reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kasiu ja tez mam takie skurcze śpię na prawym bądź na lewym boku a zawsze spałam na brzuchu takze boki mi cierpną i skurcze łapią biorę tylko 1 magnez dziennie
 
reklama
@kas90 jak bylam w ciazy z coreczka to tez mialam takie skurcze w lydce... ból nie do zniesienia po prostu o_O chyba od 30 tygodnia przez to brałam po 6 tabletek magnezu, co w sumie nic nie dawało. Na pewno dla dziecka te skurcze nie są niebezpieczne. Mi pomagało jak mąż co wieczór rozmasowywal mi nogi (obie łydki ) albo w chwili skurczu.
 
Dzięki dziewczyny. Skurcze bolesne, ale szybko mijają jak tylko rozmasujemy (mąż miał niezłą minę, bo obudziłam go mówiąc do nogi "o ty skurwysynie" :szok:)Mi tylko o kruszynkę chodzi, żebym czegoś nie przeoczyła<3
Właśnie tak sobie myślę czy to nie przez ucisk na nogę, bo tylko ta na której spię ma skurcze.
 
Dziewczyny siedzę u ginekologa nasza bambaryłka waży 315 g z usg dziś 19 tydzień z om 18+4 nie wiemy kto tam siedzi ale jest jemu dobrze. Szyjka długa twarda 48 mm nic się nie zmieniło dzięki Bogu.
Zjemy dziś paczką zeby to oblać

@nafoczka termin z om 17 listopada
Super Kochana!!!! To już kawał człowieka!!! Moja Michaska wazyla 350g na polowkowych :-) gratuluję!!!

@kas90 rozwalił mnie Twój post o tym jak obudziłas męża - musiał mieć świetną minę [emoji23][emoji23]

A ja dzisiaj nie spałam do 4.... :-/ i jestem polprzytomna :-( ostatnio nie miałam już przez kilka dni problemów ze spaniem, a dzisiaj... Szkoda gadać :-/
 
@kas90 wiem, wiem widziałam info na stronie. Tak, dziś stóweczka.

ps. nasza Pani doktor zna i doktora Malinowskiego i jego metody leczenia, uważa jednak, że steryd poleca jak leci wszystkim po szczepieniach, często niepotrzebnie. Porównała stosowanie encortonu jako gaszenie pożaru ogniem. Szczepienia i steryd mają wzajemnie wykluczające się działanie. Ale co lekarz to inna teoria. Mi ulżyło, że mam heparynę, bo na tym zależało mi najbardziej.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
to szczerze to ja juz nie rozumiem mojego leczenia najpierw szczepienia, teraz m.in sterydy i pewnie znów szczepienia, co lekarz to inna opinia, i jak tu ufać ....:baffled:
 
@kas90 też miałam często skurcze nóg i tu tylko magne b6 miałam zapisane, tak samo mnie martwiły, musisz uznać to za element ciąży :)

@porzeczka123 wspaniale :*

dziękuję za odzew :) mamusiom wysłałam już wiadomość na priv :) teraz pora zaopiekować się staraczkami :*
Ja chyba nie zrozumiałam Twojego posta Foczuś [emoji53]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry