reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Gogac ja miałam bardzo podobnie. Jeszcze przed terminem @ pobolewały mnie piersi więc zrobiłam test- słaba kreseczka. W terminie @ (4/5tydz) zera dolegliwości piersiowych i plamienia... Byłam na 100% pewna że nic z tego nie będzie, zwłaszcza, ze w 5tyg6d był pusty pęcherzyk. Od tamtej pory do dzisiaj jedyny objaw to na początku niesmak w ustach (trudno to nazwać objawem bo wcześniej troszkę popalałam i non stop żułam gumy:), obecnie tylko o rozmiar może 2 większe piersi (niebolesne), olbrzymi brzuch i dodatkowe 13kg (w tym ponad 2kg to młody,33 tydz:)..
 
Gogac bylam 8 razy w udokumentowanej ciazy z tego przyv2 nie mialam objawów w tej ciazy bolala mnor na poczatku glowa.
Uwiez w swe malenstwo to naprawde wieksza część sukcesu :)
mimi nie chodxilam do zadnego znanego profesora.to ze wiem co mi jest sama przez badania dotego doszlam takbym dalej nie miala dzieci
Zulus skarbie ty juz za niedlugo bedziesz rodzic a w styczniu nawet nie pomyslalabys ze bedziesz w ciąży
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny dziękuję za wsparcie:-)
obyście miały rację ale moje poprzednie doświadczenia zostawiły ogromne piętno na mojej psychice :no:

zula biorę acard, clexane 0,4, encorton 10mg, lutenine 2x200, folik 10mg, femibion natal, magnez, b12
 
adidko w żaden sposób nie mogę otworzyć linku do detektora :-(
Byłam dziś na wizycie-szyjka super 4cm ale ten jej sprzęt i podejście do mierzenia to dramat :-(
Mam dziś 23.1 dzień u niej 22tc-za każdym razem robi to na odp....i mówi ze z tego się nie strzela -nie ma różnicy a ja potem nie spie po nocach :-(
Nie wiem czy iść gdzieś na lepszy sprzęt czy to zostawić do ostatnich badań prenetalnych .
Jak myślicie?
 
Dziewczyny napiszcie prosze jak to sie z refundacja na clexane ? Wiem, ze refundacja nalezy sie m.i przy zespole antyfosfolipinowym, ale czy ja maja dodatnie ANA i mutacje nie mam szans na refundacje ? Lekarz powiedział, że nie i mam wszystko na 100 %
 
gabi433 dokładnie-tylko przy zespole jest refundowany ale to zależy tylko od lekarza-ja nie mam a dostaję refundowaną - podobno podciąga się to pod chorobę przewlekłą czy jakoś tak.
 
Próbował na kazzdy sposob zdobyc refundacje i przez znajomosci, bylaam u lekarza rodzinnego zeby na babcie wypisac na zylaki nie ma szans ;( wiadomo, ze jak trzeba to wydam te 600 zl ale wolałabym zaoszczędzić .
 
reklama
Do góry