reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi niestety wszystkie tutaj wiemy jakie to smutne nie widziec tego pikania lub nie slyszec[emoji22]
Mam nadzieje,ze nigdy wiecej.

@Destino wiem ,ze troszke szukam tej dziury,ale wiesz jak to jest[emoji4]
Aczkolwiek zauwazylam ta zmiane no i nic nie moge zrobic jak tylko dalej czekac[emoji4]
Wiem,wlasnie ,ze zaczyna sie ruszac,szkoda ,ze nie moze mnie kopnac jak sie martwie[emoji3]
Albo kopie a ja nie czuje[emoji5]

@Porzeczka1234 pewnie bedziesz chciala sie spotkac z malenstwem juz na pocztaku listopada i nie dziwie sie [emoji5]


Nie wiem dziewczyny ale niektorzy tak twierdZa z tych sluchaniem,ostatnio jak bylam na ip to tez mi tak mowil,ale co lekarz to opinia[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie też moja gin od samego początku puszczalą serduszko :)* no i ja mam detektor i używam go cały czas nawet teraz jak mam wrażenie że Mała mniej się rusza :-*

@kas90 u mnie nie ma tego problemu bo kres tłusta babeczka jestem [emoji23][emoji23][emoji23] ale cieszę się że poszło ok :-)

@nafoczka ja chętnie na Twoje wszystkie wiadomości podpowiem, ale narazie oprócz mam oczekujących nie mam się gdzie zapisać :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Gabiś cudne te Twoje perełki <3
@marshia dziewczyny mają rację , coś jest na rzeczy ... szukaj kogoś kto da Ci heparyne
@matulkaa ja się dziwię , ze niektórzy lekarze nie dają heparyny ;/ to już teraz standard ...ciśnij moze wypisze :) daj znac po wizycie jak tam co tam :)
 
@kas90 Troszkę się wcisnęłam [emoji56] bardzo zależało mi na konsultacji, więc po prostu przyjechałam i zapytałam czy mnie przyjmie między planowymi pacjentkami [emoji56] jeszcze dwie osoby przede mną a 7 za. Masakra kiedy ona skończy :-o

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli standardowo :p Też tak robiłam
Ja za tydzień mam wizytę zapisaną na 21.40 (ale dla stałych pacjentów zawsze jakieś miejsce się znajduje- tzn. jak dzwonię to mówię, że pani dr kazała umówić wizytę na taki a taki dzień). A po pacjentach planowych dopiero czekają Ci wszyscy niezapisani jak Ty :p

Ja miałam puszczane serduszko tylko na prenatalnych jednych i drugich. A tak to tylko widziałam pukanie.
 
Ostatnia edycja:
@kas90 Troszkę się wcisnęłam [emoji56] bardzo zależało mi na konsultacji, więc po prostu przyjechałam i zapytałam czy mnie przyjmie między planowymi pacjentkami [emoji56] jeszcze dwie osoby przede mną a 7 za. Masakra kiedy ona skończy :-o

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Poproś niech ci da tą heparyne, przecieź to standard przy poronieniach jeden z lekòw z " zestawu żelaznego" wszyscy ją dostają.. trzymam kciuki , daj znać po wizycie

@Porzeczka1234 ale ogródek, WOW
 
Dziś krótki prolog waszej moderatorki: aaaa musze was ogarnąć :D zatem…

Zrobiłam dzięki waszej pomocy listę przydatnych rzeczy na wyjazd wakacyjny z dzieckiem. Będę pewnie jeszcze robić podobne akcje więc jeśli, któraś z Was chciałaby dołączyć do grupy MAM to napiszcie mi proszę. A takie listy i inne zostaną wam przesłane. Obecnie z naszego wątku są:
@Kitki @Tola32 @Kwiatuszekk23 @fondie @asia669 @lamia78 @Gabiś @alus.ia12 @Doris:-) @marzycielka81

Będą też akcje dla STARACZEK i tu też mnie skorygujcie jeśli potrzeba:
@marzycielka81 @dżoł @Czajak @iveo @ovli22 @pixi.nova @roxie123 @Marthi [USER=166628]@magda1208 @mickey* @czarna_mala @bertha @burczuś @tusia404 @martaha123

Mamusie z brzuszkami wg listy:

Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
Oczywiście to działa w obie strony bo jeśli nie chcecie uczestniczyć w moich prywatnych konwersacjach to tez poproszę o wiadomość

PS @bertha, @Gabiś, @Doris:-) jesteście dodane do watku zamkniętego i czekamy na wasze focie :p[/USER]
@Porzeczka1234 cytuje sama siebie, specjalnie dla ciebie :) powiedz mi kochana, ty masz już chyba dzieciatko/a w domu? Zatem do mam mogę cię dopisać? Pytam mamy bo nie pamięta które z was mają dzieci w domu :)
@Destino ale mi tym razem nie o zamknięty wątek z fotkami chodzi :) a mnie widziałaś :*
@marshia o i widać jak czytam :)
 
Dziewczyny, jestem już po. Wcale nie musiałam prosić [emoji7] sama przeglądając wyniki, zapisała mi neoparin. Twierdząc, że to jej obowiązek, i że to standard w prowadzeniu ciąż po stratach. Bardzo się dziwiła, że P. jest przeciwny. MTHFR i poronienia w wywiadzie, to wystarczający powód, by heparynę dostać. Reszta leków bez zmian (Duphaston i Luteina, Acard). Nie da mi tylko encortonu z "żelaznego zestawu". Powtórzyła za Sachą, że steryd nie jest wskazany, jeśli zdecydowałam się na szczepienia. Zwiększyła mi dawkę Euthyroxu, bo tarczyca zaczyna wariować. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jestem już po. Wcale nie musiałam prosić [emoji7] sama przeglądając wyniki, zapisała mi neoparin. Twierdząc, że to jej obowiązek, i że to standard w prowadzeniu ciąż po stratach. Bardzo się dziwiła, że P. jest przeciwny. MTHFR i poronienia w wywiadzie, to wystarczający powód, by heparynę dostać. Reszta leków bez zmian (Duphaston i Luteina). Nie da mi tylko encortonu z "żelaznego zestawu". Powtórzyła za Sachą, że steryd nie jest wskazany, jeśli zdecydowałam się na szczepienia. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
No i super! Niestety P ma takie poglądy i juz. Trzeba samemu nagiac nieco fakty :)
@roxie123 nas :D
 
reklama
@matulkaa dobrze ze masz clexan czy neoparin ja uważam ze mthfr jest wskazaniem.

@roxie123 ja miałam szczepienia a teraz w ciąży encorton i clexan mam słuchaj swojego lekarza.

@nafoczka dziękuję kochana ale dzieciątka na tym podole nie mamy tylko albo aż 2 kochane anioły
O widzisz. Czyli jednak dobrze ze pytam :* Porzeczko a ty mi wyślesz po raz 100 datę z OM? ;)
 
Do góry