reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Żółty bobotest, okazał się u mnie szczęśliwym:D tak, wyraźna kreseczka przy becie 33.
Ponoć ilu warstwowe (2 czy 3) zależy od tego w jakiej fazie cyklu jesteśmy, chyba w fazie lutealnej jest 2 warstwowe. Moja mi to kiedyś też właśnie tłumaczyła, ale już nie pamiętam dokładnie (bo nie pękło mi wtedy jajko i endo przeszło już w 2 faze)
 
reklama
Żółty bobotest, okazał się u mnie szczęśliwym:D tak, wyraźna kreseczka przy becie 33.
Ponoć ilu warstwowe (2 czy 3) zależy od tego w jakiej fazie cyklu jesteśmy, chyba w fazie lutealnej jest 2 warstwowe. Moja mi to kiedyś też właśnie tłumaczyła, ale już nie pamiętam dokładnie (bo nie pękło mi wtedy jajko i endo przeszło już w 2 faze)
We wszystkich aptekach jest ten żółty bobo test? Czy jakaś konkretna sieciówka?
 
Żółty bobotest, okazał się u mnie szczęśliwym:D tak, wyraźna kreseczka przy becie 33.
Ponoć ilu warstwowe (2 czy 3) zależy od tego w jakiej fazie cyklu jesteśmy, chyba w fazie lutealnej jest 2 warstwowe. Moja mi to kiedyś też właśnie tłumaczyła, ale już nie pamiętam dokładnie (bo nie pękło mi wtedy jajko i endo przeszło już w 2 faze)

Katarzynko masz rację 3 warstwowe to chyba przed owu 2 po owu

@pixi.nova apteki wszystkie ale ja zawsze w rossmanie kupuje 10 zł
 
@Ag86 to bardzo wazne ze masz zaufanie do gina. Grunt ze trzyma reke na pulsie i pewne kwestie morzesz na niego "zrzucic". Cuda cudenka one naprawde sie zdarzaja [emoji8]

Jak czasem przeczytam to jak pisze i jak slownik zmienia slowa to zastanawiam sie czy kiedykolwiek uczylam sie polskiego?

@Porzeczka1234 dzis wzielam letroks 150. Wreszcie nie jestem glodna. Troche gigantyczna ta dawka.
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
@Destino
Moje tsh skoczyło ostatnio na 2,3
Doktórka nie pozwoliła zwiększyć dawki bo do 2,5 sie nie zwiększa w wyższej ciąży .Kazała sprawdzić za 2 tygodnie i wtedy o dziwo tsh znowu niskie bo 1 .
Mówi że w ciąży ono czasami tak skacE i potem zaraz wraca .
Bardzo ostrożnie bym zwiększała dawke żebyś nie wpadła zaraz w nadczynność .
Po drugie @kas ci dobrze doradziła że powinnaś przy niedoczynności przyjmować jodid albo preparaty suplementujące z jodem .
A z tego co piszesz ty sie zastanawiasz czy go w pożywieniu nie przedawkowałaś .
Ja długo brałam jodid 200 .
Potem zmieniłam na Mama dhh
 
@roxie123 no nie wiem czy mogę opowiadac, czy kogoś nie uraze.

Zawsze powtarzalam wam zasadę, im więcej piszecie, im więcej dajecie od siebie tym dziewczyny lepiej was zapamiętują,, zzywaja sie i niejednokrotnie przyjaźnią. Trudno jest "kolegowac" się z kimś kto napisze post raz na 3 miesiące. Czesc dziewczyn zna juz sie prywatnue.
Ja od dziewczyn zwłaszcza starej gwardii której tu juz w większości nie ma dostałam wiele miłości, wsparcia i nawet nie wiedziałam że jest tyle życzliwych osób.
Na wasz szacunek musiałam sobie jednak zapracować, dać od siebie dużo serca wiec jest jeszcze ktoś zawiedziony, urażony bądź pokrzywdzony moja osoba? Jeśli tak to napiszcie. Moderuje cały dział to jest wiele tematów i być może nie do każdej z was napisze ale na pewno do każdej, która mnie wywola. A moze ktoś chce przejąć moderowanie?
Foczusiu. . Ty gkupotek nie gadaj i wypoczywaj :-*
@czarna_mala ja mogłabym napisać Książkę tyle się tego naczytałam i jeszcze ta moja dociekliwość chyba lepiej wiedzieć interesuje się wszystkim co może nam pomóc.

@aga86 na endomendzie się kompletnie nie znam więc nie pomogę.

@Destino kochana moja mała też tak.miedzy 18-21 tygodniem się leniwie ruszała czasem codziennie później 1 dzień nic nie czułam ja ryczałam cóż ci powiem ale... pomyślałam co @Liluli napisała zimną wodą zamroziłam piłam duża szklankę duża kladlam się na lewy bok i czekałam nawet godz. Mnie właśnie po odstawianiu encortonu tsh skakało i z dawki 25 skończyłam na 100 jeśli chodzi o branie mnie moja gin powiedziała że bezpieczna dawka to 5 mg a to placebo a juz wieksza szkodzi dzidzi np obojnactwem itd nie będę straszyć decyzja należy do Ciebie bodajże @strawberka jesli dobrze pamiętam brała dość dlugo gdzieś do 34-35 tygodnia niepamiętam dokładnie

@agatush brała też chyba coś do 25 tygodnia coś kojarzę

Destino nie masz dedektora?
Kochana ja brałam do 35 t c ale acard. Wcześniej nic nie odstawialam.

