reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś @roxie123 Kochane pamiętajcie ,że po burzy zawsze wychodzi słońce . Zdaję sobie sprawę , że łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Należy jednak pamiętać , że jesteśmy tylko ludźmi i naturalne jest to , że miewamy chwilę zwątpienia, frustracji i rozczarowania. Historie dziewczyn pozwalają jednak wierzyć , że prędzej czy póóóóźniej każda z nas doczeka się swojego cudu . Jednym przyjdzie to łatwiej drugie będą musiały zmagać się z przeciwnościami . Na końcu krętej drogi będzie jednak piękna nagroda. Nikt nie obiecał , że będzie pięknie i łatwo nikt nas do niczego nie zmusza to nasze decyzje i wybory. Wiele z nas na pewno nie zakładało takiego scenariusza. Uważam jednak , że przy odrobinie szczęścia , które w życiu się przydaje i ogromnej wierze i determinacji możemy zdziałać cuda. Niektóre z nas mają swoje pociechy inne walczą o to jedno upragnione maleństwo. Dlatego starajmy się lecz nie zatracajmy cieszmy się życiem bo jest kruche i ulotne. To nawiązanie do historii dziewczyny z mojej miejscowości umarła wczoraj na raka miała przed sobą tyle życia była wspaniałą piękną utalentowaną wiolonczelistką bardzo mądrą ale przy tym skromną dziewczyna jedynaczka można było by rzec , że niczego jej nie brakowało zawsze dobra i serdeczna zabrakło jednak zdrowia i czasu na realizację marzeń i celów. Dlatego cieszmy się życiem i tym co posiadamy nie zapominając o mądrym przysłowiu Człowiek planuje Pan Bóg krzyżuje.

Ps. Na drugim wątku pochwaliłam się moim mężusiem.))) Nie lubi jak wstawiam jego zdjęcia
 
Ostatnia edycja:
@tusia404 moja pierwsza beta to 47,75 gdzie w pierwszej ciazy o kilka dc wczesniej mialam 279 takze nie ma reguly[emoji4]a malo tego ja nie sprawdzilam przyrostu bo sie balam[emoji4]czekalam na usg,u Ciebie tez szybko zleci a beta bedzie szybowac do gory[emoji4]

@Marthi ja tak nie mialam wczesniej z tym myciem zebow,mylam po kilka razy na dzien,a teraz ...boje sie hehe[emoji4]

@burczuś [emoji22][emoji22][emoji22]przykro mi

@bertha kiedys slyszalam ,ze podobno jak jest zgaga to dzidzi wlochate [emoji4]ale wiesz jak to jest[emoji6]

@magda1208 smutna historia ale na prawde duzo racji w tym co napisalas[emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim! :*
bardzo przepraszam, że sama nie pochwaliłam się moim cudownym synkiem i że milczę! Bardzo Wam dziękuję za wszystkie gratulacje ;)
Wiktor to nasz mały zwycięzca i najcudowniejszy mężczyzna na świecie . Nawet nie sądziłam, że można kochać tak bardzo . Zyczę Wam wszystkim tutaj abyście doświadczyły swoich pięknych cudów. :*
 
Hej Dziewczyny!! U nas po wizycie wszystko w porządku. mloda dalej główka w dół. Dostałam skierowanie na badania i gbs. Przytylam 0,5 kg więc jeszcze do początkowej wagi brakuje 1,5.

I okulista wydał zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury :-D
 
Hej Dziewczyny!! U nas po wizycie wszystko w porządku. mloda dalej główka w dół. Dostałam skierowanie na badania i gbs. Przytylam 0,5 kg więc jeszcze do początkowej wagi brakuje 1,5.

I okulista wydał zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury :-D
To super!!

Ale jak to możliwe, że tak mało tyjesz?? Ja od 20 tc mam po pół kilo na plusie co tydzień, a jem niewiele więcej niż przed ciążą:p
 
To super!!

Ale jak to możliwe, że tak mało tyjesz?? Ja od 20 tc mam po pół kilo na plusie co tydzień, a jem niewiele więcej niż przed ciążą:p
Nie wiem Kasiu ;-) ja na początku ciąży schudłam 5 kg i dopiero po połowie zaczęłam trochę przybierać, ale początkowej wagi jeszcze nie osiągnęłam. Nie powiem żebym jakoś się smucila z tego powodu ;-)
 
Hej dziękuję bardzo za miłe słowa jesteście kochane :)
Jutro muszę wrócić do pracy po chorobowym bo pisałam że przeziebiona byłam. W czwartek pójdę na krew.
 
@teczowa89 bardzo sie cieszymy i pozdrawiamy[emoji4]w wolnej chwili poprosimy o foteczke[emoji4]

@agatush pieknie[emoji4]mysle,ze juz sie nie obroci,ma za malo miejsca[emoji4]

Podobno osoby z nizszym bmi powinny przytyc wiecej i odwrotnie.
Ty to w ogole mialas niezle ,ze tyle schudlas na pocZatku.
A jesz teraz cos wiecej niz przed ciaza czy nie? Bo niby w 2 i 3 trymestrze zapotrzebowanie kaloryczne sie zwieksza?
Oczywiscie najwazniejsze ,ze corcia przybiera prawidlowo,wiec nic jej nie brakuje ale pytam bo jestem ciekawa[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry