reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@teczowa89 bardzo sie cieszymy i pozdrawiamy[emoji4]w wolnej chwili poprosimy o foteczke[emoji4]

@agatush pieknie[emoji4]mysle,ze juz sie nie obroci,ma za malo miejsca[emoji4]

Podobno osoby z nizszym bmi powinny przytyc wiecej i odwrotnie.
Ty to w ogole mialas niezle ,ze tyle schudlas na pocZatku.
A jesz teraz cos wiecej niz przed ciaza czy nie? Bo niby w 2 i 3 trymestrze zapotrzebowanie kaloryczne sie zwieksza?
Oczywiscie najwazniejsze ,ze corcia przybiera prawidlowo,wiec nic jej nie brakuje ale pytam bo jestem ciekawa[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Powiem tak.... Nie widzę żebym jadła więcej jakoś specjalnie. Owszem mam takie dni ze chodzę i paszcze non stop zapycham . Ostatnio mam fazę na słodkie i codziennie jem batona :-p i lody :-D

Wiem że przy wyższym bmi mniej się powinno przytyć, ale wg wszystkich kalendarzy wagi ciazowej mam niedowage teraz [emoji23][emoji23]
 
reklama
@agatush no tak,jak nic nie przebrylas to sie nie dziwie ,ze aplikacje sie czepiaja[emoji4]
Ja tez codziennie zajadam sie lodami ,czasem zjdam dwa dziennie ,taki mam spust[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Da sie przeliczyc jak pojdzie 3 dnia wc luz jak nie ma jak niech ciezarna sie nie stresuje i pojdzie kiedy moze.

Wstalam dzis lewa noga - polecam . dzis bez kija nie podchodz, nie odzywac sie i niczego nie chciec taka jestem zbuntowana i wiecznie zla tej ciazy. Juz sie boje jaki charakterek bedzie miec dziecko ;-)
 
Da sie przeliczyc jak pojdzie 3 dnia wc luz jak nie ma jak niech ciezarna sie nie stresuje i pojdzie kiedy moze.

Wstalam dzis lewa noga - polecam . dzis bez kija nie podchodz, nie odzywac sie i niczego nie chciec taka jestem zbuntowana i wiecznie zla tej ciazy. Juz sie boje jaki charakterek bedzie miec dziecko ;-)
Pewnie,że jak ciężarna nie chce, to niech nie sprawdza:) Ja na ten przykład bety nie robiłam :) Bo w 4 ciąży beta rosła idealnie,a nawet lepiej, bo przyrost był jak na bliźniaki,a ciąży w obrazie brak.Tylko Tusia pisała,że nie pójdzie nawet 3go a chyba dopiero w poniedziałek? No nijak nie będzie do czego porównać:)
Dobrze,że lojalnie uprzedzasz, że dziś humor wisielczy:D
 
Ja to mialam gdzies i ze strachu w ogolnie nie poszlam,przerazaly mnie te cyferki .
Do wizyty z pecherzykiem mialam ledwo ponad tydzien wiec szybko zlecialo.
A poza tym ja tracialam ciaze w 10 tyg wiec bardziej tego sie balam[emoji4]
@Marthi ja tez myje zeby mi nie wypadly ale bardzo nie lubie teraz[emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry