reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochana twardzielko :) ♥ Wygrywasz z krwiakiem to i cellulit to będzie pikuś hihi ;)
Ja po acardzie też miałam krwiaki, raz myślałam, że już poroniłam... a wydaliłam coś co było krwiakiem? skrzepem krwii.. Masakra. Zastanwiam się czy jest sens brać ten acard jak robi takie jazdy.. Ciekawe czy reszta dziewczyn też tak ma po acardzie? Może ktoś mnie uświadomi ? ;)

@pixi.nova odpowiadając na Twoje pytanie to ja acard biorę od stycznie 2016r , @Marthi clexan mam 0,6 dawka ustalona przez doktorki forumowe ;) ,ale lekarz również potwierdził.

@Funia90 Trzymam kciuki za wizytę.

Prepraszam ,że nie pamiętam nicku Martha czy Marthi współczuję straty psa. Gdybym kiedyś myślała ,że mój zwierzak może umrzeć kiedy ja się do niego przywiąże to w życiu nie zdecydowałabym się . Niestety za późno mamy nelę - miniaturkę pinczera głupek straszny. Wsółczuje Ci każda strata jest bolesna.
 
reklama
reklama
Do góry