reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roxie123 mysle,ze ta bezsennosc na pewno byla spowodowana wizyta,w dodatku od wczoraj boli mnie glowa.
Jedank stresu przed wizyta nie da sie uniknac[emoji58]
Jestem w poczekalni ale sa 2 babki przede mna wiec moze to potrwac nawet z godzine zanim wejde do srodka:/
Dam znac od razu po o ile tu biegunki nie dostane[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 wierze ... ja mam zawsze to samo ból głowy , żołądka ...od razu mnie ściga z nerwów do łazienki :D także nerwy same przychodza i nie da się ich powstrzymać ;) no to jeszcze poczekasz chwile ... ja czekam na relacje :*
 
@Funia90 - już zrobiłam wspóldzielenie :D SUPER APKA!

@Liluli - będzie dobrze! :* Mamuśko nasza! No tak z pieskami już jest niestety... :(

@kas90 - Ty już 20 tydzień!?! Łaaaaaaaaaał, jak ten czas leci! Dopiero co pamiętam jak zaciążyłaś :O

@Destino - jak się czujesz, Kochana? Zdrówka! :*

@bea25ta - tak, sunia też odczuwa trochę brak tego pieska, którego pożegnaliśmy... jest taka nerwowa, niepewna, chodzi wszędzie za mną... Dziś zostala sama jak poszlismy do pracy, mam nadzieje, ze da rade..>ahh, zal mi tego naszego malucha, ktorego juz nie ma z nami :(
Co do głowy - to może to od tych upałów? Mnie dwa dni temu wzięła mega migrena, po lekarzy (chyba ze stresu), a wczoraj i dziś boli głowa :(

@Funia90 - dwa pieski to duży problem i odpowiedzialność... Pod kątem wyjąścia na spacer, wyjazdu gdzieś, itd... Ja jak u nas na wioske wychodziłam z maluchami na spacer i podleciały jakieś psy to nie wiedziałam co robić jak miałam dwa na smyczy i jak je tu szybko zebrać. Mam teraz jednego pieska i nie chcę kolejnego na razie. z jednym łatwiej, a dwa, myślę, że nowy piesek i tak nie zastąpi mnam tego, który odszedł...
Wiadomo, z dwoma jest weselej, kazdy (mąż i ja) ma jakby swoją przytulanke itd, ale ja sądzę, że małe dziecko + dwa psy to już hardcore!

FUNIA TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :* :* :*
 
@Marthi dlatego wlasnie narazie odpuscilismy drugiego pieska.
Z rozsadku.
Tym bardziej ,ze nasza funia sama jest grzeczna a jakby byly dwa to pewnie by rozrabialy bo buldozki tak maja[emoji4]
Takze narazie zostaje sama,ale tez myslalam w tym wszystkim o niej ,ze nie bylaby samotna[emoji4]
Nic ,zobaczymy jak bedzie jak bedziemy mieszkac juz w domu,bedzie ogrod to bedzie tez inaczej[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Liluli super ze wszystko dzis dobrze

@bea25ta niestety potwierdzona wymazami. Ja przed ciaza prawie dwa lata leczylam i w koncu sie udalo. Nie pchalam palcow, nawet luteine do odbytu dawalam by nie padlo. Moj problem nie moge nabialu

@kas gratuluje maluszkaw rodzinie

@Marthi psy czuja. Jak nam kotek odszedl to tez duzo czasu ze psem spedzalismy. A raz w lecznicy jak miauknal kot to lila usiadla na srodku i zaczela wyc. Nie dalo sie jej uspokoic. Oj bardzo sie zzywaja.

Dzis juz lepiej tylko lekaz moze dac leki, ktore niebardzo toleruje wiec krwi duzo

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj zgadałam się z kuzynką < poroniła 3 razy teraz ma 2 chłopców > i mówiłam jej o tym encortonie , że biore i troche mam obawy co do niego . A ona do mnie , że ona encorton chłopakom na gardło dawała jak im nie przechodziło :O że to nie jest jakiś niebezpieczny lek i ,że im więcej sie czyta skutków ubocznych tym bardziej zapewniamy sobie stres . Ona ma toczeń tak wg...dowiedziała się niedawno i bierze leki , które musi sprowadzać i też sie naczytała skutków ubocznych leków a czuje sie po nich dobrze :) także troche mnie uspokoiła tym , że nie biore nie wiadomo czego
 

Załączniki

  • upload_2017-6-22_10-45-26.png
    upload_2017-6-22_10-45-26.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry