reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzięki Wam kochane...! :*
Mamy jeszcze jednego pieska, który jest z nami, także boli nieco mniej...
Dziś się popołudniu zmobilizowałam, poszłam z drugim pieskiem na długi spacer, potem pojechaliśmy z pieskiem na obiad do knajpki by nie siedział sam tylko z nami i jakoś minęło... Wierzę, że dobrze zrobiliśmy zabierając mu to cierpienie...

Tak dziś pomyślałam, że może to jakiś znak... Może nasz piesiu zrobił miejsce w domu dla nowego członka rodziny... Może teraz się uda i będzie synuś lub córeczka... Któż to wie!?

@Funia90, zaciekawiłaś mnie tą apką listonic - ściągam właśnie :) Ty ją masz po angielsku? bo tylko w Apstorze widzę po ang.
@bea25ta nic nie szkodzi, ze nie pamiętasz... :) dziękuję za wsparcie :* no, pies jest jak członek rodziny..
@Liluli - trzymam kciuki Dziewczyno!!! dacie radę! :*
 
Dziekuje Dziewczynki [emoji8][emoji8]
Doczekac sie nie moge az moj Maluch bedzie po tej stronie brzuszka bezpieczny,chociaz wiem ze nadal bede sie o niego martwic.
Teraz kreci sie jak szalony i kopie,jakby wszystko czul i chcial mnie uspokoic [emoji4]

 
Dziekuje Dziewczynki [emoji8][emoji8]
Doczekac sie nie moge az moj Maluch bedzie po tej stronie brzuszka bezpieczny,chociaz wiem ze nadal bede sie o niego martwic.
Teraz kreci sie jak szalony i kopie,jakby wszystko czul i chcial mnie uspokoic [emoji4]

Liluli to już prosta pochyla w jedna stronę :) cudownie kochana!
 
@Marthi teraz musi sie Wam udac[emoji5]

Ps listonic jest super,kartki zawsze sie gubia.
Mozesz sobie zrobic osobna liste z nazwami sklepow.
I zrob sobie wspoldzielenie z M[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@agatush ja tez wiec nie wiem o co chodzi[emoji23]ale jak rano nigdzie Ci sie nie spieszy to spij do oporu,ja musze jakos zasnac bo o 7 wstaje[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry