reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi ja się nie poddaję ani nie załamuję ..po prostu nie nastawiam się już na ten cykl i tyle .
Ja zawsze zachodziłam za pierwszym razem , więc też nie jest dla mnie łatwe ,że się nie udaje ...teraz mam ciężką sytuację w domu , więc liczyłam ,ze przez stres i nerwy może się nie udać...
Według mnie nie jest istotne , kto ile się stara.... kto jakby ma pierwszeństwo do rodzicielstwa ... każdemu dziecko należy się tak samo i każda kobieta chce zostać mamą jak najszybciej , i nie zawsze w gre wchodzi tylko samo zdrowie , to nie jest tak że 2 cykl nie udany i to jest krótko... tylko zaraz będzie drugi rok walki o dziecko , nie wiem ale dla mnie to dużo...i nie wiem co będzie dalej......także to nie jest kwestia nakręcania się .
Ja wierzę ,że Bóg da mi dziecko w swoim czasie , a że się zasmucę to jest według mnie normalnym zjawiskiem , nie mogę tego olać , że a trudno nie udało się tylko chwilę będzie mi źle i życie idzie do przodu . Wiem ,że nie ja jestem temu winna ,że się nie udaje teraz...tylko to w jakiej sytuacji obecnie musze byc. Wiadomo żyje się dalej czeka , ale to nie znaczy ,że będzie luz i od razu dziecko .
Ja wiem ,że żyjąc tak jak teraz nie zajdę na pstryknięcie palcem , bo mam troche piekło na ziemi i jakby nie mój mąż który jest najcudowniejszym człowiekiem , moja mama oraz modlitwa , w której pokładam całą nadzieję już by mnie na tym świecie nie było...ale wszystko się dzieje po coś . Za 2 miesiące wprowadze sie w końcu do swojego domu może nerwy puszcza i też dzieciątku łatwiej będzie się przytulić i zostać na 9 mies . Najbliżsi też mi mówią żeby się nie starać poczekac az się wyprowadzę , ale ja nie uważam bo bez względu na wszystko wiem ,że dziecko będzie kiedy Bóg tego zechce . Także kochana uwierz mi gdyby to zależało ode mnie , na pewno byłoby inaczej ...niestety nie mam życia usłanego różami . Ale niebawem się to zmieni na lepsze :) Nie podważam Twojego zdania bo pewnie wiele kobiet tak zachodzi , jednak u mnie nie jest tak , bardzo duży wpływ mają warunki mojego życia . No to tak tylko w skrócie :* wiem ,że wszystkie życza mi dobrze ... :*

@kas90 @anetkruczek nastęonym razem będę brac od 18 dnia :) a co z resztą leków encorton acard heparyna ?
 
Ja- encorton jadłam od 16 dc w maju jadlam 8 dni bo poszlam na bete bhla negatywna wiec odstawilam wszystko .acard jem cały czas bez przerwy od kwietnia 20 dc wstawiam dupka 2 dziennie od pozytywnego testu clexan :) po becie dupka mi dołożył 3 i 4 lufki 50mg pod język. Bo te dopchwowe mi nie szły... ze tak powiem.
I ja rozumiem twój punkt widzenia z tymi staraniami bo my chyba żyjemy w ogromnym stresie. Ja w miesiącu maju byłam bardzo sfrustrowana ze nie wyszło :) bardzo do tego stopnia że wina obarczylam mojego biednego męża :) i ja też swojej sytuacji sobie nie wyobrażam gdybym nie miała go takiego jakim jest :)
 
@funia nie moglo byc inaczej, kamien z serca. Moze wreszcie zaczniesz sie ciszyc ludzikiem. Czas na radosc z blogoslawionego stanu

Dziewczyny nie ma sie co licytowac kto dluzej sie stara i czy to juz wystarczajacy czas. Sa osoby ktore po 2 cyklach maja dosc i takie, ktore potrafia walczyc 10 lat. Kazdy jest inny, ma inna wytrzymalosc, tez zycie nie rozpieszcza i wklada na nas ciezary. Takie watki sa po to by tym, ktorzy juz nie daja rady dodac otuchy, nadziei. Nie da sie patrzyc przy staraniach na bialy test i cieszyc sie zyciem. Bol towazyszy kazdej z nas... szkoda ze tak jest, jednak w pewnym sensie to uszlachetnia rodzicielstwo. Ono staje sie niesamowita wartoscia.

Teraz jak przezywam czas ciazy i widze jak bywa trudny, zyje z dnia na dzien. Wreszcie nauczylam sie zyc dniem terazniejszym, obecna chwila. Dzis pomimo tego ile czasu zajely nam starania to stwierdzam, ze dojscie do etapu ciazy w naszym wypadku bylo najprostsze. Cud narodzin naszego maluszka bedzie prawdziwym cudem. Dla mnie kazdy dzien w dwupaku jest niesamowitym cudem.

@roxi my tez mielismy czas kiedy wszystko szlo nie tak. Powolutku rob swoje. Moze specjalnie tego czasu od ciazy nie uzalezniasz i dobrze, ale tez zupelnie nie odpuszczaj. Bedzie co ma byc. Moze akurat za 2 mce jak juz w spokoju odetchniesz to maluszek sie zadomowi.
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Destino oj tak kamien z serca[emoji4]
A Wy jak sie czujecie?musisz duzo lezec czy raczej na chodzie jestes?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 chwilowo musze lezec i odpoczywac, bo mam skurcze, na ktore nospa nie dziala. Same przychodza i same odchodza. Dzis jestem zmeczona bo pol nocy nie spalam. Mam infekcje pecherza i kejny antybiotyk. Byle brzuch tak nie bolal i maluch dobrze to zniosl. A potem znow bedziemy walczyc z grzybica. Pod gorke, ale byle ludzik wszystko wytrzymal to bedzie dobrze

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry