reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 jak robisz lazanie. Mi nie wychodzi.akaron za twardy. Daj jakis dobry przepis.

Moze ktos inny ma?

A my na sniadanie cytrynka, czosneczek. Cholerna grzybica wrocila a ja nie jadam slodyczy. A tak sie pilnowalam. Macie jakies sposoby na cholerstwo

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Liluli dobrze ,ze do szpitala Cie dal a nie ryzykowal ,ze wie najlepiej tylko jes ostrozny.

Pamietam jak lezalam w 6 mieisiacu w szpitalu z dziewczyna podlaczona do ktg i slyszalam jak jej tetno zanika. Zawolalam pielegniarke ta popatrzyla powiedziala ze jest ok. Zaraz przyszedl lekarz sprawdzil i zabrali ja na cc. Urodzila w 31 tyg, Ja laik ale codzienn przez 2 tyg tyle ktg sie nasluchalam ze wiedzialam ktore slychac nieprawidlowo.

@Porzeczka1234 nie masz z kim pogadac?? Skorczy nie masz zeby do nog mowic ;-p.

Mnie tak w stopy obydwie zbieraniu truskawek lapie .Masakra.

@Marthi super ,ze masz drugiego pocieszyciela lepiej jeden niz zaden. Ciekawe czy tamten tez odczuwa jego brak?

Teraz troche o mnie a co mi tam ;-p. Wczoraj meczyla mnie glowa, dzis jest znacznie lepiej ale zastanawiaja mnie ciagle te powroty bolu czy to od ciazy czy z tych zmian pogodowych i ciazy. W zyciu tak czesto mninie bolala.
 
@Destino jak mi makaron twardy wychodzil to mialam swoj durny wymyslony sposob ;-) ciutke go podgotowywalam.Tylko to babranina.

Na pewno masz grzybice?? Jak poszlam do swojego gin nr 2 z zaaplikowana luteina powiedzial ze mam grzybice dal leki, lekow noe wykupilam po tygodniu na noc i rano nie dalam lutki ten mowil ze czysto.
 
Czesc dziewczyny[emoji4]
O 2 jeszcze nie spalam ,nie wiem jak dalej a o 6 juz sie przepudzilam ,grr az mnie powieki swedza.

Ja tez podgotowywalam makaron do lazani ,inaczej byl twardy[emoji4]

Apropo pieska tez mamy i tez chcielismy kupic drugiego bo jak sobie mysle,ze moglaby odejsc to wariuje ale teraz to nie jest dobry momemt.
Jesienia byly juz dwa powazne podejscia ale zrezygnowalismy.
Stwierdzilismy ,ze jak sie przeprowadzimy to wtedy przygarniemy maluszka[emoji4]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
GOdzinę temu urodził mi się siostrzenirc! Widziałam go, jest różowy i slodki <3

Do lasagne przygotuj: płaty, sos bolonski z mięsem, sos beszamelowy (mozna kupic gotowy w kartoniku) i ser. Warstwy: smaruję brytfanne beszamelem, potem płaty, beszamel (tyle, zeby przykryl cienką warstwą makaron, on sprawia, ze makaron się w nim jakby gotuje), sos bolonski, tarty ser. I znów płaty.... ostatnia warstwa to mięso i duzo sera. Piekę 30-40 min w 180 st bez przykrycia
 
Ostatnia edycja:
Zasnełam do 7:00 wstałam bo obudził mnie głód nie wiem jak to dalej bedzie :D a bydluń ciągle wiekszy @kas90 może coś z tymi nazwami małych bobo jest

@Destino co jadłaś ?? moze skocz do lekarza przepisze ci coś wiesz ja piję tonę kefiru i koktajli z wyboru nie wielkiej chęci zeby nic się mnie chwytało na razie skutkuje ale posiew mam robiony co miesiąc w razie pesara. Ja gotuję plastry makaronu z 10 min ten sos boloński robię taki jak gesty gulasz i daję sos beszamelowy na każdą warstwę nie ma możliwości zeby wyszło twarde no i serem posypuję na górę bo lubię.

@bea25ta :p dobre ale skurcze mam rzadko ale za to bóle głowy zdarzają mi się 2 razy w tygodniu a normalnie w ciagu roku boli mnie od świętego dzwona albo raczej na kaca :p:p:D

@Liluli jak sytuacja ???

@Funia90 kciuki zaciśnięte

A ja chcę tego psa tylko nie mogę się zdecydować czy obsierszczony czy gladki

http://www.jack-russell-terrier-jrt.cz/images/foto/bea/beata_vergine49.jpg

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7a/Jack_Russell_Terrier_-_bitch_Demi.JPG

A jak są dziećmi to sa kochane małe kluski.

Dziewczyny pytanie z innej beczki farbujecie włosy w ciąży wczoraj pytałam moja p dr powiedziała że śmiało ale wasza opinia mam takie odrosty ze słabo mi

Ps zrobię dziś spaghetti i posypię parmezanem kas90 dałaś pomysł jadę do Lidla
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Funia90 ja myślę że dzisiejsza bezsenność to wynik stresu :) ja jak mam wizyte to wg nie śpię: )

Dziewczyny ale smaki robicie :) ja wczoraj piekłam rogaliki z marmoladą i jeszcze mam na dzisiaj :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry