reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Netta i pamietaj że masz prawo https://www.babyboom.pl/forum/poron...-poronieniu-urodzeniu-martwego-dziecka-27107/
Spadam spać 3 za niedługo wiec będzie pobudka

Edit juz jestem :) mam zapalenie ucha i nieidzie spać. Maly glod tez co chwile walczy
Enya powidzenia w szpitalu mi po celestonie bardzi slabo sie ruszyła ciekawe co ty dostanies
Misiejku karola ja przykladalam stetoskop do samego koncay zevy ja usłyszeć czy sie rusza to naturalne ;)

Alokin kurde strasznie ten maliba z was zdziera.tyle kasy to bys sobie wozek kupila
Ja bym e zyciu nie odstawila heparyny tym bardziej jak masz zniżkę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mnie po celestonie nic chyba nie bylo, ewentualnie bardziej spioca bylam :-)

Dziewczyny mam pare ubranek dla chlopca do sprzedania, może sie skusicie?
Wczoraj robilam porzadki mlodemu ale za namowa Kairy pare zostawilam :pp
 
Nat, to bardzo ważne, że zachodzisz w ciążę. Wiele dziewczyn ma z tym problemy. Zrób badania. Na pewno genetykę i immunologię i wszystkie tarczycowe. Zrobiłabym też prolaktynę zwykłą i z obciążeniem. Tak jak piszą dziewczyny - musisz wiedzieć co robić i na jakie badania wydębić skierowanie. Dziewczyny to skarbnica wiedzy :-). Przeglądając to forum znajdziesz listę badań i kontakty na laboratoria i lekarzy. POWODZENIA!!
 
Nat, niestety wszystko w Twoich rękach, jeżeli nie porobisz badań na własną rękę to żaden lekarz nic ci nie pomoże. Ja znam te gadki: proszę próbować, pewnie było chore genetycznie... itp. Ja już szukam przyczyny 4 lata, mam za sobą 5 poronień ale obiecałam sobie, ze się nie poddam. Mam 31 lat, wiele kobiet w tym wieku nie myśli nawet o ciąży a ja mam 6,5 letniego syna więc i tak jestem szczęściarą. Nawet Jerzakowa nie skierowała mnie na więcej badań, ANA robiłam na własną rękę, wyszły ujemne, teraz zrobię MLR, bedę szukać do upadłego. Nat musisz być stanowcza, leć do lekarza rodzinnego i w pierwszej kolejności zrób kariotypy, mutację Leiden i MTHFR, skierowanie na te badania należy się po 2 poronieniach.
 
Mimo wszystko, spróbuję pogadać z lekarzem, bo przy 2 poronieniu już mi mówił, że jak dalej będą problemy to wtedy badania genetyczne czy coś takiego, mam nadzieję, że mi da, tylko muszę poczekać do przyszłego wtorku.
Dzisiaj odebrałam wynik TSH i wyszedł w normie bo 1,78 [0,27 - 4,2]
Mój facet chce też zrobić badanie nasienia, bo pali, często bierze leki przeciwbólowe i nie odżywia się tak jak powinien. Tylko czy to wgl możliwe, żebym 'zabijała' zarodek przez jego nasienie?
A no i w pierwszej kolejności muszę też zrobic badanie na grupę krwi, bo powinnam mieć plusową, ale wolę to sprawdzić, w książeczce zdrowi nie mam tego wpisane.

Anieszka, a skierowanie może dać rodzinny? Tylko muszę się nad argumentami zastanowić, bo argument 'dwa udokumentowane poronienia i jedno nieudokumentowane', do nich chyba nie dociera.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny jestem i ja podczytuję was i cieszę się, że wszystko z waszymi brzuszkami ok:-) ale dla mnie to odległy temat i nie chcę wprowadzać smutnej atmosfery zaniżam statystykę:no: obecnie chyba jestem w ciąży albo raczej na początku jej końca bo objawów brak to ok 5tydz wiec i tak pewnie nie bedzie nic widać biorę encorton i wszystkie pozostałe leki ale psycha mi siadła całkowicie .....
pobolewały mnie troche piersi a od wczoraj raczej ich nie czuję więc juz wiem co to oznacza....

jestem totalnie załamana
przepraszam, że tak pesymistycznie ale nie mam komu się wygadać
a tak wierzyłam w ten encorton:wściekła/y:

nie wiem myślę jeszcze o wizycie u Dubrawskiego moze wlewy z intralipidu i na tym kończę moją drogę z macierzyństwem
 
gosia a to EBV to co to jest za wirus i jak go wybadalas ??? na razie leki zazywam tak jak miałam nic nie zmieniam widzisz u mnie problem jest zagniezdzenia bo nigdy nie bylm w ciąży a histerioskopia ok droznosc ok jesynie to PCO ale stymuluje się wporzadku i zarodki dobrej jakości jeszcze czasem to się zastanawiałam nad biopsja endometrium ale przecież jak by cos było z nim nie tak to na usg by tez lekarz cos zauwazyl i przyrastać zabardzo by tez nie chciało endometrioze tez mam wykluczona i dlatego tak to wszystko przezywam :(((

karia a ty może tez jezdzilas do Jerzak???
 
Ostatnia edycja:
Gogac- ja natychmiast bardzo mocno zaciskam kciuki. Obyś się myliła... A jaką dawkę heparyny i encortonu bierzesz?

Aditka- a jakie masz ciuszki na zbyciu?

Gosia- nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się z Twojej nowej pracy. I bardzo Ci jej zazdroszczę:)

Alusiu- bardzo, bardzo Wam kibicuję.

Misiejku- dzięki, że pytasz. U klusek podobno wszystko ok. Ja strasznie męczę się z jelitami. Już nie wiem co z tym robić bo brzuch mi tak się wzdyma, raz biegunki, raz zaparcia! Po prostu płakać się chce. Przez te problemy zaczynam borykać się z hemoroidami:( A jeśli chodzi o ruchy to jedno dziecię jest mega aktywne a drugie prawie wogóle więc jeśli za dużo czy za mało ruchów to źle to mam przerąbane:)
 
reklama
zula a ciebie przy tym podejściu bolał brzuch jak na @ bo ja niekiedy tak mam... ale przy wcześniejszych podejściach miałam tak prawie caly czas... wsumie dziś zero objaw jak narazie albo jutro albo pojutrze ide na bete bo zwariuje boje się ze nic z tego :(((a do in vitra to ty gdzie podchodzilas???
 
Do góry