reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nevergiveup witaj[emoji8]

@motylek1234 juz tak blizutko do Waszego spotkania[emoji4]zdrowka zycze [emoji4]

@anetkruczek moze beda jakies piecioraczki lub cos w tym stylu hahaha ,masz tyle miejsca w brzuszku?[emoji23]

@Marthi gratulacje[emoji4]nie dziwie sie ,ze boisz sie staran ,to jest starch,ale jak dla mnie starania nie sa takie straszne jak to jak juz sie dowiesz ,ze sie udalo i znow tyle niepewnosci[emoji4]

Lidl mnie wkurza bo robia wielkie akcje,reklamuja w tv a potem kupic tych rzeczy nie mozna bo po bojkach o rownej 8 nic nie zostaje [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Odebrałam wynik MRL 67.7% po doszczepianiu.

@Porzeczka1234 Mam nadzieję , że nic nie pomylili .
Dzwoniłam żeby odwołać szczepienie i zapytałam o wizytę czy muszę przyjechać do Maliny skoro MRL jest w porządku. Babka z recepcji oznajmiła, że po co skoro mam wytyczne w przypadku zajścia w ciążę . Więc zrezygnowałam i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Wkurzyłam się ponieważ nie mogę doprosić się o wyniki ze stycznia . Podają mi przez telefon wyniki i to nie wszystkie. Nie wiem jak z tym zespołem antyfosfolipidowym które to z badań ? Wychodzi na to , że będę musiała jechać specjalnie po nie do Łodzi.
Co do monitu to ten cykl mam opóźniony dzisiaj byłam na trzeciej wizycie jest to 15dc piękne endometrium ale pęcherzyk w lewym jajniku trochę wolno rośnie Pani doktor kazała mi zbadać estradiol dzisiaj po 18 mam wynik. Kolejna wizyta w poniedziałek powinien pęknąć pęcherzyk.
 
@magda1208 mrl super kochana bardzo się cieszę. Dobrze że odwołałaś wizytę bo po co masz do niego iść przecież nic ci więcej nie powie. Kochana jak ci pomóc ja jadę do Łódzi we środę moze jakieś upoważnienie mi dasz to Ci pobiore te badania i wyślę juz z domu pocztą czy coś takiego jak uważasz możemy coś takiego zrobić. Dobrze że poszłaś na monit ja tez tak miałam jajko rosło ale słabo tzn wolno i nie wiadomo czy było pełnowartościowe a po lammetcie w 12/13 dniu cyklu po wszystkim a dodam że cykle zawsze regularne. Trzymam kciuki

@bea25ta jesteś niezła
 
1496677884-aaaaaa.jpeg

Hej dziewczyny pozdrawiam z pięknej majorki ;)


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@ovli22 odpoczywaj[emoji4]

Ja dzis znow na ip bylam[emoji58]
Mialam krew.
Ja chyba z @Destino powinnam pobujac sie na tym hamaczku i wzajemnie bysmy sie uspokajaly[emoji20]
Powiedzial ,ze "cos" tam mruga i ,ze mam krwiaka ,ogromnego,na pol macicy ! I pyta mnie czy byl wczesniej,z tego co pytalam dwoch poprzednich lekarzy,w tym w sobote na ip to nie bylo na tym samym usg.
Nakrzyczal na mnie ,ze powinnam chodzic do jednego lekarza a nie ,ze w ciagu tyg bada mnie 3 lekarz bo to robota bez sensu.
On teraz nic mi nie moze powiedziec. Jak mu powiedzialam ,ze moj lek jest na uropie to powiedzial ,ze powinnam zmienic lekarza(szok)
Mowie Wam juz mam dosc.
Teraz nie wiem czy tamci tego krwiaka nie widzieli czy on sie zrobil od soboty.
Dziwil sie tez,ze biore jednoczesnie acard i clexane.
Tak bardzo bym chciala zeby bylo dobrze[emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 a nie dał żadnych zaleceń co robić w takiej sytuacji?
Robią się te krwiaczki ale często mimo tego wszystko jest dobrze.
Współczuję na strasznych trafiasz tych lekarzy co jeden to lepszy
 
@Funia90 kochana jakieś zalecenia leki ja miałam krwiaka ale on był taki 3x6 cm a dzidziuś ok 7cm lezałam plackiem 11 tygodni tylko kąpiel szybka i leżenie nawet nie mogłam iść sobie jedzenia zrobić mąż mi szykował i szedł do pracy. Co mówił ten dzisiejszy lekarz? Konkretnie ?
 
reklama
@iveo @Porzeczka1234 powiedzial tylko ,ze krwiak jest ogromny,na pol macicy,zadnych zalecen,sama musialam o wszytsko zapyatc,czy mam lezec ,powiedzial ,ze tak.
Nic nie mowil czy mam to skontrolowac i za ile.
Powiedzial,ze mam leki i on nic wiecej mi nie da a dopoki ciaza zyje to nie ma dla mnie zadnego rozwiazania.
Zaczne brac chyba ten acard co trzeci dzien ,tak jak ktoras z Was pisala.
Nie wiem co mam robic,bede lezala juz wyjscia nie mam,bardzo sie martwie,bo nie wiem czy bedzie dobrze,skoro ten krwiak jest taki wielki.
No i dziwne,ze we wtorek i w sobote go nie bylo a pytalam tamtych lekarzy czy nie ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry