reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@agatush hehe moze wtedy nie bede miala worow pod oczami.
Moj organizm doZna szoku z 11 h bede spala kilka hehe [emoji16]
Ale mi to pewnie bedzie ciezko zasnac z wrazenia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@agatush ide jutro z dobrym nastawieniem i licze na dobre wiesci[emoji5]
Spij juz lepiej bo Twoja Ksiezniczka sie zdeneruje[emoji5]
Dobranoc[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Spac nie moge to sporzytkowalam czas na nadrabianie [emoji4]

@Porzeczka1234 super. Gratuluje wagi maluszka [emoji8]

@susana dla dzieciatka kazda z nas jest w stanie wiele poswiecic,milego odpoczynku [emoji4]

@nevergiveup gratuluje bety [emoji3]

@nafoczka slodki Wikus [emoji7]

@Marthi wspolczuje utraty psiaka. Wiem co czujesz.. Jak odszedl moj 1 piesek to tydzien za nim plakalam i mowilam ze wiecej nie chce bo za bardzo sie czlowiek przywiazuje a mimo to kupilam kolejnego,ktory zostal u rodzicow bo mi go nie chcieli dac. I do domu kupilismy jeszcze jednego.

@Destino Kochanie zdrowiej [emoji8]

@kas90 z tego co powiedziala polozna to tetno spadalo ale nie byla pewna czy to Malego czy moje zlapalo. I gin wolal mnie miec pod obserwacje bo nnasze ciaze od poczatku sa wysokiego ryzyka.

@Funia90 kciuki za wizyte [emoji110][emoji110]
Celulitem sie nie przejmuj,ja juz nazbieralam ale zwalcze go po ciazy [emoji4]


 
Witam was

I ja spać nie mogę od 4:20 mąż śpi a mnie się chce gadać i nie mam z kim. Myślę żeby iść zjeść śniadanie ale o tej porze to szaleństwo leżę maleństwo kopło 2 razy i zastanawiałam się czy mam iść spać czy jeść co ono chce.

@Liluli kochana będzie dobrze

@Funia90 trzymam kciuki za Ciebie

Właśnie za oknem kuka kukułka i biega barzant nazywamy go z mężem Stefan
 
reklama
A ja bym jeszcze chwilkę pospała, ale do laboratorium się zbieram. A po sniadaniu na zakupy (tydzien wloski w Lidlu i mąż sobie zażyczył zebym lasagne zrobiła) W dzień się położę :D Mała też teraz kopie.
Tak sobie myślę dziewczyny, uważajcie jak nazywacie swoje kropeczki, my do neszego mowilismy Rajdoloszek i teraz brzuch podskakuje non stop, a Porzeczka bydluń i maly rosnie jak na drożdżach :D
@Funia90, pobudka:* Daj znać po wizycie!
 
Do góry