@kas90 super ze dostalas tyle ciuchów.... Wiem po sobie jaka to ulga dla portfela ;-)

@Funia90 nie wstydź się lekarza no co Ty ;-) dla niego nic co ludzkie nie jest obce :-p

@Destino podziwiam Twoja cierpliwość w kwestii detektora :-D ja jej tyle nie miałam niestety. Ale moja Michaska też mi takie akcje urzadzala spokojnie na bank jest wszystko ok.

@roxie123 super ze uda Wam się wyrwać na trochę :-) zresetujesz się :-) Nawet 2-3 dni potrafią zdziałać cuda.

Mam dzień doła..... Nawet nie myślałam że ktoś jest w stanie zdenerwowac mnie tak że przy 30 stopniach w cieniu ja będę się trzesla z wrażenia zimna.... Wiem że w ciąży hormony buzuja... Ech szkoda gadać :-p jeszcze 20 dni do terminu porodu :-p zobaczymy czy rzeczywiście tak będzie ;-)


Kciuki za wszystkie staraczki Kochane i za Brzuchatki oczywiście też!!!
 
Matko kochana, jak Ty tego dokonałaś, że w 10dc miałaś już odpowiednią grubość endo [emoji33] moje miało wtedy ze 2mm :/

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
@czarna_mala
Ja też miałam test pozytywny w 21 dniu cyklu .Owu też musiałam mieć koło 10 dnia c.ale nic a nic nie czułam
Myślałam że jej wcale nie było i nie bedzie .A tu ups :)
Co do grubości endo to ja nigdy nie miałam jakiegoś wielkiego bo w granicach 6 mm.
 
Ostatnia edycja:
@pixi.nova poczekac do poniedzialu [emoji110][emoji110][emoji110]

@susana zdaje sobie z tego sprawe dlatego tak ze 2 dni wezme 150, a potem wroce na 100 i chyba bede czesciej kontrolowac. Musze brac jod bo biore femibion, ale to bralam jeszcze przed ciaza. Chcialabym by mi tylko na 2 wskakiwalo. Jedna ciaze juz stracilam z tsh 4 choc to byl poczatek.

@Agathus dziekuje. Czy jestem spokojna to nie wiem, ale wiem jak sie zdenerwowalam jak nie znalazlam. Bo u mnie to nie tylko brak ruchu, ale zaraz skurcze, choc dzis ich nie mam i krew. A to mnie nie oszczedza. Juz na szczescie przestalo leciec. Ta ciaza jest prawie spokojna bo naprawde nie mam na co narzekac, tylko niestety straszy.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha czy ty się szczepiłaś bo ja po szczepieniach dopiero zaszłam naturalnie w ciążę i to w pierwszym cyklu wcześniej parę lat i nic.
nie, nie szczepilam sie.. Zobaczymy co bede miala w wynikach. raczej zakladam, ze ivf sobie poradzi juz z moja nieplodnoscia..

@Porzeczka1234 ja do Sachy mam 300 km. Ale wysłał mnie do niego mój lekarz. Jestem z Lublina więc do Maliny też daleko. Swego czasu myslalam zeby do niego jechać ale nie wiem czy jest sens, czy wniesie coś nowego oprócz dodatkowych kosztow. Mam mieszane uczucia. In vitro nie chce, miałam już 2 inseminacje ale dla mnie jest to tak wyczerpujące psychicznie że nie dam rady....
Moze po wynikach mlr jak będzie ok to pomyślę o wizycie u Maliny....
@Destino dziękuję Ci za wsparcie... Ostatnio uczę się pozytywnie myśleć.. Musi pomoc...
a jak sie nie bylo w ciazy to czy mrl nie jest zawsze 0?

@Ag86 pociesze cie i zasmuce. Endometrioza to wrog nr 1. Brak owulacji, a jak jest to slabe jajeczka i klopoty z zaplodnieniem. Pociesze bo mam endometrioze juz na pograniczu 3 i 4 stopnia. Nam juz nie dawali szans na naturalne poczecie i tobie napewno tez nie daja. Mam jajowody i jeden jajnik zrosniete z macica i niestety pcos o nietypowym przebiegu. A jest to moja 3 naturalna ciaza wbrew opiniom lekarzy i pierwsza zywa ku ich zaskoczeniu. To sie udaje, tylko u nas wymaga to czasu i konsekwencji. U mnie prolaktyna wzrosla po 2 poronieniu. Bromergon bralam 2 moze niecale 3 mce. Potem instynktownie odstawilam i w pierwszym cyklu po odstawieniu wreszcie byla owulacja i piekne zdrowe jajo. Caly cykl inaczej polecial przez to. Nie wiem jak wysoka masz prolaktyne u nas cos ponad 30. I nie wiem jak dlugo bierzesz bromergon. Moze warto sprobowac odstawic i wtedy sie starac. U nas starania w okolicy owulacji nie dzialaly. Trzeba bylo kochc sie caly miesiac co 2 dzien bo endomenda niestety uposledza plemniki. Dzialajcie. Wielu kobietom z endometrioza wbrew opiniom lekarzy sie udalo. Wam tez sie uda.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
endomenda uposledza plemniki nawet??
Destino, czy w cyklu szczesliwym bralas moze encorton?
 
reklama
Do góry