego moge ronic ?
Pixi nova wiesz o ktorej wynik bety? Trzymam kciuki [emoji8]
Czarna mala podoba mi sie Twoj plan [emoji7]
Na oddziale a raczej w rejestracji czekalam 5 godzin az dr zrobi cesarke, szwy pozdejmuje, pozniej znowu cesarka i kazda ktora weszla po mnie byla szybciej obsluzona no ale trudno, wazne ze juz za mna. Wynik niestety za tydzien, zdziwilam sie, bo moj prowadzacy powiedzial ze od razu dostane, tymczasem pewnie im sie nie spieszy i wstukaja do kompa jedno zdanie za tydzien. Samo badanie nie bolalo, wg nie wiedzialam czy juz skonczyli czy jeszcze nie zaczeli, tylko to wkladanie wziernika i czegos tam jeszcze, cos okropnego. Do gina i tak w srode sie przejde czy moge liczyc na zastrzyk w tym cyklu, chociaz to bedzie dopiero 10 dc i pewnie bede musiala przyjsc w 12dc. bo jak pojde dopiero z wynikiem to juz prawdopodobnie bedzie po owu ( 17 dc). Dr powiedzial ze wspolzyc mozna od jutra, wiec bedziemy dzialac jakies 2 tyg [emoji5]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
@Kwiatuszekk23 [emoji8] super oby tak dalej.
@Destino, @Funia90 jak ja wam zazdroszczę ruchów [emoji4] ja jeszcze chwilę poczekam. Dodatkowo łożysko na przedniej ścianie chyba nie pomaga w szybkim odczuwaniu kopniaczków.
@bertha G-csf - to Filgrastim stosowany w lekach Neupogen[emoji768], Granix[emoji768], Zarxio[emoji768] i popularnym na forum Accofilu [emoji4] widzę, że lekarze coraz częściej sięgają po ten specyfik.
@czarna_mala no i to się nazywa plan [emoji4] trzymam kciuki
@marshia mnie tak kiedyś zalało w drodze na Rysy [emoji14] masakra to mało [emoji4] ja nie odstawiałam acardu w czasie okresu
@pixi.nova czekamy na betę. Metoda małych kroczków jakoś pozwalała opanować mój strach
@kas kciuki za wizytę, dobrze pamiętam jutro jesteś w Slomnikach?
@agatush już za chwilę, już za momencik [emoji4]
@burczuś wychodź z tych krzaków [emoji4]

Ja dalej ładuję akumulatory nad Bałtykiem. Ale mi tu dobrze [emoji7]


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam cisnienie podniesione!!! aaaa czekam ciagle na wynik bety, dzwonie do diagnostyka a tam słuchajcie.... baba na mnie z ryjem, że mam ***** nie wydzwaniac, odpierdolic sie, że ma dosyc głąbów co do nich dzwonią!!! ze mam kur.. wypierdalac... wyobrazacie sobie cos takiego??! tam dzwonia i chodza chorzy ludzie a oni z bluzgami na nich!!!!! Nie no poprostu brak słów, juz napisalam maila ze skarga ale nie podaruje im tego!! To jest szczyt ja kupe forsy u nich wydalam a oni tak traktuja ludzi. Zastanawiam sie juz gdzie to zgłosić aaaa masakra
 
reklama
Do góry