reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 apka super i bardzo polecam[emoji4]

Niestety droga do porodu jest dluga,kreta i nie jest uslana rozami ale na koncu jest nagroda i ja ten porod traktuje jak nagrode wiec narazie sie nie boje a strach pewnie nadejdzie jak bedzie blizej[emoji4]
Wtedy nie bede taka madra[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 liczę na to że tum snem się podzielisz :-) i oczywiście trzymam kciuki za jutrzenka wizytę. Będę z niecierpliwością czekała na wieści :-) mój M jest kochany i wspiera mnie we wszystkim.... Ale nie wchodzi na USG że mną... Ja bardzo bym chciała, ale on nie chce... Był że mną przy poprzedniej ciąży jak okazało się że praca serca jest za wolną i nie miarowa i powiedział że ból jaki wtedy czuł patrząc na mnie i na tą małą kropeczke która tracilismy był nie do opisania i na uraz.... Boi się że jak wejdzie że mną na usg po raz kolejny to będzie znowu coś nie tak. Ja szanuje jego zdanie i go nie zmuszam.

Ale co ciekawe rodzić będziemy razem jeśli nie będę musiała mieć cc ;-) i tutaj już obaw nie ma :-)

@nafoczka cudny ten Twój Przystojniak ;-)
 
@agatush moj mąż też nie wchodzi przeżyliśmy to samo tylko serce anioła juz nie biło teraz nie wchodzi bo się boi ale zawsze wezmę dla niego zdjecie, ale dziś bydluń zaskoczył tatę i kopnął i mąż poczuł.

Poród nie mogę się doczekać wszystko wytrzymam
 
@agatush juz wysylam Ci sen[emoji5]
Ja pewnie dzis nie zasne przed wizyta:/
Jak nie chce to nie ma co go zabierac.

Ja z kolei wlasnie wole sama,jakos wtedy bardziej komfortowo sie czuje[emoji4]

@Porzeczka1234 ale fajnie ,ze tatus poczul kopniaka[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@matulkaa a dlaczego sie doszczepiasz u Sachy? Robiłaś może po szcsepieniach mlr?
Ja już trzeci cykl na Accofilu po szczepieniach i brakuje niestety cieroliwosci... Moze teraz wreszcie się uda...

Ja jeszcze nigdy nie widziałam dwóch kresek..

@nafi
 
@matulkaa a dlaczego sie doszczepiasz u Sachy? Robiłaś może po szcsepieniach mlr?
Ja już trzeci cykl na Accofilu po szczepieniach i brakuje niestety cieroliwosci... Moze teraz wreszcie się uda...

Ja jeszcze nigdy nie widziałam dwóch kresek..

@nafi
Doszczepiam się ponieważ zaszłam w ciążę, mam się doszczepić między 6-10 tc. Tak, po skończeniu pierwszej serii badałam MLR, dostałam zielone światło od doktora do starań, udało się w pierwszym cyklu [emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dziewczyny jestem z wątku o iui i dostałam dzisiaj wyniki badań i kompletnie nic z nich nie mogę wywnioskować pomożecie?
1498061608-aaaaaa.jpeg
1498061614-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Dziewczyny jestem z wątku o iui i dostałam dzisiaj wyniki badań i kompletnie nic z nich nie mogę wywnioskować pomożecie?
1498061608-aaaaaa.jpeg
1498061614-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kortyzol jest niski i masz dodatnie ANA ale bardzo niskie miano także nie jest żle ogólnie jest przyjete że miano ANA powiyżej 1:100 jest dodatnie a tak to wynik graniczny choć pc są obecne
 
Do góry