reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Porzeczka, może będziemy spisywać nasze menu i przepisy i potem wydamy książkę dla kobiet w ciąży z takim gotowcem, hehe:D Oczywiście wytnie się ta czekoladę i bitą śmietanę;p
Możemy coś się tam wytnie pominie i będzie. Jak napisałaś o tych naleśnikach wyjechałam samochodem 5 km za miasto i truskawki z pola kupiłam ser i do dzieła bo ślinka leciała marzy mi się restauracja własna ale nie mam odwagi mąż namawia może kiedyś teraz myślę jak nakarmić bydlunia :p:p
 
reklama
Cześć dziewczyny
@Marthi pytała w środę o plamienie implantacyjne. Ja za 1 i 2 razem nie miałam nic. Teraz miałam ok tygodnia po owulacji 2-dniowe plamienio-krwawienie. Najpierw brązowe plakuenua na papierze podczas wizyty w toalecie, na drugi dzień trochę krwi. To był dokładnie 24 dxien mojego cyklu. 26 zrobiłam test i beta była 67.
No ale teraz już po wizycie wcszpitalu - na szczęście skończyło się na tabletkach przez 3 dni. I obyło bez kolejnego łyżeczkowania.
Mam spis od lekarza co robić w pierwszej kolejności: białko c i s, V-leiden, MTHFR, homocysteine. Żeby za miesiąc na kontroli po poronieniu mieć jyz wyniki.
Resztę z Waszej listy powiedział, żeby na ten moment odpuścić i zobaczymy co wyjdzie z tych, które wypisałam
 
Witajcie. Czy któraś z Was potrzebuje termin do dr przybycienia? Mam do oddania na 20 czerwca. Muszę zrezygnować a może którejś z Was się przyda.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po co ci ten omega 3 teraz kolejna tabletka. Ja kupiłam olej lniany i piłam łyżeczkę dziennie albo robiłam częściej sałatki i tam dodawałam bądź do jogurtu myślę że to lepsze posunięcie. Ale jeśli bardzo chcesz to kup ja tylko tak doradzam

Ja też mam mthfr i teraz biorę fembion natan 2 + dha tam jest zwykły kwas i ten metylowy i jest jeszcze pregna plus + dha tam tez jest kwas metylowy i zwykły ale te witaminy bierze się w 2 trymestrze
Porzeczka
Kochana mylisz te kwasy ......
Omega 3 to wyciągi ze świerzych ryb !!!!!Głównie z dorsza ...
Natomiast omega 6 to wyciągi roślinne .Tych kwasów dostarczamy organizmowi więcej i nie trzeba ich tak suplementować sztucznie tabletkami
Teraz w ciąży radzę jednak zakupić sobie po 12 tygodniu każdej dziewczynie omega 3 .Ja kupuje omega 3 z solgara .
Można również brać Mama dha i tam są te kwasy ale ja nie biore bo jest tam też zwykły kwas foliowy
 
@susana kochana olej lniany ma właśnie kwasy omega 3 ok 45% składu i ma też te kwasy omega 6.
I te rozne pregny i fembiony mają dha osobną tabletke czyli tez omega 3 i to chyba potrzebujemy po 12/13 tygodniu ciąży bo jemy zbyt mało ryb.
Mnie się wydaje ze do 12/13 tygodnia nie potrzebujemy sie suplementowac dodatkowo wystarczy ten olej ktory dodatkowo jest bardzo zdrowy i ma wiele zalet na cerę cykle itd
 
Dziewczyny zobaczcie jak kochana @kas90 spelnila moja zachcianke [emoji16][emoji4]
Czekam tylko az M wroci i mi podsmazy ,mniam[emoji5]
Dziekuje raz jeszcze Kasiu[emoji8]
1497028331-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No super dziewczyny ,ale się rozpisałyście dzisiaj na temat kulinarnych podbojów he he . Same pyszności dzisiaj na forum przydałybyście się u mnie bo ja niestety nie lubię i nie potrafię gotować. Za to kocham sprzątać . Cieszę się , że u was wszystko zmierza w dobrym kierunku i jesteście radosne oby tak dalej.
 
reklama
Do góry