reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś przykro mi, że cholera się jednak pojawiła, miałam nadzieję, że ten cykl będzie twój
@tusia404 powtórz jutro betę, to przyrost jest tak naprawdę ważny a nie sama wartość, bardzo mocno trzymam kciuki [emoji4]
@motylek1234 super, że u was jest wszystko OK, teraz nic tylko czekać aż maleńka pojawi się na świecie [emoji8]
@bea25ta powodzenia na połówkowych, nie zapomnij, ze ciotki czekają na fotki
@kas90 no to znowu się miniemy, ja jadę za dwa [emoji13]
@anetkruczek kiedy wizyta?
@roxie123 a może zakupy jednak się nie przydadzą, jak to mówią dopóki nie ma @ jest nadzieja [emoji4]

Przełożyłam prenatalne na 17 sierpnia będzie 12t3d. Myślę, że teraz będzie optymalnie [emoji56] tylko kompletnie pokrzyżowało mi to plany urlopowe, ale coś wymyślę [emoji4] z przerwą na podglądanie fasoli

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@tusia404 Wszystko będzie dobrze to twoja kolej w tym miesiącu , którejś z nas musiało się udać wypadło na ciebie czekamy jeszcze na roxie123 .
@agatush Powodzenia na wizycie.
@motylek1234 Musisz wierzyć , że wszystko będzie dobrze.
@burczuś Walczymy dalej ja jestem po doszczepianiu i nie tracę nadziei spokojnie czekam na swoją kolej choć momentami nie jest łatwo.
@bea25ta Oby tak dalej .
@Porzeczka1234 @nafoczka Co u was ?.
 
@magda1208 ja jeszcze nie wiem czy się nie poddaję;)
Sooory dziewczyny,że Was zawiodłam i Was nie zaskoczyłam;p
Za to cieszę się,że Te co są w ciąży, to nadal w niej są, że te na wylocie już zaraz nam dostarczą kolejnych emocji, coś się dzieje tutaj:)
a tak jakbyśmy wszystkie zaszły, to kto by tu pisał? :)
 
@burczuś dziewczyny zaraz będą miały swoje skarby i znowu będą brzuszki do zgarnięcia :) to bierzemy :D
@magda1208 nie łudźcie się , ja już przyjełam do wiadomosci ,że się nie udało i nawet znam powód , trzeba działac dalej :)
 
@tusia404 Wszystko będzie dobrze to twoja kolej w tym miesiącu , którejś z nas musiało się udać wypadło na ciebie czekamy jeszcze na roxie123 .
@agatush Powodzenia na wizycie.
@motylek1234 Musisz wierzyć , że wszystko będzie dobrze.
@burczuś Walczymy dalej ja jestem po doszczepianiu i nie tracę nadziei spokojnie czekam na swoją kolej choć momentami nie jest łatwo.
@bea25ta Oby tak dalej .
@Porzeczka1234 @nafoczka Co u was ?.
Foczusia robi "wiosenne" porządki przed powrotem do pracy. Wywaliłam wszystko w szaf (bo wisiało prawie dwa lata) połowa poszła aut a resztę piore i piore. Dziś umylam okna a ogórki pewnie jutro bo cycus wieczynie spać nie będzie :p

Codziennie was czytam ale jakbyście mniej pisały toby mi ułatwiło odpisywanie :D
 
reklama
czesc dziewczynki :* mam juz wyniki i prosze Was o interpretacje ( dzis 3 dc):
prolaktyna: 307 (norma 108-557)
estradiol : 97 (norma 77-921)
fsh: 5,85 (norma 3-8)
LH 8,32 (norma 2,3-6) ;-( jajniki mi wysiadają ? ;-(
tsh 0,5 (norma 0,3-4,9) - przy euthyrox 75, mysle zeby zejsc do 50. co myslicie?
 
Do góry